Bulgaristan'da İnşaat - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Bulgaristan'da İnşaat

GobekliTurk
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
26/07/2013 :  15:46:29 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba,

Şirket olarak Bulgaristan'da inşaat yapmak istiyoruz. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar aşağıdaki konularda yardımcı olabilir mi?

- Kalfalık ücreti m2 fiyatı(malzemeli, malzemesiz)
- Demir Fiyatı
- Kereste fiyatı
- Beton fiyatı
- Kat karşılığı oranları Varna ve Sofya

Bölgesel olarak Varna ve Sofya 'da önerebileceğiniz bölgeler var mı?

Teşekkürler.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
sewok
Yeni Üye

Toplam 13 yazı
28/07/2013 :  21:25:47  Alıntı
Bence şu anda Bulgaristanda inşaat yapmak akıllıca olmaz. Nüfusu her geçen gün azalan ve fazlasıyla evleri apartmanları olan bir ülke... burdaki gibi insanlar daire almayı düşünmezler. 80-90 bin türk lirasından direkt 2 katlı ev satın alabilirsiniz. Asgari ücret düşük olduğu için 200-300 tl civarı tutan daire ve evler fazlasıyla bulunmaktadır... Ancak sizin orada alıp yabancı insanlara satabilecek durumunuz var ise o zaman sorun olmaz. Kat karşılığı denen olay yok herkes kendi kafasına göre kendi evini yaptırıyor orada. Ayrıca sakın ha oradaki ustalara güvenmeyin çoğu ***dır önce güzel iş yaparlar sonra yavaştan yatarlar başında durmanız gerekir...
olmak yada olmamak...

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
canozcan
Yeni Üye

Toplam 62 yazı
28/07/2013 :  21:41:12  Alıntı
Merhaba
BULGARİSTAN da yapacagınız işlerde size yardımcı olabilirim,ancak sordugunuz sorular bölgesine göre değişken inşaat la ilgili sizile görüşebilirsek orada hazır bazı projeler var.
Teşekkürler
Özcan ALTUNKAŞ
ozcanaltunkas@gmail.com
0538 687 24 68

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık
Kral35
Üye

Toplam 286 yazı
29/07/2013 :  09:29:20  Alıntı

sewok arkadasimiz durumu kisa ve dogru ozetlemis.

Yerleşim : Bulgaristan / İzmir  |  Meslek : Ticaret
OnurSNTRK
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
19/08/2013 :  23:40:55 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Merhaba
Ben Bulgaristanda yasamaktayım.Burada ınsaat ıslerının durgunluğu soz konusuydu evet fakat suanda ınsaat sektorunde bır yukselis bekleniyor.
Suanda hem Almanya'da hemde Bulgaristan'da faliyette olan bir insaat firmamız var. İsterseniz size yardımcı olabilirim. Ayrıca kat karşılığı durumu buradada gecerli kafanız karışmasın. Yardımlasmaya acıgım iletisime gecmek isterseniz mesaj atabilirsiniz.

e-mail: onur-senturk@windowslive.com
Ne kadar bilirsen bil; söylediklerin karşındakinin anladığı kadardır.

Yerleşim : İngiltere / Portsmouth  |  Meslek : Danışmanlık
kartay
Üye

Toplam 180 yazı
20/08/2013 :  03:33:12  Alıntı
sayin yetkili 50 eu ya ev kirasi önerilen bir ülkede nasil olur yatirim yaparsiniz aklim ermiyor yazik ,sürekli gidip gelirim yatirimi baska bir yöne yapin yazik olmasin paralariniza...
kartay

Yerleşim : ALMANYA / Frankfurt Am Main  |  Meslek : Mühendis
ahmet.kutlu
Üye

Toplam 165 yazı
30/09/2013 :  13:06:41  Alıntı
bende Bulgaristanda yasiyorum 60 metrelik ahir 40 ar metrelik 2 tane samanlik süt vanasi vs cok sey yaptirdim isci konusunda güzel ustalar kalfalar var sürekli basinda durup yönlendirdiginiz zaman sikinti olmuyor tr den usta getirmek daha masrafliya cikacaktir. 50 euro ya artik pek kira kalmadi gün gectikce burasida degisiyor takdir edersinizki yari da olsa ab üyeligi mevcüt ve her gecen gün yabanci sayisi cogaliyor bu ülkede, söye birsey yapabilirsiniz varna,burgaz,sofia bölgelerinde yabancilara hitap edecek site seklinde yerler.
...

Yerleşim : Bulgaristan / Plovdiv  |  Meslek : Diğer
ahmet.kutlu
Üye

Toplam 165 yazı
01/10/2013 :  15:15:19  Alıntı
Bulgaristan da stara zagora bölgesinde köyün son evi olarak 6 dönüm civari içerisinde 1 adet ev,1 adet 50 hayvanlik-1 adet 20 hayvanlik 2 tane ahir,2 tane samanlik,süt vanasi odasi,gider kuyusu,icerisinde sagilan 20 tane inekle satmaktayim ahirlarin devlet ahir belgesi mevcuttur.. fiyati 100 bin euro pazarlik payi vardir..ilgilenen ve merak edenlere daha detayli bilgi veririm..
00359896234626
05322745826
numaralardan bana ulasabilirsiniz...
...

Yerleşim : Bulgaristan / Plovdiv  |  Meslek : Diğer
lastottoman
Üye

Toplam 979 yazı
19/10/2013 :  14:28:16 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
somalide insaat yapsaniz belki para kazanirsiniz en kotu ihtimal insaatiniz yerinde durur ama bulgarda ise 3 gun basinda durmayin geldiginizde insaat yerine yeller eser-
“Tomurcuk derdinde olmayan ağaç odundur.” (N. F. Kısakürek)

Yerleşim : Bulgaristan / Veliko Tirnova  |  Meslek : İthalat / İhracat
BHN
Yeni Üye

Toplam 61 yazı
19/10/2013 :  15:52:19  Alıntı
Merhaba,

Degerli Göbekli Türk.

Bulgaristanin yarisi suan, Almanyada.

Ve buradan gördüklerim tanidiklarim kadari ile elde ettigim intiba iclerinden her ne kadar iyileride olsa. Büyük cogunlugu maalesef güvenirsiz.

Borclarina sadik degiller. Günü birlik yasamayi seviyorlar.

Örnegin, is ahdi yaptiniz 30 günlügüne, bu 30 gün icinde hic ihtiyaclari bitmiyor. Verseniz bir türlü vermeseniz 2 türlü meselesi.

30 gün is gününde maalesef 5-6 kere gelmedikleri olabiliyor. Günü birlik yasadiklari icin parayi bulduklari gün kücük daglari ben yarattim edasiyla kimseyi tanimak istemiyorlar. Para suyunu cekene kadar ise gelmeyenler cogunlukta. Parayi bitirdiklerinin ertesi gün gelip yalvar-yakar yeniden isteyenler cok.

Eger ki Bulgaristanda is yapacaksaniz, mümkünse iscileri Türkiyeden getirin. Türkiyeden getirme olanagi yoksa Polanyalilar cok güzel ve sadakatli calisiyorlar.

Eger ki Emlak alim satimi ile ilgileniyorsaniz ve ciddi para kazanma arzusundaysaniz maddi gücünüz yatirim yapmaya elverisliyse Almanya´yi düsünün.

Almanya´yi düsünürseniz bana yazin konu hakkinda özel olarak bilgi verebilirim.

Saygilarimla.

Sessizligi, konusanlardan ögrendim.

Hayat bütün tercübeleri yasayacak kadar uzun degildir.

Onun icin baskalarinin, tercübelerinden´de istifade edin.

Yerleşim : ALMANYA / Düsseldorf

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

4.87 saniye.
05:25:04, 13 Mayıs 2024, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım