Silinebilir - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Silinebilir

haciogluticaret
Üye

Toplam 116 yazı
23/04/2014 :  15:15:39 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

silinebilir

Yerleşim : Türkiye / Sakarya  |  Meslek : İlaç Sektörü
blackops
Üye

Toplam 711 yazı
23/04/2014 :  16:44:18  Alıntı
güzel ve akılda kalıcı

Geç kalınmış teselli idamdan sonraki affa benzer..

Yerleşim : Türkiye / De  |  Meslek : Diğer
mertefeo38
Üye

Toplam 122 yazı
23/04/2014 :  17:05:35  Alıntı
Bence de güzel.
Bende bir ilan sitesi açmayı düşünüyorum belli bir miktar param var.
Reklamını en iyi şekilde yapmayı da düşünüyorum. Var mı böyle bir siteyi yapacak?
Site büyüse de hep beraber çalışacağımız?? :)
Baki

Yerleşim : Türkiye / Kayseri  |  Meslek : Ticaret
Tasmala
Yeni Üye

Toplam 49 yazı
24/04/2014 :  19:59:47 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

kişisel olarak fikrimi belirteyim: her domain çalışma yapıldığında iş yapabilir, gerçekten yüzünüzü de güldürebilir lakin bazı domainler baştan şanslıdır. yani hani 1-0 önde olma olayı.

maalesef bahsettiğiniz domain o tarz bir domain değil. yani öne çıkaran bir özelliği yok ama dediğim gibi iyi bir web yazılım, tasarım, seo ve reklam çalışmayla hedefe yaklaşılabilir..

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İnternet
Gıdacı_İzmir
Üye

Toplam 248 yazı
25/04/2014 :  11:53:07 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
aslında güzel bir fikir ama ingilizcede ğ harfi olmadığı için okunuşu biraz kaba geliyor kulağa.ama site tanındıkça insanlar alıştıkça mağazanya demeye başlanacaktır ve kampanyayı çağrıştırdığı için akılda da kalacaktır bence ama bunun için de öncelikle tv reklamlarıyla beraber çok ciddi paralar harcamak gerekiyor sanırım.konuda uzman değilim,fikir istemişsiniz diye görüş belirttim.inşallah hayırlı olur başarılar dilerim.
www.kilizmangida.com

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Gıda
Tasmala
Yeni Üye

Toplam 49 yazı
25/04/2014 :  15:05:06 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - haciogluticaret
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - Tasmala
kişisel olarak fikrimi belirteyim: her domain çalışma yapıldığında iş yapabilir, gerçekten yüzünüzü de güldürebilir lakin bazı domainler baştan şanslıdır. yani hani 1-0 önde olma olayı.

maalesef bahsettiğiniz domain o tarz bir domain değil. yani öne çıkaran bir özelliği yok ama dediğim gibi iyi bir web yazılım, tasarım, seo ve reklam çalışmayla hedefe yaklaşılabilir..

Akılda kalıcı bir özeliiği olduğunu düşünüyorum. Boşunamı para verdik isme yani ? Arkadaşlar lütfen bir kaç tane daha fikir olsa ne iyi olacak ?

inşallah ciddi bir rakam vermemişsinizdir. uzun yıllardır web projeleri üreten birisi olarak diyebilirim ki akılda kalıcı bir tarafı da pek yok. bir kere içerisinde "ğ" olan bir domain...

Lütfen yazdıklarıma kızmayın. Bir domain jenerik değilse asla kayıt fiyatından çok fazla para vermemek gerekir. Bu domainin de bence en fazla ederi kayıt ücretidir. Yani 10 dolar...

Ama tekrar söylüyorum bir alakasız domaini alırsınız doğru düzgün bir çalışma yaparsınız. Domain zirveye oynar. O başka bir mesele...

cenqizhann
Yeni Üye

Toplam 25 yazı
25/04/2014 :  17:04:11  Alıntı
www.bonuscarsi.com

Alan adı bendedir, ilgilenirsen konuşabiliriz..
.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul
Tasmala
Yeni Üye

Toplam 49 yazı
25/04/2014 :  20:04:28 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Alıntı Yapılan Metin:
Alıntı Yapılan Metin:
Alıntı Yapılan Metin:

Akılda kalıcı bir özeliiği olduğunu düşünüyorum. Boşunamı para verdik isme yani ? Arkadaşlar lütfen bir kaç tane daha fikir olsa ne iyi olacak ?

inşallah ciddi bir rakam vermemişsinizdir. uzun yıllardır web projeleri üreten birisi olarak diyebilirim ki akılda kalıcı bir tarafı da pek yok. bir kere içerisinde "ğ" olan bir domain...

Lütfen yazdıklarıma kızmayın. Bir domain jenerik değilse asla kayıt fiyatından çok fazla para vermemek gerekir. Bu domainin de bence en fazla ederi kayıt ücretidir. Yani 10 dolar...

Ama tekrar söylüyorum bir alakasız domaini alırsınız doğru düzgün bir çalışma yaparsınız. Domain zirveye oynar. O başka bir mesele...

İlgin için teşekkür ederim, hocam almadan önce bir e-ticaret şirketi ürün satıyordu, açıktı yani site. Sonra kapandı ben aldım çok bişey değil 150$ lira felan verdim.

Benim amacım pazara çıkmak sonradan yavaş yavaş bir home office açıp intertte ürünleri pazarlamak.Çok fazla birşey istemiyorum, yüzüm gülsün geçineyim yeter. Yani çok fazla kastırmadan bu domain altından birşeyler kazanmak amacım.Heralde uğraşırsak olur diyorum hocam ?

Değerli yorumun için sağol.Daha fikri olan varsa yorum atarsa sevinirim.

Ben teşekkür ederim hocam. Hangi alanda ürünler satmak istiyorsan özelden yazarsan boşta bir domain bulmana yardım edebilirim. Bu arada domaine göre ürün değil de ürüne göre domain seçmek gerek. Arama motorları açısından satacağın ürünün adının domainde yer alması avantaj olacaktır...

musa_roketci21
Yeni Üye

Toplam 48 yazı
28/04/2014 :  11:52:53 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
slm benimde çok güzel akılda kalıcı e ticret olarak düşündügüm bir domain adım var paylaşamam henüz satıl almadım
0537 792 34 90

Yerleşim : Türkiye / Diyarbakır  |  Meslek : Serbest meslek
Tasmala
Yeni Üye

Toplam 49 yazı
28/04/2014 :  12:50:20 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
aslında boşta o kadar güzel domainler var ki insan inanamıyor. yeter ki domaini hangi konuya yönelik düşündüğünüzü bilin...

ispanyol
Üye

Toplam 329 yazı
05/05/2014 :  00:48:08  Alıntı
hacıogluticaret ilaç sektöründemsiniz?

Yerleşim : Türkiye / Sakarya  |  Meslek : Danışmanlık
Domainbrokers
Üye

Toplam 165 yazı
17/05/2014 :  00:46:55 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
selam,
alan adı ( domaın ) tıcaretı yapan bırıyım...

Domainin güzel arkadas tutar tabııkı tutması tutmaması %10 alan adına % 90 sana baglı yınede

... basarılar dılerım
AcarGruppen
0046 767 169 189

Jönkoping / Sweden

Yerleşim : İsveç / Jönkoping  |  Meslek : Tekstil
Aragon79
Yeni Üye

Toplam 57 yazı
05/08/2014 :  23:12:25  Alıntı
www.ucuz.computer

www.textile.moda

alan adları satılıktır!

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
aktassa
Yeni Üye

Toplam 94 yazı
26/10/2014 :  17:12:01 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Günümüzde birçok kişi e-ticaret işi ile ilgilenmeye başladı.
Bulduğun isim gayet güzel fakat sitene birilerini çekebilmen için çok iyi bir seo çalışması yapman gerekir. Bununla beraber domain genel olmuş. Daha spesifik birşeye yönelik isim olsaydı daha faydalı olur, reklam için çok daha az bütçe ayırabilirdin.
İnşallah başarılı olursn.

Yerleşim : Türkiye / Konya  |  Meslek : Mühendis
bitirim06
Üye

Toplam 213 yazı
26/10/2014 :  23:28:49  Alıntı
Www.esgom.com bende bole bir doaminle e ticaret işine girmeyi dusunuyorum. Doaminın pek onemli olmadıgını sadece onemlı olan o doamın marka yapmanın zor olduguna ınanıyorum.Onemli olan doaminin ismi degil o ısmı tanıtmak cok zor e ticarette

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Diğer
aktassa
Yeni Üye

Toplam 94 yazı
27/10/2014 :  01:36:00 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Ürününüzün arama motorlarında görünmesi ve bunun sonucunda o ürünün inandırıcılığının belgelenmesi sonucunda domaini ürün ile ilişkilendirip marka yapabilirsiniz anca. Ama bu işe sıfırdan başlıyorsanız, gazete, televizyon , radyo reklamları ile çok geniş bir kitleye reklam verip kendinizi tanıtamayacaksanız, sizin için en geçerli reklam yolu arama motorları sonuçları olacaktır. Arama motorunda ne kadar üst sırada yer alırsanız, siteniz ve dolayısı ile ürünlerinize o kadar çok kişi ulaşacaktır. Kimse kolay kolay google da aradığı bir ürün için 20. sayfaya bakmaz. İlk sayfalarda olmak önemlidir. Bir de işin içinde gittigidiyor, sahibinden, hepsiburada, n11 gibi bu işe ciddi paralar harcayan şirketlerle yarış varken domain seo çalışmasında hayati yer arz etmektedir. Bu dediklerimi başarılı olmak istiyorsanız tekrar düşünmenizi tavsiye ederim...

Saygılarımla

Yerleşim : Türkiye / Konya  |  Meslek : Mühendis
merfarm
Yeni Üye

Toplam 49 yazı
04/11/2014 :  01:21:39  Alıntı
Domain isim olarak güzel akılda kalıcı ama iş yapabilmesi sizin sunduğunuz kalite önemlidir.

Yerleşim : Türkiye / amasya  |  Meslek : Ticaret

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

7.52 saniye.
04:20:47, 15 Mayıs 2024, Çarşamba

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım