Bebe Ve Çocuk Giyim Toptan Satışı Nasıl Arttırırım - Sayfa 2 - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Bebe Ve Çocuk Giyim Toptan Satışı Nasıl Arttırırım
 2 

bursagiyim
Üye

Toplam 137 yazı
16/01/2014 :  22:52:14   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhabalar;
Bursada bebe ve çocuk giyim toptancılığı yapıyorum yakın zamanda birde internetten satış için bir web sitesi yaptırdım şuan için biraz eksikleri var ama geliştirlcek kredi kartı ile satış falan eklenicek. Şu an için kapıda ödeme ve hesaba havale ödeme yolları mevcut. Benim derdim türkiyede bir çok ilde müşterim var google ye reklam vererek bir çok internet kullanıcısına ulaşıyorum ancak takdir edersinizki internetten alışverişe güvenmeyen veya internet kullanmayan bir çok esnaf var bu noktada tıkanıyorum nasıl bir reklam yolu izlemeliyimki birebir kadar etkili bir yola satış oranımı arttırabileyim ?? denenmiş yada denemeye değer reklam fikirlerinizi bekliyorum
Bilgilendirme : web adresim (www.pedibebe.com
satış alanlarım:tuhafiye-mağaza-pazar-evden satış yapan ev hanımları,
herkeze şimdiden teşekkürler

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Tekstil
pedibebe
Üye

Toplam 160 yazı
16/04/2016 :  17:00:16 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Autintili görsel resim ve fiyatlarimiz www.pedibebe.com adresimizden ulaşabilirsiniz
www.pedibebe.com

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Ticaret
pedibebe
Üye

Toplam 160 yazı
26/07/2016 :  10:06:59 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
www.pedibebe.com ( toptan bebek ve çocuk giyim Tüm illere kapıda ödeme yada kredi kartı ile alışveriş ve sabit 5 tl kargo fırsatı !!)
www.pedibebe.com

BiggBoss
Yeni Üye

Toplam 37 yazı
31/08/2016 :  02:31:03 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

Büyük kurumsal şirketlere danışmanlık yapmaktayım. Onların rakiplerinin önüne geçmesini sağlayan, pazarlama stratejilerine yönelik çalışmalar ve tanıtım faaliyetleri sunan 15 yıllık firmalarım var. Bu alanda olmam sebebiyle hem önerilerim hemde bazı eleştirilerim olacak.
Site isminiz pedibebe. pediatri çocuk manasındadır ama tıbbi bir terimdir pedi bebe kelimeleri çok çekici bir isimlendirme olarak üzgünüm başarılı değil. Ciddi bir yatırım yapılmadı ise isim değişikliği önerebilirim. Internette aranacak kelimelere uygun bir domain daha başarılı olabilirdi.
Web sitenizde ürünlerin çok kaliteli de olsa tasarım fazla zayıf kalmış bunun düzeltilmesi gerekiyor.
Sitende seo konusuna mutlaka ağırlık vermelisin.
Ürün fotograf çekimlerini mümkünse çocuk modellerle gerçekleştir bu satışına etki edecektir. ürünün nasıl göründüğü önemlidir.

Pazarlama tarafında ise sahibinden.com, instagram veya letgo gibi alternatif farklı sitelerde de magazaların bulunması veya markanızın yer alması işe yarayabilir.
Fiziki bir magazanız olması da önemli güven verecektir. Veya Fiziki çocuk ürünleri satan magazalarda ürünlerinizin yer alması için bağlantılar kurabilirsiniz. Pamidor vb magazalar olabilir.
Bayilik konuları kolay değildir üretim kapasitesi ve marka bilinirliği gerktirir. Bunun için yatırım yapmalısınız.

Markalaşma vb konularda bilgiye ihtiyaç duyarsanız ve özel olarak çalışmak isteyenler özelden yazabilirler ersoys@tooneffects.com
Bir fikre mi ihtiyacın var? Veya başarılı olmak ve değer görmek istiyorsan görüşelim.

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Danışmanlık
marifet
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
05/10/2016 :  13:11:23 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
İyi Günler
Anne ve bebek ürünlerine dair ne varsa satışının yapıldığı www.taytaybebe.com isimli online alışveriş sitemiz bulunmakta. Sitemizde kaliteli ve kullanışlı anne ve bebeğe dair ürünleri olup xml desteği verebilecek firmaların ürünlerini değerlendirmek istiyoruz. İlgilenenlerin info@taytaybebe.com adresinden tarafımıza ulaşması rica olunur.
taytaybebe

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
pedibebe
Üye

Toplam 160 yazı
14/10/2016 :  09:37:08 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
TEŞEKKURLER ANCAK XML DESTEĞİ VEREMİYORUZ STOKLARDA SIKINTI OLABILICEĞİ İÇİN.
www.pedibebe.com

Merkandi
Yeni Üye

Toplam 32 yazı
18/10/2016 :  10:43:27 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Arkadaşlar, konu açılalı çok zaman geçti ama eğer toptancılıkla uğraşıyorsanız ve daha fazla müşteriye ulaşmak istiyorsanız veya bu işe girmeyi düşünüyorsunuz ve ucuza mal arıyorsanız size www.merkandi.com.tr sayfamızı tavsiye ediyorum. Portal uluslararası toptancılık piyasası olarak çalışıyor. Genellikle Avrupa toptancıları orada ilanlar veriyor. Pek uğraşmadan yurt dışı piyasalarına girip işlerinizi büyütebilirsiniz. Daha fazla bilgi almak isterseniz bana özel mesaj atabilirsiniz veya doğrudan katrin@merkandi.com.tr adresime yazabilirsiniz. Bebek ürünlerinde çok güzel iş yapabilirsiniz çünkü Avrupa'da bebek giyimi Türkiye'yle karşılaştırıldığında çok pahalı. Ayrıca Türk ürünleri çok güzel ve kaliteli, Avrupa'da satışı zor olmazdı. Aynı şekilde puset, bebek arabası, bebek bezi gibi ürünler Türkiye'de pahalı ve büyük seçenek yok. Avrupa toptancılarından getirip Türkiye'de satabilirsiniz.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık
değişimtekstil2
7

Yeni Üye

Toplam 21 yazı
08/02/2019 :  21:22:59  Alıntı
Uygun fiyata çocuk takımı, çocuk swit, büyük swit ciddi alıcılar 05392789864 numaradan ulaşabilir. Fason üretim yapılır.

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep  |  Meslek : Tekstil

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

4.08 saniye.
13:16:16, 20 Nisan 2024, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım