Ülke Genelinde Sporcu Besinleri Pazarlama - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Ülke Genelinde Sporcu Besinleri Pazarlama

emrahdd
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
23/01/2016 :  10:39:34 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Herkese merhaba,

Üniversite mezunuyum ve yaklaşık 4 yıldır aktif olarak body buildng ile uğraşmaktayım haliyle gıda tavkiyeleri de kullanıyorum tabi bu kullanımı belirtli ölçütler esnasında gerçekleştiriyorum bunların yanı sıra sporcu besinleri kullanırken elde ettiğim bilgiler de oldu hangi takviye nedir ne işe yarar kullanım ölçütleri nelerdir vs.
Bu spor ile kazanmış olduğum bu bilgiyi akıllı bir yatırama dönüştürmek istiyorum marmara bölgesinde hatrı sayılı hocalarla tanışıyorum ve bunların sayesinde de kemik bir müşteri potansiyeli toplayıp ülke geneline açılıp sporcu besinleri satışını yapmak istiyorum.

- Bu yolda bana önerebileceğiniz bilgiler nelerdir ?

- Tedarik zincirini nasıl oluşturmalıyım ?

- Elimdeki mevcut sermeyenin %'de kaçını bu iş için ayırmalıyım?

Ayrıca forum içerisinde yurt dışından sporcu besinleri ithalatı yapan arkadaşlarımız olursa lütfen iletişime geçsin yerli ürün üreten arkadaşlarımızında iletişime geçmelerini bekliyorum.

Herkese İyi, sağlıklı hafta sonları diliyorum.

Bir işi iyi yapıyorsan asla bedava yapmamalısın.

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Ulaşım / Taşımacılık
blacksmith
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
25/01/2016 :  15:49:50  Alıntı
merhaba

Bende sporlar uğraşmaktayım 3-4 yıldır. Ayrıca pet şişe ve kavanoz imalatı fabrikasında satın alma sorumlusuyum, en büyük müşterilerimizden biride HARD LİNE bende kendime oradan tedarik ediyorum ürünleri, sana bu konuda yardımcı olabilirim istersen.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
emrahdd
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
25/01/2016 :  16:24:43  Alıntı
blacksmith merhaba,

öncelikle yorumunu esirgemediğin için teşekkür ederim,
hard line ülke genelinde kendini konumlandırmış durumda fakat profesyonel sporcular artık tüm markaların kalite standartlarını çok çok iyi bilmekteler,
hard line yerli firma olduğu için satış hacmime yerli firmalarda dahildir.
hard line firmasının çalışma prensiplerini satış tekniklerini ürünleri pazarlama ve toptan verme süreçlerini özel mesaj olarak iletebilirsen çok sevinirim.

sağlıklı günler dilerim.
Bir işi iyi yapıyorsan asla bedava yapmamalısın.

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Ulaşım / Taşımacılık
mettug33
Yeni Üye

Toplam 33 yazı
29/02/2016 :  22:20:14 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

Bu ürünlerin distribütörlüğünü almadığınız sürece bu işin ticaretini yapmanaız çok zor, türkiye içindeki distributör lerden ürün alıp satabilirsiniz yanlız aşırı oynak bir piyasa ve verdikleri karmarjı çok düşük potansiyeli çok yüksek bir iş şuan yurt dışından bazı markaların ürünlerini toptan olarak buldum yanlız türkiye ye sokmak çok zor türkiye distribütörü olduğu için o yuzden bende vazgeçtim ve ürün kalitesi yüksek USA dan bir firma ile distribütör lük için görüşüyorum yanlız talepleri yüksek seviyede olduğundan askıya alacağım şuan. Eğer gücün var ise yurdışında custom bir ürün yaptıra bilirsin marka sana ait olarak anlaşma yapılabilir yada gücün varsa tavsiyem distribütörlük al

Yerleşim : Türkiye / Mersin  |  Meslek : İletişimci
msignman
Yeni Üye

Toplam 67 yazı
01/03/2016 :  08:02:56  Alıntı
Selamlar
Gecen yaz bende distributor olmak icin Hollandadan bir fabrika ile anlasmistim. Ancak isin Turkiyeye getirme asamasi oldukca prosudurlu. Tarim bakanligindan izin alma hususu , araci gumrukleme , turkce etiket vs hepsi oldukca yordugu icin vazgectim. Once fabrika fiyati gumrukleme nakliye maliyet hesabi yap bence . Eger gercekten kar orani Turkiyedekilerle rekabet edebileceksen ve maddi imkanin varsa ve ayrica burokrasi isler icin sabrin varsa okey

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Mimar
mettug33
Yeni Üye

Toplam 33 yazı
01/03/2016 :  20:25:42 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Selam. Msignma
Görüştüğün ürün kaliteli ve fiyat politikası burada rekabet edecek ve para kazandıracaksa inan gerisi teferruat şuan italyadan kahve getiriyoruz senin söylediğin prosüdürü zaten yapıyorum çok zor değil . para varsa vaz geçme derim

Yerleşim : Türkiye / Mersin  |  Meslek : İletişimci

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.38 saniye.
18:15:32, 14 Mayıs 2024, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım