İhraç Fazlası Cocuk Giyim(zara-george-h&m-) - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

İhraç Fazlası Cocuk Giyim(zara-george-h&m-)
 1 

AYAKKABICI
Yeni Üye

Toplam 23 yazı
29/01/2014 :  17:32:50 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

MERHABA ARKADASLAR...PAZARLARDA ORJINAL ZARA-H&M-MAYORAL-BOYNER-GEORGE-NEXT-DİSNEY... BEBEK&COCUK ÜRÜNLERİ GİYİSİLERİ SATILIYOR COK UYGUN FIYATLARA...PAZARDAKI SATAN KISILER BU URUNLERI NERDEN ALIYORLAR NEREDEN BULUYORLAR BANA BILGI VERECEK OLAN BIRI VARMI ARANIZDA....YARDIMCI OLURSANIZ COK SEVINIRIM BENDE ALIP KUCUK BI DUKKANDA SATMAK ISTIYORUM.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İmalat

UYARI: Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Tanımadığınız kişilerle ticaret yapmayınız, yapıyorsanız dikkatli olunuz, tedbiri elden bırakmayınız, denemeden görmeden almayınız, alışveriş yöntemi olarak garanti yöntemler seçiniz. Hiçbir zaman kesinlikle birilerine para yada mal göndermeyiniz veya hesabına para aktarmayınız!
Detaylı bilgiler ve sorumluluklar için kullanım şartlarını okuyunuz.

• İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.
  • AYAKKABICI
    Yeni Üye

Toplam 23 yazı
    31/01/2014 :  20:33:16  Alıntı
    yardımcı olabilecek kımse yokmu ?

efeozay
    Yeni Üye

Toplam 57 yazı
    31/01/2014 :  22:56:53 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    ben satıyorum. hepsinden facebookta arat toptankontorparca@hotmail.com diye
    Toptanİstan

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
    AYAKKABICI
    Yeni Üye

Toplam 23 yazı
    01/02/2014 :  00:13:52  Alıntı

sayın efe ozay ne yazıkkı facebookta böyle bı ısım çıkmıyor....bu sızın facebook a gırdıgınız emaıl adresınız.facebook ısmınız nedır????

bodrumist
    Yeni Üye

Toplam 38 yazı
    01/02/2014 :  01:17:28  Alıntı
    Arkadasim merter,e git orada arastir mutlaka bulursun eger istersen benim elimde h&m marka ic camasir var.daha detayli bilgi almak istersen arayabilirsiniz beni 0544 350 34 48 ismim ferdi coskun

Yerleşim : Türkiye / Bodrum  |  Meslek : Serbest meslek
    efeozay
    Yeni Üye

Toplam 57 yazı
    01/02/2014 :  06:53:26 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    efeozay45 diye arat
    Toptanİstan

tamyaz
    Yeni Üye

Toplam 30 yazı
    03/02/2014 :  17:25:59  Alıntı
    Keyf.in
    Sayın Ayakkabıcı; Elimde Disney in ihraç fazlası Çocuk Mont - Sweat ve kız Çocuk penye ve elbisesi var
    Adetler : Mont 200 Adet Tane : 8,5 Tl - Sweat 175 Adet Tane : 6,5 Tl. KIz penye ve Elbise 275 adet Tane : 4,5 Tl. İlgilenirseniz resimlerini mail olarak atabilirim.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Reklam
    AYAKKABICI
    Yeni Üye

Toplam 23 yazı
    03/02/2014 :  19:35:26  Alıntı
    pluton_89@hotmail.com ....tamyaz ve diğer elinde ürün olan arkadaşlar fıyat bılgısıyle fotoğraf gönderebılırsenız sevınırım

tamyaz
    Yeni Üye

Toplam 30 yazı
    03/02/2014 :  20:51:34  Alıntı
    Gelisim.in
    mail adresinize fotoğraflar ve fiyat bilgileri gönderildi.

AYAKKABICI
    Yeni Üye

Toplam 23 yazı
    03/02/2014 :  20:56:43  Alıntı
    teşekkür ederım.bakıyorum hemen

kaans
    Yeni Üye

Toplam 6 yazı
    03/02/2014 :  21:06:25  Alıntı
    [quote]Yazıyı gönderen - tamyaz
    Sayın Ayakkabıcı; Elimde Disney in ihraç fazlası Çocuk Mont - Sweat ve kız Çocuk penye ve elbisesi var
    Adetler : Mont 200 Adet Tane : 8,5 Tl - Sweat 175 Adet Tane : 6,5 Tl. KIz penye ve Elbise 275 adet Tane : 4,5 Tl. İlgilenirseniz resimlerini mail olarak atabilirim.
    [/quot

bana da mail atabilir misiniz, tşk.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık
    kaans
    Yeni Üye

Toplam 6 yazı
    03/02/2014 :  21:08:53  Alıntı
    Keyf.in
    Alıntı Yapılan Metin:
    Yazıyı gönderen - tamyaz

kaan.metehann@hotmail.com ben de fiyat ve resim rica ediyorum, tşk.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık
    tamyaz
    Yeni Üye

Toplam 30 yazı
    03/02/2014 :  21:39:15  Alıntı
    Sayın kaans mail adresinize fotoğraflar ve fiyat bilgileri gönderildi.

anneminkremi
    Yeni Üye

Toplam 9 yazı
    03/02/2014 :  22:56:32 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    "ANNEMİN KREMİ ''Kırışıklık karşıtı bakım ve güzellik kremimiz 1800 yılı sonlarına dayanan asırlık bir tariftir.Tamamen doğal içeriklidir... Sivilce, ergenlik sivilcesi,çil,leke,güneş lekesi,doğum lekesi,deride oluşan değişik renklerdeki benek ve lekeler,siyah noktalar,stresten oluşan sivilce ve benzeri cilt rahatsızlıklarının düzenli kullanımda oluşmasına engel olur. Cildinizi korur.. Ölü deri hücrelerini kurutur ve deriyi canlı tutar.. Erkekler için traş sonrası kullanıldığında deriyi yumuşatır ve canlandırır.. Kırışıklıkların oluşumuna engel olur.. Bu sebeple yıllardır vazgeçemeyen müşterilerimiz vardır... Kesinlikle yan etkisi yoktur,doğal içerikli olduğu için alerji yapmaz. Yağlı kuru her cilt için uygundur. Erkek, bayan ve hamile bayanlar kullanabilir.
    www.anneminkremi.com
    kimya mühendisi

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Mühendis
    benmazlum
    Üye

Toplam 139 yazı
    04/02/2014 :  10:15:26  Alıntı
    Gelisim.in
    IHRAC FAZLASI SATANLAR URUNLERINIZLE ILGILENIYORUM.
    ILETISIM ADRESLERINIZI VE ISIMLERINIZI GONDERIN
    urumbazar@yahoo.com

Yerleşim : İran / Tehran  |  Meslek : Ticaret
    low33
    Yeni Üye

Toplam 1 yazı
    24/03/2014 :  05:41:04  Alıntı
    Beyler elimle 2 kalite zara bershka vs ve çoçuk ürünleri bulunmaktadır. . 1 kalite h&m next -george gibi ürünler olmak üzere sürekli markalar değişmektetir
    Timberland , Pull and bear , Diesel , miss sixty . Blanco bu markalar arasında değişmektetir. 1 kalite mal iç piyasaya verilmemektedir.
    hepsi ihraaçat fazlası ve orginal ürünlerdir .
    0537 416 72 95 -

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Ticaret
    ferditan
    Yeni Üye

Toplam 2 yazı
    17/07/2014 :  01:15:02  Alıntı
    Gezin.in
    selam,istanbul'daki dükkanımda satmak üzere İhraç Fazlası,orjinal Çocuk Giyim Ürünleri Arıyorum..1.kalite ve 2. kalite olarak ayrı ayrı gruplar alabilirim.Elinde temiz ürün olan arkadaşlar mail veya telefon ile ulaşırlarsa sevinirim.0.505.7636007...oyagmurgezer@gmail.com
    ihraccocukgiyim

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf
    bucurukids
    Yeni Üye

Toplam 1 yazı
    21/10/2014 :  16:17:09 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    Alıntı Yapılan Metin:
    Yazıyı gönderen - kaans
    [quote]Yazıyı gönderen - tamyaz
    [/quot

bana da mail atabilir misiniz, tşk.
    grafik görsel tasarım

Yerleşim : Türkiye / İstanbul
    albatross
    Yeni Üye

Toplam 28 yazı
    12/11/2014 :  16:01:13  Alıntı
    ihrac fazlasi markali bayan ic giyim ariyorum. surekli temin edebilecek arkadaslar.

bana ellerinde ki urunlerin markalari fotolari beden olculeri renkleri ambalaj detaylari ve fiyatlarini mailime atmasini rica ediyorum.

pazar mali urunlerle ilgilenmiyoruz

nl_kaya@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : İthalat / İhracat
    markaburada
    Yeni Üye

Toplam 1 yazı
    19/11/2014 :  11:30:25  Alıntı
    merhaba
    şişme yelek istersen yardımcı olabilirim.
    05335165030

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Hazır giyim
    s1111l
    Yeni Üye

Toplam 2 yazı
    19/11/2014 :  11:35:52  Alıntı
    Alıntı Yapılan Metin:
    Yazıyı gönderen - tamyaz

Bana resimleri atar mısınız??? rail1985@inbox.ru

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Gıda
    Miss_lostt
    Yeni Üye

Toplam 1 yazı
    24/11/2014 :  19:10:24  Alıntı
    Elinde only marka bayan erkek 1.2. Kalite karisik ihracat fazlasi urunler mevcut ilgilenen srkadaslarin gozatmalarinda fayda var 05377432914
    Oktaysair-instagram-miss_lostt

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil
    zerda347
    Yeni Üye

Toplam 3 yazı
    17/12/2014 :  02:16:12  Alıntı
    Alıntı Yapılan Metin:
    Yazıyı gönderen - tamyaz

lutfen banada yollarmisiniz chefkenan14@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Turizm
    sensetistore
    Üye

Toplam 280 yazı
    17/12/2014 :  02:21:52  Alıntı
    toptan markalı kozmetik makyaj malzemesi isteyenler çok ucuza marka ürünler her yerde satabileceğiniz fiyatlarla ilgilenenler
    senseti111@gmail.com
    Senseti Store

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Yöneticilik
    zerda347
    Yeni Üye

Toplam 3 yazı
    17/12/2014 :  02:30:14  Alıntı
    Alıntı Yapılan Metin:
    Yazıyı gönderen - sensetistore
    toptan markalı kozmetik makyaj malzemesi isteyenler çok ucuza marka ürünler her yerde satabileceğiniz fiyatlarla ilgilenenler
    senseti111@gmail.com

Resimleri ve fiyat listesini yollaya bilirmisiniz?
    chefkenan14@hotmail.com

zerda347
    Yeni Üye

Toplam 3 yazı
    17/12/2014 :  02:34:14  Alıntı
    İhraç Fazlası Marka Çocuk Giyim Ürünleri Arıyorum..1.kalite ve 2. kalite Lutfen defolu olmasin temiz urun istiyorum ama lutfen fiyatlari da uygun olsun "chefkenan14@hotmail.com" dan ulasa bilirsiniz.

erarslan1977
    Yeni Üye

Toplam 10 yazı
    17/12/2014 :  08:22:53  Alıntı
    PARK BRAVO MARKALI BAYAN ELBİSE İSTEYEN VARSA GELSİNN ETİKET FİYATININ % 7 Sİ FİYATA VERİYORUM BUYRUN 05335624583
    Erarslan

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Memur
    yilmazdel
    Yeni Üye

Toplam 42 yazı
    17/12/2014 :  17:51:12 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    .

Yerleşim : Türkiye / Çanakkale  |  Meslek : İletişimci
    rıfat38
    Yeni Üye

Toplam 24 yazı
    27/12/2014 :  11:06:11  Alıntı
    Arkadaşlar merhaba istanbulda mağazamda satmak üzere ihraç fazlası ürünlerinizi alabilirim
    r.s.karayurt@gmail.com
    adresine resim ve fiyat bilgisi gönderirseniz sevinirim

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Muhasebe
    ToptanAlıcı
    Yeni Üye

Toplam 41 yazı
    11/01/2015 :  18:22:14  Alıntı
    Merhaba,
    Bende benzer ürünler arıyorum.
    İlgilenenler banada ürünlerinine ait fiyat, resim ve ödeme ve mal teslim koşulları gibi ürün ve satış hakkında detay içeren bilgileri toptanalici@gmail.com adresine gönderebilirse sevinirim.

İyi çalışmalar.
    Sıfır, İkinci El Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alım-Satım ve İmalatı

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Esnaf
    VSL
    Üye

Toplam 628 yazı
    12/01/2015 :  20:51:34  Alıntı
    İstanbul dışında pazarda satıyorsanız verebilirim bütün markalar çocuk bay bayan 1.kalite

13.42 saniye.
    10:43:26, 11 Ağustos 2020, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım