Kelepir Evi Yapıp Satmak ? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Kelepir Evi Yapıp Satmak ?

Masor07
Üye

Toplam 546 yazı
05/04/2014 :  14:09:01 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Selamlar ben emlak sektöründe çalısıyorum ama ilerleyen dönemlerde uygun fiyatları evleri alıp içersine biraz bakım yaparak satmak istiyorum.Bunu için tavsiyeleriniz nelerdir ? Evi bulmak işim gereki sıkıntı değil sürekli bu şekilde evler geliyor ama merak ettiğim husus;

Evi cezbedecek şeyler;duvar kağıdı,asma kartonpiyer,spot aydınlatma,duşakabin vb şeyler yada bir evi en uygun bütceyle nasıl görsel olarak güzelleştirebiliriz ? duvar kağıdımı boyamı ? gibi yardımcı olursanız çok sevinirim

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Emlakçı
seloceza
Üye

Toplam 554 yazı
06/04/2014 :  16:13:21  Alıntı
Benimde aklimda olan bir is ;kapi,parke,mutfak dolabi,karton piyer en görsel katicak şeyler bunlar bence ama makul fiyata demissin hic birini yapamasaanda kapilari kesun yap derim

Yerleşim : Türkiye / İstabbul  |  Meslek : Grafiker
Masor07
Üye

Toplam 546 yazı
06/04/2014 :  17:32:05  Alıntı
makul derken 2.000 tl ye evi mal edim demiyorum zaten ama ederini arttıracak makul yatırımlar vardır.dediin gibi kapı biraz tuzlu gelebilir ama parke olabilr,tuvalet yada yatak odasına duvar kağıdı düşünüyorum bir çok alternatifler var ama yinede bilenlerin fikri önemli

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Emlakçı
gurbetcı
Üye

Toplam 161 yazı
06/04/2014 :  17:40:37  Alıntı

bir evin sadece gorunen kisimlarini duzeltmek istiyorsaniz bunlar ilk once boyasi kapi pencere mutfak dolabi parkeleri ve banyosunun yeniletmek demek bunlarda en az 10 - 15 bin civaridir. 100 bine ev bulunur 15 bin masraf yapip 125-130 bine satabilirsiniz size kalan 10 - 15 bin arasidir bunlari yapan cok emlakci var paraniz varsa emlakci acin elinize kelepir daire duserse yapip satarsiniz 2 ayda bir satis yapsaniz bile yeterli aylik geliriniz 5 bin lira olur tabi binanin yasi mevkiisi de cok onemli temiz az kullanilmis ev olduktan sonra herkes alir

Yerleşim : Türkiye / Hatay  |  Meslek : Diğer
blackops
Üye

Toplam 711 yazı
06/04/2014 :  18:49:53  Alıntı
mevkii olarak yeri güzel ise rabet gören bi semtte ise yapacağınız her masraf size kar olarak dönebilir aklınıza ne geliyorsa yapılır tabi bunları en ucuza maletmeniz gerikir

Geç kalınmış teselli idamdan sonraki affa benzer..

Yerleşim : Türkiye / De  |  Meslek : Diğer
ofluyusuf
Yeni Üye

Toplam 75 yazı
06/04/2014 :  20:00:24  Alıntı
emekli bir inşaatcı olarak sana tavsiye edebileceğim banyo,mutfak tesisat elektirik su komple yenilenir kapıları parkelerı değiştirirsen boyayı da yaptın mı dairenin albenisi artar ama hepsinden önemlisi alırken daireyi ucuz alman lazım birde kat mülkiyet ya da kat irtifa tapulu olsun alacağın daire hadi kolay gelsin...
sadikoglu

Yerleşim : Türkiye / Yalova  |  Meslek : Emekli

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.31 saniye.
15:18:40, 5 Mayıs 2024, Pazar

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım