Bayan İç Giyimm Acill Yardımm - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Bayan İç Giyimm Acill Yardımm

ALPEREN38
Yeni Üye

Toplam 32 yazı
16/02/2016 :  20:46:38 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhabalar uzun zamandır bayan iç giyim mağazası açmak istiyorum. Düşündüğüm lüks bir mağaza. Konsept olarak Victoria secret tarzı düşünüyorum anladığım kadarıyla bayanlar baya ilgi gösteriyor bu markaya. Cicili bicili ürünler olarak fantazi düşünmüyorum. Bu işi Kayseri de yapmayı planlıyorum deneyimli arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum. 100 m2 bi dükkan için maaliyet ne olur toptancılar nerededir yada bu tarz tutar mı ? Düşünceleriniz nelerdir

Yerleşim : Türkiye / Kayseri  |  Meslek : Esnaf
bunny531
Yeni Üye

Toplam 36 yazı
17/02/2016 :  19:15:21  Alıntı
Babam Ankara'Da Toptancı , Benim Oturduğum İlçe'De Güzel bu tarz erkek-bayan üzerine İç giyim mağazası var çok imreniyorum, Çok güzel işi var maşallah Konuya Gelirsek;En alt Tabaka'dan En üst Tabakayı Düşünmeniz Olucaktır, Mesela Mal Yaptığımız Bi adam oluo 10.000 tl ye dünyanın malını alıo Siz kaliteli bir ürün çeşidi koyacaksanız eğer vede Dükkanın önüne Güzel Herkesin alabileceği ürün koyarsanız Başarılı Olursunuz İnşaAllah, Maliyet:20.000 - 35.000 Tl
Dönercici

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Diğer
ALPEREN38
Yeni Üye

Toplam 32 yazı
17/02/2016 :  22:29:00  Alıntı
Teşekkür ederim yorumunuzdan dolayı. Mağazanın ismini verebilir misiniz? Bizde de ilham vermiş olur. Peki iç giyimin yanında başka neler satabiliriz?

tekbay
Üye

Toplam 365 yazı
18/02/2016 :  10:02:21  Alıntı

alperen38 victoria secret tarzında bir iç giyim magazası dediğin zaman ciddi bir iç giyim mağazası açmış olursun.bu da dekoru ürün çeşidi kirası maaşı derken 100-150 bin tl bir sermaye gerektirir.100m2 olarak düşünmüssün.bu soylediğim rakam asgari tutardır.ama kilo işi çamaşır düşünürsen yine 100m2 de 50 bin den aşağıya çıkmaz .
DEĞER VERDİK YETERİ KADAR, ARTIK HERKES EDERİ KADAR

Yerleşim : Türkiye / Samsun  |  Meslek : Satış / Pazarlama
ALPEREN38
Yeni Üye

Toplam 32 yazı
18/02/2016 :  15:32:17  Alıntı
sevgili tekbay bende zaten herkese farklı gözüksün diye böyle birsey düşünüyorum. Maliyetinden çok iş yapar mı kaygısı var. Bu işi kız kardeşimle beraber düşünüyoruz. Böyle bir mağaza işi yapar mı?

tekbay
Üye

Toplam 365 yazı
18/02/2016 :  17:24:03  Alıntı
yer zaman ve sermaye olduktan sonra neden is yapmasın. risk herseyde var. Ama çamaşır giyim sektöründe daha az riskli bir iş . tarzını iyi belirlemek ve emin adımlarla ilerlemek gerekli. yeni bir işyerinden 1 -1,5 sene kar beklememek lazım . bir müddet is olmadı diye konsept degistirilmemeli. Sabretmek ve girdigin yoldan sapmamak lazım. bir de elinde ne sermaye var ise yarısı ile ise başlamak lazim
DEĞER VERDİK YETERİ KADAR, ARTIK HERKES EDERİ KADAR

Yerleşim : Türkiye / Samsun  |  Meslek : Satış / Pazarlama
ALPEREN38
Yeni Üye

Toplam 32 yazı
19/02/2016 :  14:20:11  Alıntı
Yardımlarından dolayı teşekkür ederim

ALPEREN38
Yeni Üye

Toplam 32 yazı
19/02/2016 :  17:38:43  Alıntı
Peki arkadaşlar bu işi aynı konseptle bi avm de açsam nasıl olur?

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

4.25 saniye.
13:30:53, 19 Nisan 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım