Gelinlik Abiye - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Gelinlik Abiye

brc20
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
27/05/2014 :  17:04:38 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhabalar ben gelinlik ve abiye üzerine dükkan açmak istiyorum ve bu işten hiç anlamıyorum toptan alabileceğim yerler konusunda ayrıca ne kadar paraya ihtiyacım olur bana yardımcı olur musunuz
lütfen

Yerleşim : Türkiye / Denizli  |  Meslek : Diğer
sırmammodaeviiz
mir

Yeni Üye

Toplam 2 yazı
01/08/2014 :  13:31:53  Alıntı
Merhaba ben izmirde gelinlik imalatı yapıyorum konunuz benim profesyonel alanım olduğu için size bilgi verebilirim telefon numaram 0 554 8983060 cem Özöncül sırmam moda evi
sırmammodaeviizmir

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Tekstil
bulnes
Üye

Toplam 450 yazı
08/10/2015 :  12:27:44  Alıntı
Bakın klasik cevap vermiş gibi olacağım ama anlamadığınızı söylediğiniz "özellikle bu işi" gelinlik işine girmeyin derim.
Kayınbiraderim bu işi yapıyor. Bayağı bir süredir büyük bir firmada çalışarak tecrübe sahibi olduktan sonra kendi mağazasını açtı.
İstanbul açtığı bu mağaza için çektiği-yaşadığı sıkıntıları biliyorum.
Bir kere bu konuda kalifiyeli eleman bulmak çok zor. Gerçek kalifiyeli elamandan bahsediyorum.
İkincisi zahmetli sektör,gerek satışta gerekse kiralama da oldukça değişik müşteri tipleri ve sorunlarıyla karşılaşıyorsunuz.
Bütün bunlarla başa çıkabilmek ve işletmeyi işler halde tutabilmeniz için tecrübe sahibi ve sabıra sahip olmalısınız.
Ha birde nakite.
Malum biliyorsunuz gelinlik sektöründe ölü sezon olduğu zamanlar var. Gerçek sezonu olsa dahi ramazan ayına denk gelmesi bile az-çok etkiliyor işi.
İşletmeyi çevirebilmeniz için her daim elinizin altında nakit paranız olmalı.
Makina Mühendisi/İstanbul

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Mühendis

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

2 saniye.
14:43:58, 29 Mart 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım