Ceviziçi Satışı - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Ceviziçi Satışı

başkent
Yeni Üye

Toplam 50 yazı
08/08/2016 :  15:41:11 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

s.a arkadaşlarım ben ek iş olarak cumartesi ve pazar günleri camii önlerinde kabuklu ceviz satıyorum ama işi büyütmek istiyorum cevizleri kırıp iç ceviz olarak toptan satmak istiyorum ama 8-10 pastaneye numune gösterdim kimse bir yorum yapmadan biz başka yerden alıyoruz diyorlar acaba bana bir çıkış yolu gösterecek arkadaşım olursa duacınız olurum a.e.o

Yerleşim : Türkiye  |  Meslek : Gıda
kadir001
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
08/08/2016 :  21:49:12  Alıntı
Kimse durup dururken sürekli ürün aldığı yeri değiştirmez.
belirli bir rut yapın haftanın bir günü yada 10 günde bir ziyaret edin.
kendinize bir kart bastırın.
ceviz içi satıyoruz sürekli aynı kalitede ve devamlı ürünümüz cevizimiz var iyin ve en az 5 kez ziyaret edin

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Gıda
Masor07
Üye

Toplam 546 yazı
08/08/2016 :  22:28:52  Alıntı
Hocam pastaneler kolay kolay almaz.Özellikle marka olduysa riske girmez.Sen daha küçük esnafları gezebilirsen yardımcı olabilir ancak

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Emlakçı
eykaonline
Yeni Üye

Toplam 94 yazı
10/08/2016 :  08:35:03 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

Ürünün kaliteliyse zaten kuruyemişçilerle anlaşabilirsin. Onların tercih etmeyeceği birşey ise bakkallara, küçük marketlere, fastfood yapan yerlere vs yerlere belirli kg lara bölerek ücretsiz koyup, hatta "Taze ceviz içimiz gelmiştir, kendi mahsulümüzdür vs. ) şeklinde branda yazıları ile bu işyerlerinin dışına bu brandayı asıp, bu şekilde satıştan kar yani konsinye şeklinde düşünebilirsiniz.
İman camilerde, silah korkaklarda, para cimrilerde, karar zayıflarda olursa bu iş yürümez . Hz. Ebu Bekir

Yerleşim : Türkiye / Denizli  |  Meslek : Diğer
mersinceviz
Yeni Üye

Toplam 74 yazı
10/08/2016 :  14:38:24  Alıntı
kardeş kolay gelsin öncelikle ben geçen sene ceviz işini yaptım aldım kabuklu olarak evde kırdım ve iç ceviz olarak sattım satamdığım sa bende kaldı çoluk çocuk yedik bunun yanında zeytinyağıda alıp sattım kardeş tavsiye ederim cami önünde 2 lt lik olarak satabilirisin zeytinyağlarını

herşey kısmet.....

Yerleşim : Türkiye / Mersin  |  Meslek : Diğer
AFYON LU
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
10/08/2016 :  21:32:14  Alıntı
başkent arkadaşım
belirli aralıklarala ziyaretlerde bulun ,ticaret sabır ve süreklilik gerektirir,
bende afyon sucuğu satışı yapıyorum % 100 dana etinden bulunduğun bölgedeki bakkal
market tostcu fast food şarküteri var ise kar oranı yüksek bir iş ürün temin edebilirim
toptan fiyatlarımız piyasadaki ürünlere göre çok uygun düşünürsen irtibata geçebilirsin.
AFYON LU

Yerleşim : Türkiye / Afyon  |  Meslek : Esnaf
başkent
Yeni Üye

Toplam 50 yazı
15/08/2016 :  10:00:10  Alıntı
sağol kardeşim şimdilik sadece ceviz ile ilgili tecrübe ve farklı fikirler arayışındayım yine sağol varol

abidin05
Üye

Toplam 100 yazı
15/08/2016 :  14:45:02  Alıntı
05353971170 ara

Yerleşim : Türkiye / Amasya  |  Meslek : Ticaret
ASYA DIŞ TİCARE
T

Yeni Üye

Toplam 6 yazı
17/08/2016 :  08:43:43  Alıntı
Herkese hayırlı günler

arkadaşım ceviz içi çok çeşitlilik gösterir. Pastaneler ve baklavacılar %30 mix denilen kırık mal tercih eder. Yine pastane ve kuruyemiş satan kişiler %50 ve %80

kelebek dediğimiz ürün ister. Bunun yanında esmer veya açık renk olmasına dikkat ederler. Yeni mahsul veya eski mahsul olması önemlidir. Nakit çalışmayı çok

sevmezler daha çok vadeli çalışırlar. Eğer piyasaya girmek istersen fiyatın uygun olması gerekir fiyat tutarsa ve vade yaparsan esnaf seni tercih eder. 2 yılıdır

ukrayna üzerinden getirdiğimiz ve orda kendimiz kırımını yapıp sınıflandırdığımız ürünleri türkiye pazarında satışını yapmaktayız. İÇ VE KABUKLU olarak

temin etmek isterseniz yardımcı olurum. saygılar....

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık
başkent
Yeni Üye

Toplam 50 yazı
19/09/2016 :  10:27:12  Alıntı
s.a mailime fiyatları hk. bilgi atabilirmisiniz

ali jan
Yeni Üye

Toplam 15 yazı
19/09/2016 :  12:54:41  Alıntı
merhabayin bulgaristandanim bildime gore turkiyede cok fiyat buyuk dediler kabuklu cevizin burada okadaarda deyil buradan turkiyeye satis olurmu arkadaslar.. ceviz bulmak burada benim ici kolay
ali

Yerleşim : Bulgaristan / Silistra  |  Meslek : Ticaret
abidin05
Üye

Toplam 100 yazı
24/09/2016 :  20:56:28  Alıntı
Yen yell cervix mevcuttur 05353971170

Yerleşim : Türkiye / Amasya  |  Meslek : Ticaret
ali jan
Yeni Üye

Toplam 15 yazı
27/09/2016 :  08:23:02  Alıntı
merhabayin arkadaslar bulgaristandanim burada ceviz bulunmakta ilgilenen varsa arayin yazin
ali

Yerleşim : Bulgaristan / Silistra  |  Meslek : Ticaret

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

5.91 saniye.
22:12:08, 28 Nisan 2024, Pazar

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım