Tekstil Sektöründe İşler Durgun, Ne İş Yapabiliriz - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Tekstil Sektöründe İşler Durgun, Ne İş Yapabiliriz

pazarlamaci
Yeni Üye

Toplam 18 yazı
08/04/2015 :  16:22:47 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba Arkadaşlar,

Tekstil sektörü bu aralar ciddi sıkıntıda, herkes bir çare arayışında ne yapabiliriz diye. Bende sorarım size, hali hazırda firmamızı başka ne işe, ne yöne çevirebiliriz. Toptan satış ya da perakende olarak ?

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
qerz
Yeni Üye

Toplam 56 yazı
10/04/2015 :  15:25:50  Alıntı
Benle ileti#537;ime gecin.

Yerleşim : Yunanistan / Selanik  |  Meslek : Satış / Pazarlama
yalpi
Üye

Toplam 136 yazı
13/04/2015 :  11:04:22  Alıntı
özelden görüşebılırmıyız acil bır kaç urune ıhtıyacım varda

Yerleşim : Türkiye / Ordu  |  Meslek : Diğer
mall
Yeni Üye

Toplam 44 yazı
12/06/2015 :  07:49:08 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

Mallbora.com için ortak adayı arıyorum. Onlinemağaza.com'un altyapısından faydalanacağız. Kurulu sisteme girmek için 1800 lira civarı 1 kerelik ödeme yapmak ve profesyonel paket almak gerekiyor.ürünleri siteye onlar yüklüyor. Satışı biz yapıyoruz. Teslimatı onlar yapıyor. Online mağazanın sayfasını inceledikten sonra bana ulaşmanızı rica ediyorum.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İnternet
FikretBulut
Üye

Toplam 150 yazı
12/06/2015 :  09:28:53  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - mall
Mallbora.com için ortak adayı arıyorum. Onlinemağaza.com'un altyapısından faydalanacağız. Kurulu sisteme girmek için 1800 lira civarı 1 kerelik ödeme yapmak ve profesyonel paket almak gerekiyor.ürünleri siteye onlar yüklüyor. Satışı biz yapıyoruz. Teslimatı onlar yapıyor. Online mağazanın sayfasını inceledikten sonra bana ulaşmanızı rica ediyorum.

1800 TL yi çöpe atacak birisini arıyorum gibi olmuş bu biraz,
bir sayfanın adının Mallbora.com veya xyz.com olması birşey değiştirmez satış açısından, 1800 TL verip o sayfanın ayda 100 TL getireceğine inanan tek başınada yapar Mallbora.com olması gereksiz yani.

Yerleşim : Türkiye / Tekirdag
mall
Yeni Üye

Toplam 44 yazı
12/06/2015 :  09:35:33 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
O sizin bakış açınıza ve zihninizin nasıl algıladığına bağlı. Saygı duyuyorum. Neden çöpe gitsin. Site ücreti ortak adayından, site adı benden, diğerleri online mağazadan.

uslubebek
Yeni Üye

Toplam 70 yazı
12/06/2015 :  10:24:38  Alıntı
`Merhaba,

Bayan Giyim uzerine e-ticaret girisimimiz var.
Sizden hic bir sekilde ucret talep etmiyoruz.

Urunlerinizi biz saticaz siz sadece musterilerimize gondericeksiniz.

Ilgilenirseniz mesajinizi bekliyorum
Internet Reklamcisi

Yerleşim : Türkiye / Shertogenbosch  |  Meslek : Danışmanlık
FikretBulut
Üye

Toplam 150 yazı
12/06/2015 :  10:41:16  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - mall
O sizin bakış açınıza ve zihninizin nasıl algıladığına bağlı. Saygı duyuyorum. Neden çöpe gitsin. Site ücreti ortak adayından, site adı benden, diğerleri online mağazadan.

yani 1800TL verip ciddi ciddi gelirimi bekliyorsunuz?

Sizin bu düşündüğünüzün daha Profosyenel olanını Kuzenim yaptı 9 ay olacak, en az 60 bin TL zararda hiç bir ürün satın almadığı halde, İstoçta Toptancıların içinde sipariş gelince alıp Kargoya veriyor sayfasında on binlerce ürün var Reklamları falan olduğu halde satış yok vede olmazda.

n11 gittigidiyor veya diğer sayfalarda daha uygun fiyata satılan bir ürünü Tüketici senin sayfandan neden alsın? e-ticarette
başarılı olmak için stok çalışmalısın tek bir ürün gurubuna yönelmelisin en doğrusu herkesin satmadığı niş ürünler olmalı.

Onlinemagaza.com gibileri sadece senin 1800TL nin peşindeler ayda 5-6 kişiyi kandırsalar yeterli onlara.

mall
Yeni Üye

Toplam 44 yazı
12/06/2015 :  10:54:07 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Koskoca reel ve sanal piyasa 3-5 tane büyük magğazaya bırakılamaz. Bırakılırsa tekelleşme olur o zaman.rıskın 10da 9u ticarette ve cesarettedir. Kalanı tarımdadır. Akrabanı tebrik ediyorum. Ve eğer o yazdığın mağazalarda üyeliği yoksa açmasını tafsiye ediyorum. Bildiğim kadrıyla herkes nasibini yer. Kısmet meselesi. Mallbora.com'u kurup denemekte kararlıyım. Saygılar.

FikretBulut
Üye

Toplam 150 yazı
12/06/2015 :  13:58:37  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - mall
Koskoca reel ve sanal piyasa 3-5 tane büyük magğazaya bırakılamaz. Bırakılırsa tekelleşme olur o zaman.rıskın 10da 9u ticarette ve cesarettedir. Kalanı tarımdadır. Akrabanı tebrik ediyorum. Ve eğer o yazdığın mağazalarda üyeliği yoksa açmasını tafsiye ediyorum. Bildiğim kadrıyla herkes nasibini yer. Kısmet meselesi. Mallbora.com'u kurup denemekte kararlıyım. Saygılar.

O bahsettiğin Mağazaya ne diye üye olacak peki? aynı ürünleri daha uygun fiyata zaten alıyor, hemen hemen
büyük toptancıların hepisi ürünlerin resmini veriyor sen sayfana otomatik yükleme yapıyorsun. bu iş ne nasip nede kısmet işi
sadece çok büyük reklam harcamaları yaparsan yada niş ürünlere yönelirsen kazanırsın.

taner21
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
12/06/2015 :  14:16:21  Alıntı
EV TEKSTİLİ İHTİYAÇLARINIZ İÇİN ( HAVLU-BORNOZ-YASTIK-NEVRESİM) TOPTAN FİYATLARINI ÖĞRENMEK İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ.. 0553 61 00 955
Soft Tekstil

Yerleşim : Türkiye / Denizli  |  Meslek : Tekstil
pazarlamaci
Yeni Üye

Toplam 18 yazı
24/06/2015 :  13:12:25  Alıntı
Teşekkür ederim ilginize, böyle bir iş alanı ile ilgilenmiyorum.

Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - mall
Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimidir.

pazarlamaci
Yeni Üye

Toplam 18 yazı
24/06/2015 :  13:15:49  Alıntı
Biz kumaş satmaktayız, konfeksiyon imalatı yapmıyoruz. İlginiz için teşekkür ederim, iyi çalışmalar.

Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - uslubebek
`Merhaba,

Bayan Giyim uzerine e-ticaret girisimimiz var.
Sizden hic bir sekilde ucret talep etmiyoruz.

Urunlerinizi biz saticaz siz sadece musterilerimize gondericeksiniz.

Ilgilenirseniz mesajinizi bekliyorum

simal
Yeni Üye

Toplam 91 yazı
06/09/2015 :  22:04:32  Alıntı
benim elimde 3,5 ton civarı örme compakt kumaş var orjinal pamuk iş terki nedeni ile uygun veriyoruz 2.5 ton ham kumaş 1,5 ton boyalı kumaş karışık renklerde
Hayatın gotürdüğü Yere Gidebilirsin Ancak!!

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep  |  Meslek : Satış / Pazarlama
a.altun023
Üye

Toplam 191 yazı
13/09/2015 :  00:58:38  Alıntı
bayan giyim uretiyoruz ilgilenenler telefonumdan ulasabilirler bana 05397193857 herkese bol kazanclar

pazarlamaci
Yeni Üye

Toplam 18 yazı
13/09/2015 :  01:10:21  Alıntı
Herkese teşekkür ederim, daha fazla zarara dayanamam diye işletmemi kapatmak zorunda kaldım. Bu saatten sonra giricem çalışacağım bir yere, rızık Allahtan.

dejavu24
Üye

Toplam 116 yazı
26/09/2015 :  01:20:44 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
pazarlamacı kardeş aynı dertten bende müzdaribim.Dükkanımı kapatsak ürünleri nasıl eriteceğiz? hiç yoksa dükkanda 80-100 bin tl arası ürün var .Yok seri bozuldu yok efendim modeli geçti tekstil işi gerçekten zormuş.Bana yakın bir dükkan var adam sadece .Basit ürünler satıyor düğme,iğne, kurdela, incik, boncuk, ip ,kasnak. yumak gibi şeyler inan adam çok güzel iş yapıyor acaba bendemi o işe dönsem diyorum.Ufak paralar dönüyor fakat sürüm hızlı modası geçti serisi bozuldu derdide yok .Senin fikrini almak istiyorum
lilanet

Yerleşim : Türkiye / Balıkesir  |  Meslek : Esnaf

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

7.13 saniye.
17:50:32, 29 Mart 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım