Paradan Nasıl Para Kazanabilirim? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Paradan Nasıl Para Kazanabilirim?


neverbackdown
Yeni Üye

Toplam 12 yazı
21/02/2016 :  09:50:09   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Arkadaşlar bir işim var ve sabit gelirim var, bu geliri harcamıyorum ve gelecekteki girişimlerim için birikim yapıyorum ancak bu parayı vadeli mevduat gibi sistemlerle kullanmak istiyorum. Boş boş durmaktansa gelir sağlasın bana. Yani banka'dan vs para kazanmak istiyorum. Bildiğiniz metodlar var mıdır?
No limits.
No rules.
No fear.

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep  |  Meslek : Mühendis
mroquw
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
30/04/2016 :  14:05:56  Alıntı
Girişimleriniz için biriktirdiğiniz parayı bankaya yatırıp bankadan faiz kazanmayı düşünmeniz yapacağınız en büyük hata olur. Uzun süre birikim yapacaksanız ev veya arsa yatırımı yapabilirsiniz. Paradan para kazanmak faiz ya da forex benzeri genelde girenlerin kaybettiği sistemlerle olur. Para ile mal alın maldan kazanın :)

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Danışmanlık
Ahmet4259
Yeni Üye

Toplam 43 yazı
30/04/2016 :  20:01:43  Alıntı
Borsa var ama tecrube sahibi olmak gerekir.Ac gozlu olunmaz ise her ay 1000-1500 tl kazanabilirsiniz.30.000 - 40.000 tl ise.

Yerleşim : Türkiye / Tekirdağ  |  Meslek : Gıda
Masor07
Üye

Toplam 546 yazı
30/04/2016 :  20:51:24  Alıntı


Hocam mesela ben Antalya da emlak işi yapıyorum.Madem nakit paran var yaşadığın şehirde acil nakite sıkışan kişileri araştır onlardan nakit alabilirsin.En az 20 lira ko**** satabilirsin.Tabi zamana yayman gerekebilir o rakam için ama satarsın.Önemli olan evi güzel yakalamak

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Emlakçı
 

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

  • Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.


 

2.34 saniye.
22:05:01, 18 Haziran 2024, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım