Moskova' Da Metro İçindeki Dükkan Kiralamak !! - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Moskova' Da Metro İçindeki Dükkan Kiralamak !!

kafkas79
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
17/07/2015 :  09:58:52 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Selamlar,

Moskova' da metro içlerinde Pavilyon diye tabir edilen ufak (8-10 m2) dükkanlardan kiralayıp ekte bulunan ürünlerden satmak istiyorum. Sizce tutar mı ? Ya da bu tarz ürünleri satmak için nerelerde dükkan tutmalıyım ? Ürün çeşitliliği çok fazla olduğu için sadece bunlardan ekledim. Farklı tarz ve modelde mallar da olacak. Görüş ve önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim. Ya da tekstil konusunda şöyle yaparsan daha mantıklı diyebileceğiniz konularda fikirlerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

NOT: Ürünler Kargo ile Laleli' den Sadovod'a gidecek.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil
tolgakisa
Yeni Üye

Toplam 37 yazı
23/07/2015 :  05:13:34  Alıntı
sadovod da kiralar bildigim uzere 1000dolar civari, bu tarz urunleride bircok kisi satiyor. kislari cok ama cok soguk bir yer.7gun acik olan bir yer oldugu icin devamli musteride oluyor. o 8 -10 m2 lik konteryner depo olarak tabir edilen yerin arti yani 2. katinin olmasi urunleri depolayabiliorsun . onemli olan burada butceniz ve dayanma sureciniz ... ruscanizin olup olmamasi .. orda deposu olan bir markanin amerika temsilcisiyim . amerika ile ilgili dusunurseniz gene yardimci olmaya calisirim facebook email skpye vb.. pm atarsaniz tanismis oluruz.
hayal etmek basarmanin yarisi... mi ?

Yerleşim : ABD / New York  |  Meslek : Ticaret
kafkas79
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
23/07/2015 :  21:33:58  Alıntı
Selamlar,

Sadovod da 1000 dolar kira olacağını sanmıyorum. en son 2 sene kadar önce oradaydım. Toptan olarak yine tekstil işi yapıyordum. Kiralar en az 8-10.000 Dolardı. Bir yanlışlık olmasın ?
Szie özel mesaj atıyorum..

kafkas79
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
24/07/2015 :  22:03:19  Alıntı

Yok mu bu işeri daha önce veya halihazırda yapanlar ? Özellikle ürün portföyüm nasıl olmalı ?
Uzun zamandır Rusya da değilim. Elbette gidip araştıracağım ama şimdiden bulabildiğim her türlü bilgi önemli benim için.
Piyasada ne tür ürünler kolay satılır. Çok kar beklentim yok. iş yapayım masrafımı çıkarayım. Ufak da cebime kalsın amacım bu.
Gittikten sonra zaten çok geniş çaplı araştırma yapacağım. Deneyimli arkadaşlar varsa önerilerinizi duymak isterim.

Teşekkürler.

oooantalya
Yeni Üye

Toplam 41 yazı
30/07/2015 :  18:59:49 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
selamlar arkadaşım ben kırım da yaşıyorum.malumun üzere burasıda Rusya ya bağlandı.Şu an itibari ile portföyünde olan ürünler rus halkının giyim tarzına uygun ve yakın ancak daha da fantastik ve egzotik ürünler katabilirsen portföyüne piyasaya giriş sürecin kısalır.İkincisi tabiiki buraya yapacağın yatırım miktarını,beklentilerini bilmediğim için nacizane tavsiyem dükkan açmadan önce en az 1 ay gez dolaş derim.eğer maddi açıdan bakarsak işe 1 ayda gezmekle 3000$ harcarsın ama dükkan açacağım dediğinde 30000$ harcarsın en az 6 ayda hiç kazanamayacağını hesap edersen miktar dahada yükselir.Nacizane tavsiyem dükkan açmadan önce seyyar olarak nabız yoklama dediğimiz numune bazında birkaç pazar dolaştır buradaki ürünler ile fiyatlar ile karşılaştır.ben kendi adıma bir Türk insanın gurbet ellerde para kaybetmesini istemem.Saygılar iyi çalışmalar.Mehmet Ali Aydemir oooantalya@hotmail.com +79780116909 whatsup+viber mevcut
www.deluxe-bazaar.com

Yerleşim : Ukrayna / Jitomir  |  Meslek : Satış / Pazarlama
kafkas79
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
01/08/2015 :  10:09:53  Alıntı
Mehmet bey yorumunuz için çok Teşekkür ederim. Size özel mesaj gönderdim.

ismet_
Yeni Üye

Toplam 17 yazı
03/08/2015 :  19:42:44  Alıntı
metrolarda yeralan dukkanlarda genelde hep cin mallari satiyorlar . size birazdaha turkiye ye ozgu ve kaliteli urunler satmanizi oneririm.

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Öğrenci
kafkas79
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
04/08/2015 :  18:34:39  Alıntı
ismet bey yorumunuz için Teşekkür ederim.
Benim amacım da bu yön de fakat ters teper mi acaba ? diye düşünüyorum. Genelde Çin malı ürünler satılıyor ve ben daha kaliteli ürünle girersem nasıl olur.
Bu yüzden müşteriyi korkutmayacak bir nevi ayağını alıştıracak daha çok göze hitab eden ürünler satmak istiyorum. Bu tarz ürünler hakkında öneri de bulunabilir misiniz ?
Ne tür ürünler atabilirim mesela ?

meleti
Üye

Toplam 300 yazı
09/08/2015 :  15:18:51  Alıntı
sizin orada oturum ve çalışma izniniz var mı ? turist olarak gidip isteyen herkes orada dükkan tutup işletebiliyor mu ?

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Serbest meslek
kafkas79
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
10/08/2015 :  07:43:42  Alıntı
@meleti
Ticari vize ve gerekli her türlü evrak alınacak. Dükkan, Rus vatandaşı birinin üzerine açılacak.

ycl68
Üye

Toplam 110 yazı
10/08/2015 :  16:55:01  Alıntı
Mafya işini ne yaptın?bizim arkadaşa cebelleş olmuşlar,kapatmak zorunda kalmış..Haberin olsun...

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Gıda
simal
Yeni Üye

Toplam 91 yazı
06/09/2015 :  21:24:28  Alıntı
selam koniks.com üyeleri benim elimde 3,5 ton civarı compakt kumaş var orjinal pamuk 2.5 ton ham kumaş 1,5 ton boyalı kumaş karışık renklerde ilgilenenler msj atabilir
Hayatın gotürdüğü Yere Gidebilirsin Ancak!!

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep  |  Meslek : Satış / Pazarlama
hhalitoglu
Yeni Üye

Toplam 16 yazı
26/03/2016 :  17:48:23  Alıntı
istediginiz butun urun gruplarinin tedarigini saglayabiliriz. detayli bilgi icin mail atin lutfen
halithalitoglu@gmail.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

5.78 saniye.
12:38:32, 28 Mart 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım