Enerji İçeceği Satışı - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Enerji İçeceği Satışı

A4TECH
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
10/04/2014 :  00:22:07 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba enerji içeceği satışı yapmak istiyorum,işin tutabilirliği konusunda bilgi verecek arkadaşlarım var ise çok memnun olurum.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
ilkermemis
Yeni Üye

Toplam 24 yazı
22/04/2014 :  16:22:33 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
SATIŞINI YAPMAK İSTEDİĞİNİZ ÜRÜN SİZEMİ AİTTİR YOKSA BİR MARKANIN ÜRÜNÜNÜMÜ SATMAYI DÜŞÜNÜYORSUNUZ ?
Renori Digital Solution INC
(Advertising Marketing Manager)

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Reklam
aabaci
Üye

Toplam 265 yazı
22/04/2014 :  17:13:16  Alıntı
Kapasitesi olan arkadaslara yurtdisinda satisi olan burada bir markanin distribtorlugunu aldirabilirim sahibi arkadasim

Yerleşim : Türkiye / Edirne  |  Meslek : İthalat / İhracat
yarisotomotiv
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
28/04/2014 :  09:28:48  Alıntı

marka nedir
yarisotomotiv

Yerleşim : Türkiye / Mugla  |  Meslek : Esnaf
aabaci
Üye

Toplam 265 yazı
28/04/2014 :  14:44:45  Alıntı
PitBull

Yerleşim : Türkiye / Edirne  |  Meslek : İthalat / İhracat
yarisotomotiv
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
28/04/2014 :  19:15:13  Alıntı
ukrayna için her türlü yardımcı olurum ve satış için baglantı kurarım.kiev donekts,lviv,simferepol her şehirde
yarisotomotiv

Yerleşim : Türkiye / Mugla  |  Meslek : Esnaf
aktassa
Yeni Üye

Toplam 94 yazı
11/07/2014 :  02:42:36 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Bu tarz gıda ürünlerinde insanlar birden fazla düşünmekteler.
Güven garantisini vermeden işler zor olur.
Şahsen ben 1TL'ye satılan ürünler ile Redbull gibi neredeyse 5 katı misli fiyatına satılan ürünleri kıyasladığımda düşünmeden redbull tercih ediyorum.
Eğer sağlık bakanlığı vb. izinleri açıkça gösterebileceğiniz ve insanları inandırabilirseniz ( ki reklam işin içine girer burada) başarılı olmamanız için neden kalmaz.

Yerleşim : Türkiye / Konya  |  Meslek : Mühendis
Arezzo
Yeni Üye

Toplam 47 yazı
09/08/2014 :  01:18:36  Alıntı
Tayland dan bir bağlantım var içecek imalatı yapıyorlar.Yeni bir ürün geliştirdiler 4 çeşit meyve aromalı buğday sütü.henüz çok pazara girmediler bana vermek istiyor ya da en azından Türkiye pazarına girmek istiyor benden yardım alarak. Numune göndermeye hazır ben tatmadım üründen.Distribütörlük te verebilir. İlgilenirseniz

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Danışmanlık

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

4.06 saniye.
10:36:29, 15 Mayıs 2024, Çarşamba

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım