Büyuk E-ticaret Projesi. - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Büyuk E-ticaret Projesi.

uslubebek
Yeni Üye

Toplam 70 yazı
12/05/2015 :  15:36:15 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba arkadaslar,

3 yil Hollanda'da nevresim ve ev tekstil urunleri sattim. Artik buradaki egitimim bitiyor ve Türkiye'de isime devam etmek istiyorum. Hollanda'daki satislarim e-ticaret sitem uzerinden oldu surekli.

Internet pazarlama ve yazilim konulari uzmanlik alanim yani satis sitemi cok iyi derecede yapip bunu marka haline getirebilirim. ve musteri hizmetleri verecek, satis ekibi olusturacak ciddi bir ekibim var.

Simdi farkli sektorlerde dusuncelerim var.

- Bayan giyim ve erkek giyimde olacak ( ic giyim, dis giyim , fantazi giyim, ayakkabi, canta )

- veya nevresim ve ev tekstili gibi ( ornek site http://www.birevbirmutfak.com/)

sizlerin tafsiyesi ne olur? teknik ve satis konusunda hic bir sorunumuz yok sadece dogru sektoru bulmakta beyin firtinasi yapiyoruz suan.

Internet Reklamcisi

Yerleşim : Türkiye / Shertogenbosch  |  Meslek : Danışmanlık
1mren
Üye

Toplam 177 yazı
15/05/2015 :  14:44:27  Alıntı
Bu web sitenizden Hollandada aylık cironuz ne kadardı?

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
uslubebek
Yeni Üye

Toplam 70 yazı
12/06/2015 :  10:29:04  Alıntı
Nevresim uzerine 2 satis sitemin aylik toplam cirosu 25-30 bin Euro.

Bu sirketimi suan devir ettim ve Turkiyede site calismalarina basladik

kisa sure icinde aktif hale gelicek

satis yapacagimiz urunler

- Ceyizlik Setleri
- Bayan ic giyim
- Fantazi Giyim
- Pijama

Daha sonra kategorileri

- Bayan Dis giyim
- Canta
- Ayakkabi
- Aksesuar

olarak genisletmek istiyorum.
Internet Reklamcisi

Teknolojik.Net
Yeni Üye

Toplam 61 yazı
20/06/2015 :  13:24:04 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

hevesinizi kırmak istemem ama türkiye'de kazanmanız neredeyse imkansız gibi.
deli gibi reklam yapabilcek bir butçeye ihtiyacınız var. yani insanlar surekli mağazadan alma taraftarı. netten alacak kişilerde guvendikleri sitelerden 10 lira pahalı olsun ordan alırım mantgında. ayrıca ürünleri çok ucuzada tr de bulma imkanınız çok yok. eğer markalı urun satacaksanız rakipleriniz zaten sizden daha ucuza alıyor. reklam ve marka değerleri var. kocaman ekipleri var. doğal olarak buyuk bir dağın karşısında sadece kum tepesi olmaktan öteye geçemiyorsunuz maalesef. benim size tavsiyem yine yurtdısında bu işlere devam etmeniz. neden derseniz. yurt dısında x bir urun kur farkından dolayı çok yuksek rakamlara satıcı bulabiliyor. tr gibi iş gucu düşük ülkelerde üretilen x bir urun 20-30 tl iken yurtdısında bu rakam 60-80 eurolara alıcı bulabiliyor. doğal olarak tr den mal alıp yurtdısında satış mekanizması kurabilmeniz halinde yüklü rakamlar kazanabilirsiniz. diğer türlü emeklerinize paranıza yazık olur.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
uslubebek
Yeni Üye

Toplam 70 yazı
21/06/2015 :  17:43:20  Alıntı
@moscowsupplier detayli bilgi verirmisiniz? suleyman@comden.nl mail atabilirsiniz.

@teknolojik.net tekstil urunlerimin cogunu Turkiyedeki ureticilerden aliyorum ve bunlari yurt disinda satiyordum. Artik yerli pazara satis yapmak istiyorum uzun vadede'de Alibaba amazon gibi yerlere urun gondermeyi planliyorum ( bu konuda tecrubem var)

Yeterli sermayem var yerli pazarda basarili olacagimi dusunuyorum.
Internet Reklamcisi

Utayist
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
06/08/2015 :  05:07:27  Alıntı
Bu geniş bilginizle bana da yardımcı olur musunuz? Almanya'da E-ticaret sektöründe ne yapabilirim? Ne tür ürünle başlayabilirim?
Aşağıdaki cümle doğrudur.
Yukarıdaki cümle yanlıştır.

Yerleşim : ALMANYA / Stutgart  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
uslubebek
Yeni Üye

Toplam 70 yazı
06/08/2015 :  14:54:16  Alıntı
@Utayist mail ile veya buradan sorularini yanitlamak isterim. Biz suanda e-ticaret sitemizin alt yapilarina basladik Turkiyede.
Internet Reklamcisi

mall
Yeni Üye

Toplam 44 yazı
06/08/2015 :  23:00:33 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Teknolojik.net bu nasıl bir tafsiyedir.? Kendi özgüvensizliğini başkalarınamı aşılamaya çalışıyorsun .? Sektörde büyük şirketler var diye meydanı büyük şirketleremi bırakalım yani.? Herkes nasibini yer. Meydan büyüklere kalırsa tekelleşmenin önüne nasıl geçile ek.?

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İnternet
jalaltok
Üye

Toplam 121 yazı
07/08/2015 :  22:13:40 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Bol sanslar

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Serbest meslek
uslubebek
Yeni Üye

Toplam 70 yazı
07/08/2015 :  22:44:05  Alıntı
Tesekkurler arkadaslar. Suan Sanal pos bekliyoruz gelmeden EFT odeme yolu ile test yaptik 3 siparis cikti. 40% kar gayet guzel bir baslangic.

Hadi hayirlisi olsun.
Internet Reklamcisi

HakanKeskin
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
10/03/2019 :  21:35:03  Alıntı
Türkiyeden ürün getirme islemleri hakkinda banada bilgi verebilirmisiniz? email:
haknkskn@hotmail.com
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - uslubebek
@Utayist mail ile veya buradan sorularini yanitlamak isterim. Biz suanda e-ticaret sitemizin alt yapilarina basladik Turkiyede.
hknkskn

Yerleşim : ALMANYA / Rennerod  |  Meslek : Satış / Pazarlama
zkulali
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
11/03/2019 :  19:51:05  Alıntı
Merhaba arkadaşım
İlgimi çeken yazında ev tekstili internette satış yapmak oldu.ben yılardır işin içindeyim şimdi Almanya'da internetten ev tekstili satışına başlamak istiyorum.tavsiye olarak ne diyebilirsin bana? WhatsApp varsa 004915207679161
İyi günler dilerim

Zeki Kulalı
z.k

Yerleşim : ALMANYA  |  Meslek : İmalat
Salvo2006
Yeni Üye

Toplam 40 yazı
03/04/2019 :  15:25:06  Alıntı
e ticaret sitenizin adi nedir
imza

Yerleşim : Türkiye / İstanbul

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

6.05 saniye.
15:27:29, 25 Nisan 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım