Yöneticiler İçin Kitap Tavsiyeleri - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Yöneticiler İçin Kitap Tavsiyeleri


ihracatco
Yeni Üye

Toplam 86 yazı
17/05/2017 :  11:30:52   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı
Başarının sırrı nedir sorusuna lider yöneticiler tarafından verilen tipik yanıtlardan biri, dinlemektir Başkalarının yol haritalarını başarı hikayelerini ve tavsiyelerini dinlemek.

Evet, lider olmak ciddi bir öğrenme sürecini gerektirir ve çoğu zaman size ilham verecek, akıl verecek, mentor vazifesi görecek insanlara ulaşmanız ve birinci ağızdan onlardan bir şeyler duyabilmeniz mümkün olmayacaktır. Bu sebeple. Başkalarının, hele de ciddi başarılara imza atmış kişilerin hikayelerini onlardan dinlemenin en hızlı ve ulaşılabilir yolu kitap okumaktır diyebiliriz.

Yöneticiler ve yönetici adayları için, liderlik kavramını pekiştirecek 10 farklı eser aşağıda listelenmiş ve birkaç cümle ile ifade edilmiştir:
YÖNETİCİLER İÇİN KİTAP TAVSİYELERİ: http://www.ihracat.co/2017/05/yoneticiler-icin-kitap-tavsiyeleri.html
ihracat ithalat bilgi platformu.
ihracat, ithalat, lojistik, e-ticaret, pazarlama, yenilikçi iş fikirleri www.ihracat.co

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : İthalat / İhracat

0.05 saniye.
01:23:59, 25 Nisan 2018, Çarşamba

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.
iyis.in! . keyf.in . gezin.in . gelisim.in
© 2000-2018 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım