Oto Ekspertiz Bilgi - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım          

Oto Ekspertiz Bilgi


saktur
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
26/08/2016 :  12:45:06 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Rizede yaşıyorum ve oto ekspertiz sektörü hakkında tecrübelilerimizden bilgi almak istiyorum. Şuan yaşadığım şehirde 1 tane ekspertiz bayisi ve şehir 6 7 km dışında. Sakin bir yerde. Ben az daha merkeze yakın bir yerde bayilik alıp açsam nasıl olur. Yeni çıkan yasalarda da galericiler ekspertiz mecburi kılınacak diye söylentiler var. 300 m2 dükkan kiralayıp yarısını ekspertiz yarısını lastikçi yapmayı düşünüyorum. Sizce bu zamanda mantıklı bir girişim olurmu. kosgeb sertifikasınıda alıcam. Olabilir mi ?

Yerleşim : Türkiye / Rize  |  Meslek : Turizm
uniquekey
Yeni Üye

Toplam 17 yazı
29/08/2016 :  22:02:41  Alıntı
koskeb oto ekspere destek vermiyor. http://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/genel/detay/179/desteklenen-sektorler-nelerdir
ama lastikçi için destek alabilirsiniz. (koskeb parayı vermiyor bu arada siz harcıyorsunuz işi vs kuruyorsunuz daha sonra parasını faturalandırıp alıyosunuz. kursa giderseniz detaylı anlatıyorlar)
-eksper işine gelince güzel iş. temiz iş. bildiğim kadarıyla 100bin cıvarlarına kuruluyor eksper sistemi.
varsa nakit paranız neden olmasın.

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Halkla ilişkiler
MaRCHoS34
Yeni Üye

Toplam 16 yazı
10/04/2021 :  00:57:18 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Kurumsal bayiler KOSGEB için size yardımcı olabilir. https://eskisehirotoekspertiz.com/ linkte ki firma Experix kurumsal markası ile hizmet veriyor. Experix'in web sitesinde KOSGEB desteği ile bir yazı mevcut, inceleyiniz.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık

2.25 saniye.
03:57:13, 13 Mayıs 2021, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2021 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım