Günlük 20 Lira Maliyetli Ürün Satış Fikir Lütfen - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Günlük 20 Lira Maliyetli Ürün Satış Fikir Lütfen

larossian
Yeni Üye

Toplam 57 yazı
11/09/2014 :  20:51:54   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

slm arkadaşlar, günlük ortalama 20 lira maliyetli yüzde yüz karla 40 liraya esnaflara satabileceğim bir ürün öneriniz varmı ? sanayi bölgeleri daha çok...

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
larossian
Yeni Üye

Toplam 57 yazı
12/09/2014 :  20:54:16 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
bilgen1957 önerin için sağol ben hizmet satışı yerine ürün satmak istiyorum yine de tşk..

lehat
Üye

Toplam 262 yazı
12/09/2014 :  23:25:32  Alıntı
yazdığın yazıyı 3 kere okudum sonra gözlerimi ovuşturdum tekrar okudum..böyle bir sorunun cevabı bence yok...sadece şu olabilir bence..evde yemek yap..veya küçük bir atölyede..maliyetinin iki katına satarsın...minimum 30 kişi ayarla ve 6-7 liradan 3 çeşit yemek sloganı ile...

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Ticaret
larossian
Yeni Üye

Toplam 57 yazı
13/09/2014 :  10:00:56 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

lehat önerin için tşk.. yemek işi zor ben şunu demek istedim; sıcak satış şeklinde ortalama 15-20 liraya satın alıp iki katına esnafa satabileceğim ürünlerden bahsediyorum yine de sağol

clasdrifter
Yeni Üye

Toplam 33 yazı
16/09/2014 :  21:40:48 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
30 ekmek al arasına salatalık kaşar domates koy ve streçle sar sanayide dolaş yarımını 1 liraya sat 30 lira masrafla 60 lira kazanırsın
Do whatever you like... but make the best of

Yerleşim : Türkiye / Denizli
max54
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
24/09/2014 :  15:26:03  Alıntı
merhabalar imalatçı firmayım ve sanayi kesimlerinde rahatlıkla satabileceğiniz bazı ürünler var. 10 - 15 - 20 tl ye alabileceğiniz ve 40-50 Tl gibi satabileceğiniz bir çok ürün bulunuyor. sürekli size ürün verebilirim. selamlar. burhantunca@hotmail.com burhan tunca 0532 332 74 93
max54

Yerleşim : Türkiye / İstanbul
lehat
Üye

Toplam 262 yazı
24/09/2014 :  23:38:44  Alıntı
max 54 imal ettiğiniz ürünlerin listesini lehatkamuran@yahoo.com adresine mail rica ediyorum

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Ticaret
Ata34
Üye

Toplam 114 yazı
28/09/2014 :  23:35:55 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
50 bin tl sermayemi küçük çaplı bir ev almam için arttırmam gerek, 60 bin tl gibi bir rakama çıkarmam için öneriniz varmı al sat ürünler vb , özel mesajla ulaşabilirsiniz, eğer iş devamı olabilecek gibi olursa devam etmem de mümkün önerilere açığım.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık
source
Üye

Toplam 105 yazı
04/12/2014 :  23:15:01  Alıntı
bilgi almak isteyenler zafe1970@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Ticaret
shorpon005
Yeni Üye

Toplam 32 yazı
05/12/2014 :  22:07:41  Alıntı
max 54 imal ettiğiniz ürünlerin listesini serginho_213_213@hotmail.com adresine mail rica ediyorum

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Esnaf
efkanaslan
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
06/12/2014 :  01:47:12  Alıntı
Değerli forum arkadaşlarım eğer yeterli sermayeniz varsa ne iş yapacağınızı bilmiyorsanız ve paranızı batırmaktan korkuyorsanız bu iş tam size göre iş hakkında kısa bir bilgi vereyim 10 bin tl ye karşın 1-2 bin tl arasında değişen bir para kazanıyorsunuz daha detaylı bilgi için email adresime mesaj atabilirsiniz efkanaslan940@hotmail.com
business

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Esnaf
enesbaranbudak
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
06/12/2014 :  02:32:03  Alıntı
yağ sökücü
pas sökücü
zift sökücü
jant temizleyici
araç üzerinde sürtmeden dolayı mesela siyah araba ile beyaz araç sürtünmeden dolayı boya kaldı bu boyayı bu ürünü sıkıyorsun bir tane sünger ile ovala**** çıkarabiliyosun.araçın üzerine bu sıvıdan komple sıkıldında araçta parlak yüzey ve kaykan bir zemin görüyor ve el ile hissedebiliyosunuz.ben bu ürünü kendim buldum ve deneme sonuçları olumlu maliyet 4 tl satış 12.50 tl yapmış olduğum ürün hakkında görüşleriniz benm için çok önemli arkadslar ve ben bunu nerelere pazarlayabilrim....saygılar

Yerleşim : Türkiye / Manisa  |  Meslek : Satış / Pazarlama
fars_59
Yeni Üye

Toplam 62 yazı
06/12/2014 :  03:00:44  Alıntı
Merhabalar Tekirdağ Merkezde yaşıyorum kamu personeli olarak görev yapıyorum daha önce ticari geçmişimiz oldu üniversite felan derken askerliği geçiştirdik mevcut kredilerim askere gitsem maaş alamayacağımdan dolayı ödemelerim askıya kalacak bundan dolayı bedelli askerlik yapmak zorundayım.
Ww Caddy aracım var Toptan Endüstriyel Temizlik Ürünleri satışı yaptım daha önce bu iş üzerine veya gıda üzerinde sıcak satış yapabileceğim bir ek iş arıyorum vardiyalı çalışıyorum mevcut işimde esnek çalışma saatlerim mevcut ek iş yapmak için gerekli zamanım var potansiyelde var girişimci bir ruha sahibim, yeniliklere açığım kendi bildiğim iş üzerinde pazarlayamayacağım ürün yoktur. Üretici firmaların desteğini bekliyorum. çok fazla bir para beklentim yok benim aylık belli kredi taksitlerimi ödeyebiliyim yeterli firma elemanı olarak çalışırım bayisi olur farketmez hem ürünlerinizi geniş yelpazede dağıtımını yaparım yeni bir pazar açılmış olur kendinizin bu bölgede gerçekleştirmek istediğiniz pazarı bir pazarlamayacıya araç para ve yapacağınız yatırımla ancak bir nebze yol alabilirisniz benim zaten hali hazırda mevcut müşteri potansiyelim ve geniş çevrem mevcuttur. Tekirdağ merkez il ve ilçeleride dahil olmak üzere sadece bildiğim işi yaparım Endüstriyel temizlik ürünleri gıda plastik temizlik kağıtları ve sarf malzemeleri sıcak satış yaparım al gülüm ver gülüm destek verecek yeniliğe açık firmalar cevaplarınızı bekliyorum.
Herkese iyi çalışmlar diliyorum
ticarette her zaman bir çıkış noktası vardır.

Yerleşim : Türkiye / Tekirdağ  |  Meslek : Memur
enesbaranbudak
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
06/12/2014 :  03:11:23  Alıntı
kendi uğraşlarım sonuçu maliyeti 3.99 krş olan

ZİFT SÖKÜCÜ
YAĞ SÖKÜCÜ
PAS ÖKÜCÜ
MOTOR TEMİZLEYİCİ
ARAÇIN ÜZERİNDEKİ SÜRTÜNMEDEN OLUŞAN BOYAYI TEMİZLER VE ARAÇTA PARLK YÜZEY EL İLE DOKUNULDUĞUNDA KAYGAN BİR ZEMİN BÖYLE BİR ÜRÜN KARIŞIMLAR SONUÇU BULDUM.

Yerleşim : Türkiye / Manisa  |  Meslek : Satış / Pazarlama
nuri_034
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
21/12/2014 :  17:41:08  Alıntı
günlük 20 liraya satabilecegin bir üründen ziyade pazarda yerini almak istiyorsan eğer arz talep ilişkisini gözlemlemen lazım
örneğin ; x satınalmacı bir arkadaşına küçük çaplı ihtiyac olabilecegi bir malzemeyi mevcut firma üzerinden ( tedarik ettiğin firma) yapmış olduğun indirimle broker sistemi şeklinde paydanı alabilirsin
sonuçta arz taleb ilişkisinde piyasının değeri altında ise iki taraf içinde sorun teşkil etmez
masrafın telefon ve ulaşım olacaktır

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Sanayici
asim aras
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
25/12/2014 :  21:10:05 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
E-ticaret

Türkiye'de yaklaşık bir yıldır faaliyet gösteren, hem eticaret sektöründe hem de ağ pazarlama sektöründe muhteşem başarılara imza atan benzersiz iş modeli ile siz de tanışın. Bu işle kendi siteni açarak hem oradan alışveriş yapıp hemde alışveriş yaptırarak kendine kazançlar sağlayabilirsin işte sana örneği http://www.storeanadolu.com/ böyle bir siteniz olmasını ve bu site üzerinden kazanmak istemezmisiniz. bilgi almak için storeanadolu@yandex.com mail ile dönebilirsiniz.

NOT: ürün tedarik derdi yok, kargo derdi yok, fatura derdi yok, müşteri hizmetleri derdi yok
ONLİNE KAZANMANIN EN İYİ YOLU

Yerleşim : Türkiye / taşlıçay  |  Meslek : Memur
Fatih Oktay1982

Yeni Üye

Toplam 8 yazı
26/12/2014 :  19:24:41  Alıntı
nasil oluyor?
detayli biligi alabilirmiyim?
foktay@web.de

Yerleşim : Türkiye / Sınop  |  Meslek : Serbest meslek
asim aras
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
27/12/2014 :  00:08:31 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
storeanadolu@yandex.com mail ile dönersen birebir görüşebiliriz

ONLİNE KAZANMANIN EN İYİ YOLU

Yerleşim : Türkiye / taşlıçay  |  Meslek : Memur
fademankara
Yeni Üye

Toplam 19 yazı
27/12/2014 :  20:02:51  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - max54
merhabalar imalatçı firmayım ve sanayi kesimlerinde rahatlıkla satabileceğiniz bazı ürünler var. 10 - 15 - 20 tl ye alabileceğiniz ve 40-50 Tl gibi satabileceğiniz bir çok ürün bulunuyor. sürekli size ürün verebilirim. selamlar. burhantunca@hotmail.com burhan tunca 0532 332 74 93

Merhabalar urunlerinizin detayli resim ve fiyat bilgisi alabilirmiyim fademticaret@gmail.com

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Serbest meslek
fars_59
Yeni Üye

Toplam 62 yazı
28/12/2014 :  13:36:38  Alıntı
Merhaba arkadaşlar Tekirdağ da yaşıyorum kamu görevlisiyim ek iş yapmak istiyorum kendi aracım var Restaurant Lokanta Cafelere peçete, tuvalaet kağıdı, temizlik ürünleri vb. pazarlamak istiyorum yardımcı olacak üretici toptancı firmalar varsa irtibata geçelim ebu_bekirsen@hotmail.com
ticarette her zaman bir çıkış noktası vardır.

Yerleşim : Türkiye / Tekirdağ  |  Meslek : Memur
mesutay
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
06/01/2015 :  16:29:44  Alıntı
enesbaranbudak ürün listenizi mesaj olarak atarmısınız,teşekkürler esendalasuman@hotmail.com
Çaresizseniz,Çare Sizsiniz.

Yerleşim : Türkiye / Bolu  |  Meslek : Emekli

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

9.38 saniye.
21:52:03, 14 Mayıs 2024, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım