Kozmetik İşine Girmek? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Kozmetik İşine Girmek?

Razda
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
16/01/2016 :  03:13:29 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba arkadaşlar,
Bulgaristan'da çok farklı işler yaptım. Bir süredir kozmetik işini düşünüyorum ama pek bir şey bilmiyorum. Özellikle 1. kalite çakma kozmetik mallarına yönelmek istiyorum. Bunun fiyatları nelerdir? İyi bir dükkan için ne kadarla başlamak gerekir? Spotçu arkadaşlarımız varsa bana fiyat gönderirseler sevinirim.

Yerleşim : Bulgaristan / Plovdiv  |  Meslek : Hukuk�u
Razda
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
16/01/2016 :  21:30:53  Alıntı
Bir fikri olan yok mu? Bilgisi olan?

fan
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
16/01/2016 :  21:46:55  Alıntı
dükkandan çok internet üzerinden sat.

Yerleşim : ABD / X  |  Meslek : Ticaret
Razda
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
16/01/2016 :  22:22:12  Alıntı

Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - fan
dükkandan çok internet üzerinden sat.

Peki bunları nereden temin edebileceğimi biliyor musunuz?

Razda
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
18/01/2016 :  06:01:47  Alıntı
Gucel

the_fero
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
31/01/2016 :  18:21:44  Alıntı
Elimde uygun fiyata kaliteli orjinal ürünler var isterseniz yardımcı olabilrim 05412455025

Yerleşim : Türkiye / izmir  |  Meslek : İthalat / İhracat
Cnytklc
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
30/03/2016 :  18:19:33  Alıntı
Eger satabilecegini düşünüyorsan sana bu tür ürünler bulman konusunda yardımcı olabilirim. Şu an tester ürünler revaçta 1e 1 ürünlerde ve testerda yardımcı olurum ilgileniyorsan cnytkilic61@gmail den ulaşabilirsin.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Serbest meslek
ersuha35
Yeni Üye

Toplam 47 yazı
31/03/2016 :  08:53:53  Alıntı
çakma ve tester ürünlere kesınlıkle gırme ınsanlar artık anlıyorlar orjınal ve çakma bırebır ürünlerı ınsanların yüzlerıne baka baka orjınal dıyebıleceksen sat ama o paradan da bereket bekleme bu nu aklına ıyıce yaz 15 senedır bu işteyımneler gördüm neler

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Diğer
mettug33
Yeni Üye

Toplam 33 yazı
31/03/2016 :  11:13:45 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Çakma ürünü bir kere satarsın daha başlamadan iş biter. İlla süper markalar ile işe başlanmaz

www.dermakozmetik.net buradaki ürünlere bakabilirsin hepsi yıllardır satışta olan ürünler.

Yerleşim : Türkiye / Mersin  |  Meslek : İletişimci
Cnytklc
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
31/03/2016 :  21:48:32  Alıntı
Acaba ne kadar bilginiz var bu çakma parfüm ve tester konusunda merak ettim :)) bu parfümleri alan zaten biliyor parfümün çakma oldugunu 300-400 dolarlık parfümü 3,5-4 dolara başka nasıl alacaksınızki kimse o kadar *** degil herhalde burda önemli olan parfümün kalitesi yoksa alan herkes emitasyon oldugunu biliyor. tester parfümler 15-20 dolar dan satılıyor neden o kadar yüksek fiyatlar 1-1 e göre sizce kalitesinden dolayı testerları daha kaliteli yapıyorlar. bu arada mizu gibi bir çok yerdede emitasyon parfüm satılıyor. bu işin asıl pazarıda rusyadır. şimdilik bu kadar yeter

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Serbest meslek
nativeemperor
Yeni Üye

Toplam 88 yazı
01/04/2016 :  08:47:26  Alıntı
Satışı bulgaristanda mı? ülkemizde mi yapacaksınız?
İstanbul - Kayseri - Bursa / İznik Kutluca

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil
Razda
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
01/04/2016 :  15:49:28  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - nativeemperor
Satışı bulgaristanda mı? ülkemizde mi yapacaksınız?

Bulgaristan

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

5.34 saniye.
00:12:31, 7 Mayıs 2024, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım