Tekstil Hazır Giyim İşi Yapmak Hakkında - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Tekstil Hazır Giyim İşi Yapmak Hakkında

ozgrcnk
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
17/08/2014 :  17:45:14 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba sevgili koniks üyeleri.Biz tekstil aksesuar üzerine metal ürünlerin imalatını yapıyoruz, ayrıca merterde satış mağazamız var.Yıllardır tekstil yan ürünleri imalatı ve satışıyla ilgilendik ama bugüne kadar hazır giyim üzerine ürün yapmak aklımıza gelmedi :)
Yeni bir girişim olarak bayan -erkek üst giyimde koleksiyon hazırlığı yapıyoruz.İlk sorum yaptığımız ürünleri yurtiçi veya yurtdışı nereye pazarlayabilirim.
2. Sorum modayı yakından takip edip güncel modellerden oluşan bir koleksiyon mu hazırlasak yoksa mağazlarda çok giden ürünlerin birebirini mi yapsak.

Türkiyeden birçok ülkeye ihracat yapan tesktilciler acaba bu müşterileri neren buluyorlar ?

Yada B2B tarzı bir site yapıp ürünleri buraya ekleyerek Türkiye harici potansiyel Ülkelere google da reklam yaparak ürünleri sunmak.

Yada Türkiyedeki toptancılarla görüşüp yaptığımız ürünleri konsinye bırakarak müşteri bulmak mı ?

Yardım, görüş ve önerilerinizi bekliyorum.Şimdiden teşekkür ederim.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil
smart.trend
Üye

Toplam 113 yazı
18/08/2014 :  20:05:50  Alıntı
iran serbest ticari bolgede mağazalarimiz bulunmak üzere iran turkiye arasi ticaret yapiyor ve tüm irana her tür ürün pazarlama,sünüp tanitmak,bayilik,satiş hizmeti vermekteyiz.
irana her tür faaliyetten bayi almak istiyor veya sizlerin temsilcisi olarak özel muşteriler veya bayiler bulabiliriz.
tüm turkiye imalatçilar ve toptancilar,firmalar,tacirler,şirketler ve fabrikalar.... eyer ürünlerinizi iranda pazarlamak ve sünmak istiyorsaniz en güvenilir,kolay ve hizli yoluyla iranin tüm pazarini ellerinizde tutmak istiyorsaniz sizinle çalişmaktan önur duyariz.
ayrica iran ticari serbest bolgede vergisiz,gumruksüz veya hatta tüm iranda her tür iş birliği,imalat,üretim,sizler için ürün pazarlama,ürünlerinizin tanitimi ve özel müşteri bulma ve...her tür iş tekliflerini değerlendire biliriz.
saygilarla (behzad farshbaf)
tell : +98 914 769 1763
email : smart.behzad@yahoo.com
saygilarla : behzad farshbaf
tell : 0098 914 769 1763 (whatsapp,line,tango,...)
e-mail : smart.behzad@yahoo.com

Yerleşim : İran / Tabriz  |  Meslek : Ticaret
ozgrcnk
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
18/08/2014 :  21:02:26  Alıntı
smart.trend sizi skype dan ekledim kabul ederseniz detaylı görüşelim.

Teşekkürler.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil
Policebodysizet
urkey

Yeni Üye

Toplam 1 yazı
16/10/2014 :  19:14:02  Alıntı

Elimde Taylant dan getirdiğim Police marka body tişörtler var.Ayrıca bu markanın mağazasını Konya'nın en büyük AVM sine açtım.Başka büyük şehirlerde de mağaza açtırmak istiyorum .Büyük şehirlerde açmak isteyenler olursa görüşelim.Ürünlerin tarzının Türkiye de ve dünya da rakibi yok 30 yıllık firma 4 kıtada 30a yakın ürünleri vardır.konuyla ilgilenen arkadaşlar fikir ve görüş verebilirler..

Yerleşim : Türkiye / Konya  |  Meslek : Hazır giyim
yawel63
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
02/01/2015 :  11:47:42  Alıntı
ürnleri görme şansı varmı police bodsizeurkey

Yerleşim : Türkiye / Şanlıurfa  |  Meslek : Esnaf

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

2.75 saniye.
03:10:20, 29 Mart 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım