Flash Bellek Matematik Eğitim Seti. - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Flash Bellek Matematik Eğitim Seti.

therevo
Yeni Üye

Toplam 32 yazı
24/04/2016 :  14:01:13 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

aklımda bir proje var da yapılabilir mi acaba merak ediyorum. sadece fikir amaclı goruslerinizi merak ediyorum.

kamuda calısıyorum, egitimciyim ama meb e atanma durumu yok su an. ilk ogretim 4. sınıftan 12. sınıf a kadar ogrenciler icin sadece matematik anlatımı olan videolar cekip, bunları flash bellege program aracılıgı ile kaydedip pazarlamasını yapmak.

sirket olarak yapmak lazım sanırım, bunu da baska biri uzerinden yapsam mesela. buyuk dagıtım sirketleri araclıyıgla, bizzat kendim ya da iletisime gecerek okul yakınlarındaki kırtasiyeler üzerinden satısını yapmak.

cok zor mu bu?

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Diğer
UAAWEB
Yeni Üye

Toplam 15 yazı
24/04/2016 :  18:58:01  Alıntı
Marka bilinirliği gerek arzdan ziyade bir talebin oluşturulması gerek, tanınırlık gerek öte yandan satın alan bir kişi internetteki paylaşım sitelerinin birine yükleyebilir ve de bütün emeğinizi boşa çıkarabilir.
Izdıraba kul oldum

Yerleşim : ALMANYA / Karlsruhe  |  Meslek : Mühendis
reyhoustaaa
Yeni Üye

Toplam 50 yazı
24/04/2016 :  19:14:14 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Telif i var denetimi var sizin denetlenmeniz gerekiyor izin almalısınız şuanda youtubede video incelediysrniz adamların yapmadıkları şeyler yok rekabet şansınızın düşük olacağını veya verdiğiniz derslerin korunmasının mümkün olmayacağını düşünüyorum

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İnternet
leventbykcam
Üye

Toplam 109 yazı
25/04/2016 :  13:02:02  Alıntı

internet sitelerinde www. xxxxxxx.hoca.com gibi başlayıp müthiş matematik ders anlatan siteler var. bunlardan bir kaçı piyasada kendini artık kabul ettirmiş.

2.cisi matemetik fizik kimya gibi dersler sözel ders olmadığı için , flash belleğe kaydedilen dersler öğrenciye başarıya getirmez. o yüzden birebir canlı konu anlatımlı olması ve soru cevaplı genelde özel ders olarak eğitim veriliyor. yani öğrenci sorudaki problemi çözerken anlamadığı yerleri o an cevap verecek birisi olmalı.

bunlar kendi yorumum, beni bağlar.
yinede başarılar dilerim.

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : İthalat / İhracat
volkan_oz
Yeni Üye

Toplam 77 yazı
26/04/2016 :  13:18:28  Alıntı
Merhabalar,
Hocam benim düşüncem tek başınıza pek yürütülemeyecek bir iş fakat bu işi bilen bir ekiple çalışırsanız neden olmasın.

Fakat benim görüşüm;
Artık öğrenciler her istediği yerden google yazıp istediği videoyu bulabiliyor hatta yüzlerce binlercesini buluyor ben sizin yerinizde olsam orta yollu bir kamera , video çekimi için bir kaç aydınlatma ışığı birde beyaz tahta alıp sade bir odada problem anlatımlı videolar çekerim çok uzun olmasına gerek yok en kısa yoldan nasıl anlayacaklarsa öyle yaparım.Youtube'a ekleyeceğiniz videolara google'ın para kazanma bölümü diye tabir edeceğim ADSENSE bağlantısı yaparak izlenme başına belkide aylık maaşınızdan daha fazla para kazanırsınız hem hiç belli olmaz seminer teklifleri bile alırsınız.
Bu arada youtube da videoların kopyalanmasında korkmayın linki şikayet ettiğiniz takdirde 48 saatte siliyorlar.
Sadece şöyle bir örnek verecek benim yaklaşık 10 yıl önce bir kaç slayt videoma halen daha hiçbirşey yapmadan aylık 150-200 tl arası reklam geliri sağlıyor.

Bu arada şirket açmanızda gerek yok çünkü google vergi kesintilerini yapıp paranızı gönderiyor.Tabi çok büyük rakamlara gelirseniz ozaman muhasebesel araştırmak lazım şuan çevremde 3-4 bine kadar kazananlar yıllardır bir sıkıntıyla karşılaşmadı.

Yardımcı olabileceğim birşey olursada yazabilirsiniz bildiklerime cevap verebilirim.

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : İletişim

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

2.92 saniye.
00:56:01, 14 Mayıs 2024, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım