Ne İş Yapsam Diyen Arkadaşlar İçin Akmaz Kokmaz İş - Sayfa 2 - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Ne İş Yapsam Diyen Arkadaşlar İçin Akmaz Kokmaz İş
 2 

coffey
Yeni Üye

Toplam 24 yazı
13/12/2016 :  10:27:11 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Arkadaşlar herkese merhabalar. Beni bu forumda az çok tanıyan tanır. Son zamanlarda forumda şu kadar param var hangi işi yapayım, ek iş ne yapabilirm, arabamla ne iş yapabilirm gibi konuları çok fazla görmekteyim. Bende bu konuları açan yada aynı şeyleri düşünen arkadaşlar için böyle bir yazı yazmaya karar verdim. Şu anda üç beş farklı işi aynı anda yürütmeye çalışıyoum. Nafakamız çıkıyor çok şükür. Son zamanlarda bir arkadaşımın ısrarı üzerine toptan çay satışı işine girmiş bulunmaktayız. Rize derepazarı ilçesinde bulunan çay fabrikasında kendimize özel olarak çay üretimi yaptırıyoruz. Çayımız özellikle çay ocakları, kahvehaneler, kafeler, lokantalar için üretilmiştir. Çayın bekleme süresi uzundur. Yani çabuk bayatlama olayı olmaz. Ayrıca dem oranı ve aroması güzeldir. Ürünlerimiz iade garantilidir. Yazımın başında da dediğim gibi küçük sermaye ile en güzel yapılacak işlerden birisi bu çay satma işidir. Gerçekten bu konuda ciddi olarak iş yapmak isteyen arkadaşlarım olursa özelden mesaj atsınlar yada mail atsınlar. Fiyat ve satış işi konusunda detaylı olarak görüşelim. Alın size sermayesiz risksiz, akmaz, kokmaz, bozulmaz, satmama derdi olmayan, herkesin kullandığı bir iş kolu. Ben bu konuyu gerçekten iş yapmak isteyen arkadaşlara fırsat olsun diye yazıyorum. Bende kazanayım sizde kazanın. Herkese selam olsun Allah a emanet olun.
Sular yükselince, balıklar karıncaları yer…
Sular çekilince de karıncalar balıkları yer…
Kimse bugünkü üstünlüğüne ve gücüne güvenmemelidir…
Çünkü kimin kimi yiyeceğine.. “Suyun akışı” karar verir…

Yerleşim : Türkiye / Sivas  |  Meslek : Esnaf
mmc
Yeni Üye

Toplam 25 yazı
18/06/2018 :  19:54:24 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Ne iş yapsam diyenler için bende bilgi amaçlı bir kaynak göstermek isterim. Faydalı bir bilgi.

Kaynak: https://www.bayilikverenfirmalar.co/ne-is-yapsam-para-kazanirim/
Kredi Bilgileri: https://kredispara.com

Yerleşim : Türkiye / Aydın  |  Meslek : Serbest meslek
coffey
Yeni Üye

Toplam 24 yazı
31/08/2020 :  17:07:40  Alıntı
Merhabalar konu günceldir çay satışlarımız devam etmektedir.
Sular yükselince, balıklar karıncaları yer…
Sular çekilince de karıncalar balıkları yer…
Kimse bugünkü üstünlüğüne ve gücüne güvenmemelidir…
Çünkü kimin kimi yiyeceğine.. “Suyun akışı” karar verir…

Yerleşim : Türkiye / Sivas  |  Meslek : Esnaf

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

2.22 saniye.
13:06:58, 29 Mart 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım