Popüler Markaların T-shirt Üretim Maliyetleri - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Popüler Markaların T-shirt Üretim Maliyetleri

kiddo
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
21/12/2014 :  14:57:16 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba arkadaşlarım, abilerim;

Forumu birkaç gündür takip ediyorum ve çeşitli bilgiler ediniyorum. Tekstil gerçekten düşündüğümden çok daha zor bir işmiş. Benim merak ettiğim Zara, Jack&Jones gibi hem kaliteli olarak bilinen hem popüler markaların 60-70 liraya sattıkları t-shirtlerin maliyetleri tahmini ne kadardir?

Eğer sorumda cahillik ve havada kalmışlık varsa lütfen beni mazur görün, henüz konuya çok yabancıyım. Şimdiden teşekkür ederim

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Öğrenci
kiddo
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
23/12/2014 :  15:51:06  Alıntı
Yardımcı olabilecek olan yok mu?

qunt
Yeni Üye

Toplam 53 yazı
23/12/2014 :  16:14:33  Alıntı
Ürünün kumaşına, adetine (varsa) baskısına, nakışına, aksesuarına göre değişmekle birlikte basic bir t-shirt maliyeti 8 TL civarı. Saymış olduğum özelliklere göre yukarı ve aşağı oynayabilir.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
kiddo
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
23/12/2014 :  21:04:05  Alıntı

Teşekkür ederim. Yani her koşulda iyi bir kar payları var diyebiliriz.

qunt
Yeni Üye

Toplam 53 yazı
24/12/2014 :  12:06:09  Alıntı
Özellikle mağazacılar çok kar ediyor. Bu tip markalar ve mağazalar üretimini fason olarak yaptırıyor. imalatçı firma yukarıdaki fiyatın üzerine 3-4 TL koyar en fazla ki bazen o bile zor. Geriye kalan tüm kar mağazanın satış karı.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
VSL
Üye

Toplam 628 yazı
06/01/2015 :  01:57:58  Alıntı
kiddo tekstilde ürünlerin maliyet fiyatlarını sormanda bir abukluk yok ama ,dünya markası olmuş ürünlerin bir tişörtü kaça mal edip kaça sattıklarından yola çıkarak kar marjını aramak abuk ve havada kalıyor, sana yukarıda söylenen 8 liralık maliyet her hangi bir imalatçının çıkaracağı maliyettir , ama bir dünya markası, maliyetinin içerisinde bu rakkam sadece küçük detaylarda gezinir,şöyleki, büyük bir marka için benim ürettiğim bir ürünün maliyeti, 17 dolar iken firmaya satış fiyatım 36 dolar idi, bu üründe o markanın mağazalarında satılmak üzere 280 evro fiyat etiketi ile gönderildi ve rafa girdi, buradaki markanın yüksek kar limiti aslında markanın global olarak sürekli tutundurma maliyetleri için gerekli ve şarttır. Dünyada en pahalı yatırım marka yatırımıdır, ve sürekli olarak beslenmek ister.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
serkan_s
Üye

Toplam 137 yazı
14/01/2015 :  21:15:36  Alıntı
baskılı ya da nakışıı markalı basic t-shirtü 8 tl den alacak varsa ben imalatını yapabilirim,en pahalı kumaş compact penye,onunda kiosu 16 tl

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Tekstil
şimşek84
Üye

Toplam 213 yazı
16/02/2015 :  15:15:45  Alıntı
konuyla ilgili email yolladım numune niz varsa m.simsek_1984@hotmail.com net resmini yollarsanız bilgi verebilirim hazırda yüklü miktarda t-shirtlerimiz de mevcuttur
yu

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Yöneticilik
maxomillian
Yeni Üye

Toplam 38 yazı
20/02/2015 :  15:25:04 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
herkes bildiği kadarıyla bişeyler sölemeye çalışmış.

bak dostum, 4 sene evvel bende senin gibi düşündüm. içimden dedim ""bu ürünleri kime yaptıryolar acaba?"" diye.
1 ay uğraştım mertere gittim, zeytinburnuna gittim.. gittim de gittim.

zara-nike bir firma daha var adı bilinen (unuttum şu anda) ürünlerini üreten firma ismini buldum.
bursada YEŞİM tekstil diye bir yer..

aradım, 1000 t-shirt yaptırcam dedim, ""beyfendi, senelik yada kota bazda anlaşmalar yapıyoruz, buyrun yerimizde görüşelim!!"" dediler.

gerisini sen düşün taşın istersen git konuş.

tşkler
Rıdvan..

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

4.33 saniye.
07:38:25, 25 Nisan 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım