Tayt Üretimi - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Tayt Üretimi

Broker_fatih
Yeni Üye

Toplam 13 yazı
02/02/2014 :  22:30:20 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

İyi günler
Fason tayt üretimine girip kendi markamı yaratmak istiyorum
Daha önce internet sitesi ve antalyada kuyumcuda çalıştım
Rusçam iyi seviyede,ingilizcem de çat pat ama bu yaz perfect olucak
Dış ticaret konusunda bilgim var,müşteri buluyorum ama güven eksikliği ve kararsızlıktan kaynaklı birşey yapamıyorum.İç piyasada da mal alıcak ( lalelide toptancı ) birkaç alıcı var ama hangi mal nasıl üretilir ve nasıl yapılır,iç piyasada ödemelerin peşin olmaması beni kararsızlığa itiyor.yardımcı olursanız sevinirim
Fatih Gökçen

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
haydibizdenal
Üye

Toplam 227 yazı
03/02/2014 :  10:36:08  Alıntı
ruscanızını iyi olmasını fırsat olarak görüyorum
bence fason üretim yerine iç giyim üzerine çalışan firmaların ürünlerini sitenize ko**** site rusca ve ing olursa hem ihracat yaparsınız hemde perakende yapabilirsinz
6-8 şubat tarihinde tuyap da iç giyim fuarı var orda firmalar ile temasa geçebilirsiniz

hürol şahin
0 232 446 43 52
0 531 764 43 35
www.sifamagazasi.com

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Satış / Pazarlama
tarkan34
Üye

Toplam 145 yazı
03/02/2014 :  12:55:14  Alıntı
çok isabetli bir karar almışsınız, müşteri bulmada ve pazarlamada sıkıntı çekmeyeceğinizi düşünüyorsanız bence hiç durmayın imalata başlayın, tayt gurubu hem imalatının kolaylığı hemde sürümlü satış avantajı olan bir ürün gurubudur. çok küçük bir sermayeyle imalat bandı kurabilir az sayıda vasıflı elemanla çok sayıda üretim yapabilirsiniz. tabiiki dediğim gibi pazarlama sıkıntınız olmayacaksa. kumaş ve imalatla ilgili takıldığınız bir şey olursa yardımcı olmaya çalışırım, kolaylıklar diliyorum.
200620062006

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf
benmazlum
Üye

Toplam 139 yazı
03/02/2014 :  18:31:55  Alıntı

URUNLERINIZE MUSTERIYIM.
IRAN DA PAZARLIYORUM ZATEN.
BASLANAKTAN BASKA YOLUNUZ YOK
BASARILAR

Yerleşim : İran / Tehran  |  Meslek : Ticaret
croket
Üye

Toplam 906 yazı
04/02/2014 :  00:15:22 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Selamlar arkadaslar
Bursada tayt uretimi yapmaktayim
Istanbula fason calisiyorum
Istediginiz model yada bizim sunacagimiz calismalar ile
Sizlere yardimci olabilirim.
Iyi aksamlar.
miagayrimenkul.net

Yerleşim : Türkiye / Bursa Gürcistan  |  Meslek : Emlakçı
Broker_fatih
Yeni Üye

Toplam 13 yazı
04/02/2014 :  00:30:25  Alıntı
Dostlar sağolun yarın arkadaşın mağazasına bakıp giden ürünlere bakıcam,bu yaz malı iç piyasada döndürüp,ekim ayı antalyadan döndükten sonra ihracata başlamak istiyorum.bu süreçte işi ve malı öğrenmek lazım
yurtdışından büyük bir parti malda yanlış gönderip zarar yemek istemem hem de antalya da 5 yıldızlı bir otelin kuyumcusunun satış danışmanınyım,müşterilerim zengin ve hatırı sayılır insanlar.böylece müşteri ağınıda geliştirmeyi düşünüyorum,fikirlerinizi bekliyorum
Teşekkürler
Fatih Gökçen

croket
Üye

Toplam 906 yazı
04/02/2014 :  09:13:24 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Fatih bey
Biz bu sene merter ve gungorendeki musterilerimiz icin
Tayt urettik zaten bu konuda zara bershka mango tarzi firmalarin
Urunlerini takip eder bu piyasa
Istediginiz model yapilir sikinti yok
Yani bu konuda kumas atolye kesim dikim utu paket
Finis seklinde calismaktayiz
Hayirli gunler

miagayrimenkul.net

croket
Üye

Toplam 906 yazı
04/02/2014 :  09:25:26 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Fatih bey
bir yazinizda sorttanda bahsetmissiniz
Gecen sene yaz icin guzel Çalışmalarımız olmustu
Erika cocmos prada tarzi kumaslarla calistik yaz icin
Programimiz bu dogrultuda
Size tayt sort veya baska konuda
Cozum ortagi olmak isteriz
Irtibat icin
0507 952 98 37
Ibrahim akman
miagayrimenkul.net

adiluzcosmetics

Yeni Üye

Toplam 53 yazı
04/02/2014 :  21:48:47  Alıntı
Açık Parfüm üretimi yapmaktayım, gerekli sağlık bakanlığı izinleri kalite belgem her evrakım belgem kusursuz olarak hazırla durumdadır. 225 çeşit kokumuz bulunmaktadır.2 kalite üretim yapmaktayız, 1, kalitemiz %30 esanslı , 2, kalitemiz ise %10 esanslıdır. Piyasadaki hem 5 tl lik hemde kalite li acık parfüm markaları nın kullandıkları esans oranlarından daha yüksek ve daha kaliteli esans kullanmaktayız, onların tabiri ile 3 gün kalıcıysa bizim parfümümüz 5 gün kalıcıdır. :) kar marjımız yüksektir, şişelerimiz bayan erkek olarak gümüş kapak ve altın kapak olarak bayan , erkek ayrıdır. franchising bedeli kısa süre için istememekteyiz. ne alırsanız onu verirsiniz. aldınız elinizde giden kokular gitmeyen kokular elbetteki olacak, suan izmit bursa ve Yalova da satılmaktadır ki her il de farklı kokular gitmektedir. gitmeyen kokuları giden kokularla değişim yaparız. Herhangi bir alım kotamız bulunmamaktadır. Bizim için en önemlisi müşteri memnuniyeti , ardından satış kanalımızın menuniyeti en son bizim memnuniyetimizdir. daha detaylı bilgi isterseniz telefonla arayıp bilgi verebilirim, ya da mail atabilirim.

Yerleşim : Türkiye / Yalova  |  Meslek : Satış / Pazarlama
Broker_fatih
Yeni Üye

Toplam 13 yazı
04/02/2014 :  23:02:58  Alıntı
Dostlar sağolun,konu hala günceldir
Fatih Gökçen

marka uzmanı
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
06/02/2014 :  00:26:19  Alıntı
bende ihraç fazlası varsa alabilirim

Yerleşim : Türkiye / Kayseri  |  Meslek : Yöneticilik
croket
Üye

Toplam 906 yazı
06/02/2014 :  11:10:53 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Konu hakkinda detay isteyen arkadaslar
Yukarida numaram mevcuttur
arayabilirsiniz.
miagayrimenkul.net

Mss.Mss
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
19/02/2014 :  14:31:22  Alıntı
Merhabalar.

Aylık 3000 adet tayta ihtiyacım var. Su an aldıgım bır fasoncu var memnun değilim. Siyah likralı uzun bayan tayt. Fasoncu arkadaslardan birim fiyat bekliyorum

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Çevirmen
hassan628
Yeni Üye

Toplam 35 yazı
19/02/2014 :  16:43:06  Alıntı
Arkadaşlar herkese merhabalar burada hazır konusu açılmışken , bende bayan eşofman altı ve tayt alıp satıyorum Broker - Fatih arkadaşımız gibi kendi markamı oluşturmak için fasonda bayan eşofman altı imalatı yapmak istiyorum fakat acaba bunun yerine tayt üretimine girmiş olsam daha mı isabetli olur ...? ürünlerimi yurtdışına (özellikle doğu kesimleri ) satmayı istiyorum bendede müşteriyi bulmak şimdilik sorun gibi görünüyor onuda ilk etapta internet sitesi oluşturup kısmende olsa aşmayı düşünüyorum bu konudaki değerli fikirlerinizi bekliyorum .
sinerji

Yerleşim : Türkiye / Edirne  |  Meslek : Tekstil
aligunasti
Yeni Üye

Toplam 30 yazı
19/02/2014 :  19:37:22  Alıntı
Patentli,alışveriş sitem satılıkdır ilgilenenler 05330216279

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İnternet
securex20
Üye

Toplam 125 yazı
19/02/2014 :  23:20:32  Alıntı
Bende 20000 adet bayan ve cocuk giyim ihracat var ilgilenirseniz ulasin..
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - marka uzmanı
bende ihraç fazlası varsa alabilirim

Yerleşim : Türkiye / Denizli  |  Meslek : Esnaf
Broker_fatih
Yeni Üye

Toplam 13 yazı
21/02/2014 :  19:38:03  Alıntı
Lalelideki arkadaşımın mağazasında mallar konsepte uymadı,arkadaşım elbise satmak istiyor ben ise tayt
iç piyasa ve dış piyasada yeni planlamalar yaparak işime devam etmek istiyorum,zira kararlı olmayanlar kaybetmeye mahkumdur
Hassan628 bayan kadife cafcaflı eşortmanlar,pijamalar rus ve sovyet ülkelerinde herzaman populerdir
al malını git rusyaya göster ve dene herşey nasip işi,başarılar
Fatih Gökçen

mgoney
Üye

Toplam 155 yazı
22/02/2014 :  13:03:57  Alıntı
en büyük sıkıntı nakit nazen.tekstilde ödemelerin coğu nakit tahsilatların coğuda vadeli.triko kazak yapıyoruz.hem iç piyasa hem ihracat.bazı dönemler sıkışıyoruz.eğer hesap kitap işlerinden anlamıyosan cok dikkat etmen lazım

Yerleşim : Türkiye / Ordu  |  Meslek : Muhasebe
yukmerman
Yeni Üye

Toplam 80 yazı
08/03/2014 :  13:35:50 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Kendi markamla citcitli badi uretiyorum....adete gore sizinde markanizi basabilirim.....
http://birincieldenhalka.com

İsmail--0542 891 64 72

Yerleşim : Türkiye / Turkey  |  Meslek : İmalat
selda1987
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
02/06/2014 :  12:11:53  Alıntı
Merhaba,

"work out" baskili taytlar ariyorum toptan almak icin, aranizda üretenler varsa lütfen benimle irtibata gecsin.

seldaarslan1987@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Ticaret
atapek
Yeni Üye

Toplam 17 yazı
02/06/2014 :  14:11:42 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
arkadaşlar, iç ve dış pazarda geniş portföye sahibim. İlgilenenler benimle irtibata geçebilirler.
ÇİĞDEM PEKGÜLEÇ

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : İthalat / İhracat
mahsun baltık
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
31/12/2018 :  13:30:34  Alıntı
3 ton kadar 30/2 viskon likra orjinal espimanin malı ilgilenenler ulaşabilir
05342485865

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

9.11 saniye.
07:50:43, 25 Nisan 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım