Ayakkabı Satışı - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Ayakkabı Satışı

Hakan4098
Yeni Üye

Toplam 26 yazı
21/04/2016 :  20:14:29 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Herkese selamlar
Ayakkabı satışı ile ilgili bir planım var bu nedenle bazı sorulara cevap arıyorum.
1.yurtdışından ayakkabı getirtmekle ilgili Nasıl sıkıntılar yaşarım özellikle gümrük konusundaki yaşanabilecek olumsuzluklar?

2.izmirde bu işi yapmayı planlıyorum.önerebileceğiniz özellikle İzmir'de ayakkabı imalatçısı veya tedarikçsi var mı?tabi fiyat uygun olduğu sürece başka şehirlerde olabilir.

3.kaliteli bir ayakkabı hangi deriden yapılır?özellikle kendi belirlediğim deriyi imalatçıya verip kendi adıma fason üretim yaptırabilir miyim?

Şimdilik aklıma gelen sorular bunlar,konuya ilgi gösteren arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

Yerleşim : Türkiye / Malatya  |  Meslek : Diğer
transfermatik
Üye

Toplam 405 yazı
23/04/2016 :  09:46:41 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Bakınız en başta bu işi internetten yapacaksınız. Buna mecbursunu güzel bir internet sitesi ismi bulabilirsiniz. Mesela 2015 yılında kurulmuş bir şirket var guzeladimlar.com adamlar sadece reklama 3 ay içerisinde 150.000 TL harcadı ama üretim kapasitesi çok yüksek siz sadece bayan ayakkabı veya spor ayakkabı üzerine bir site kurarsanız seo suda facebook reklamı da ucuza gelir günde 5 çift satsanız çok iyi.

Türkiye'de bulunmayan modelleri getirin mantar yapmayan alan kişinin sizi başkasına övgüyle anlatacağı bir kalite getirin bence teşekkürler. Mesela böyle bir site kurabilirsiniz. http://www.hediyealmarehberi.com

Yerleşim : Türkiye / Edirne  |  Meslek : Ticaret
jenerator
Üye

Toplam 223 yazı
23/04/2016 :  10:13:43 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Arkadaşım,Hollanda deriyi İtalyadan alıp fason Türkiyede ayakkabı yaptırıyor,türkiye ayakkabı konusun da yeterli sen neden Avrupadan ayakkabı getirmek istiyorsun?

Yerleşim : Türkiye / Trabzon  |  Meslek : Ticaret
Hakan4098
Yeni Üye

Toplam 26 yazı
25/04/2016 :  23:50:19  Alıntı

transfermatik yazın için teşekkürler aslında internet üzerinden satış düşünüyorum ancak burada en önemli konu bunu düzenli tedarik edeceğim uygun fiyatlı tedarikçi bulmam gerekiyor.aynı zamanda kaliteli olmalı.türkiyede bu konuda gelişmiş bir ayakkabı imalatı firmaları olduğunu biliyorum.işte asıl yapmam gereken onları bulmak sanırım.
jeneratör italyadaki derinin özelliği nedir neden ordan deri alıyor hollanda?

Hakan4098
Yeni Üye

Toplam 26 yazı
26/04/2016 :  11:38:58  Alıntı
Toptan ayakkabı alabileceğim uygun fiyatlı markalı ürünlere Nasıl ulaşabilirim?örneğin orijinal Nike Adidas vs ürünler olabilir.aynı şekilde klasik ayakkabı ve çanta içinde geçerli burada en önemli nokta uygun fiyat ve kaliteli ürün

Can_14
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
26/04/2016 :  11:46:20  Alıntı
Selam arkadaslar Istanbul da markali ayakkabilarin cakmasini satiyorlar kapali carsida bunlarin toptancisini nerden bulabilirim Eger yardimci olabilirseniz cok sevinirim

Yerleşim : Türkiye / Bolu  |  Meslek : Esnaf
AyakkabıDünyası

Yeni Üye

Toplam 1 yazı
29/04/2016 :  15:38:57  Alıntı
Merhaba arkadaşlar ayakkabı toptancısıyım. İstanbul fatihte yerim çok uygun modeller var elimde %300 karla satış yapabiliceginiz 0538 491 32 97

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Serbest meslek
leafclover
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
23/12/2016 :  21:45:56  Alıntı
Marka ayakkabı imitasyon üretici veya toptancı varsa bana ulaşabilir mi özelden?

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Yayıncılık
denizfoster
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
27/01/2017 :  20:48:33 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - AyakkabıDünyası
Merhaba arkadaşlar ayakkabı toptancısıyım. İstanbul fatihte yerim çok uygun modeller var elimde %300 karla satış yapabiliceginiz 0538 491 32 97

Ürünlerinizi görebileceğimiz bir site var mı acaba ?

https://www.zirvedenal.com
https://www.zirvedenal.com/bay-bayan-cocuk-giyim
www.zirvedenal.com

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Tekstil
Ccltd
Yeni Üye

Toplam 13 yazı
19/02/2017 :  00:03:16  Alıntı
Kusura bakmayin dogru yere yazmadim , sadece konuyla alakali diye yazmak istedim. Toplu converse orjinal ayakkabi ariyorum. Elinde olan ozelden yazsin lutfen.

Yerleşim : İngiltere / Manchester  |  Meslek : İthalat / İhracat
duygu868
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
23/02/2017 :  15:10:45  Alıntı
merhaba replıka canta satısı yapan ımalatcılar varsa bana ozelden ulasabılır mı?
Selamlar

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf
EnerjiC
Üye

Toplam 191 yazı
25/02/2017 :  08:42:47  Alıntı
Hocam bu ayakkabı işi öyle basit birşey değil ben imalatçıyım öyle her aldığın deriden her ayakkabı olmaz o derinin belki bizim bile bilmediğimiz 100 çeşidi vardır ayakkabı sektöründe aşırı derecede rekabet vardır siz fason yaptırdığınızda bu ürünü kime satacaksınız perakende mi toptan mı satacaksınız önce bunu belirleyelim, yanı sıra bu kadar zahmete gerek yok antep konya izmir adana istanbuldaki esnafları düzenli bir şekilde dolaşırsanız zaten istediğiniz çeşit ve kalitede alamayacağınız kadar çok ürünü bulursunuz ayrıntı isterseniz görüşebiliriz

Yerleşim : Türkiye / Konya  |  Meslek : Sanayici
bayfi
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
12/05/2017 :  10:23:46 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Merhaba ARKADAŞLAR Biz ADANA ilinde TOPTAN AYAKABI imalatı yapıyoruz.hertürlü ihtiyaca cevap verecek pozisyondayız..Yurt Dışında bağlantılar oluşturup ihracat yapmak istiyoruz.bu konuda önerisi olan görüşü olan,ve ya yardımcı olacak olan rakadaşlar orhanbasik@gmail.com bana ulaşabilirler.
Fİ AYAKABI TEKS.İNŞ.TURZ.İHR.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ

Yerleşim : Türkiye / Adana  |  Meslek : Esnaf

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

6.25 saniye.
02:20:23, 20 Nisan 2024, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım