Bayan Aksesuar Ve Tekstili Üzerine Dükkan - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Bayan Aksesuar Ve Tekstili Üzerine Dükkan

meloshop
Yeni Üye

Toplam 75 yazı
22/08/2014 :  14:24:08 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba arkadaşlar, ben iş gereği hem istanbulda hem de memleketim sakaryada bulunan biriyim. adapazarı merkez de bayan aksesuar (eşarp, şal, canta , vb) ve işlemeli havlu vb tarzda ürünler içeren küçük bir dükkan açmak istiyorum. nereden toptan mal alabilirm? ve aslen adapazarlıyım ama dükkan olarak bildiginiz dükkan varmıdır? tahmini aylık giderlerim ve iş baslarken acılıs vb konularda bilgi almak istiyorum. araştırma aşamasındayım yardımcı olursanız sevinirim. tesekkurler
Meloshop

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Turizm
e_ibrahim
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
25/08/2014 :  11:22:04  Alıntı
Merhaba,

Bu konuda özelden almak istediğiniz ürünleri yazarsanız size yardımcı olabilirim.

Selamlar.
E.İ.A

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Yöneticilik
sup_reme
Yeni Üye

Toplam 71 yazı
28/09/2014 :  23:20:32  Alıntı
e_ibrahim benim mail adresime elinde olan ürünlerin toptan fiyatını ve resimlerini yollarsanız sevinirim.
Selamlar.

crazyturks@hotmail.co.uk

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf
zafercikis
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
02/12/2014 :  21:06:28 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

ihracat fazlası tekstil ürünleri toptan satış

bayan penye üst giyim

1. ve 2. kalite

her beden ve her renk ürünlerimiz mevcuttur.

daha fazla bilgi için;

www.ihracatfazlasitekstil.com

sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

iletişim telefon : 0532 527 58 55
zafer çıkış

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
volkan3553
Yeni Üye

Toplam 37 yazı
09/12/2014 :  16:33:22  Alıntı
Selamlar, elimde yaklaşık 180 bin parça kadınlara hitap eden (çanta, cüzdan, takı çeşitleri, bay bayan saat vs) karışık satışa hazır ürün bulunmaktadır. Ciddi alıcılara resim ve fiyat bilgisi gönderilecektir. volkaneruzun@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Ticaret
ramazan51
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
16/01/2015 :  15:50:51  Alıntı
ARKADAŞLAR ELİMDE SATILIK PROFESYONEL SATILIK E TİCARET SİTESİ VAR 1200 TL YE SATIN ALMIŞTIM ŞU AN FİYAT TEKLİFE AÇIKTIR+ REKLAMINIDA YAPTIM ŞUAN REKLAMSIZ İÇERİSİNDE GİRİŞ YAPILMAKTADIR GİRİP BAKIN BANA ULAŞABİLİRSİNİZ marcamodavitrini.com 05453731529

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
callofdaaty
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
27/01/2015 :  19:53:09  Alıntı
Arkadaşlar elimde toptan bayan Tayt, Atlet ve İç çamaşırları bulunmaktadır fiyatlar makuldur. Yer: İstanbul Gsm: 0534 670 95 30

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İletişim
meloshop
Yeni Üye

Toplam 75 yazı
02/02/2015 :  14:20:50  Alıntı
callofdaaty , modadrop, volkan3553 arkadaşlar bana urunleri ve adede gore fiyatlarınızı mail atabilrimisiniz?

sulunburak@hotmail.com
Meloshop

Mahma
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
03/02/2015 :  12:29:44  Alıntı
Merhaba arkadaslar, ben istanbulda Ceyizle ilgili esyalarin ucuz olarak nerde bulundugunu sormak istiyorum.. Mesela ic camasiri, bohca, abiyeler, kina esyalari, nikah sekerleri, davetiyeler,vesaire Bunlari nerede bulabilirim....??
Bide Pasta malzemelerini istanbulda nerde bulbilirim? Mesela, Seker hamuru baskilari, kaliplari vesaire.. bunlari istanbulda nerede UCUZ UYGUN fiyata bulabilirim??
Bana önerebileceginiz toptan satis yerleri.. Tabi Perakende olamasi sartiyla.. Yada tanidiginiz UYGUN FIYATA satan bi dükkanalar vs...
Bu konuda bana yardimci olursaniz cok sevinrim..

Saygilarimla

Yerleşim : ALMANYA / Köln  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
meloshop
Yeni Üye

Toplam 75 yazı
04/02/2015 :  11:35:16  Alıntı
eminonu, mahmutpaşa .buralara git en ucuz orada bulabilirsin. toptancıların da çoğu orda. benim bildigim kadarıyla
Meloshop

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

4.74 saniye.
09:24:23, 23 Nisan 2024, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım