Satılık Bodrum Dükkan Var Diyorlar Alıyım Mı ? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Satılık Bodrum Dükkan Var Diyorlar Alıyım Mı ?

hayrullahkandem
ir
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
09/06/2013 :  06:38:12 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

arkadaşlar bir ilanda satılık bodrum dükkan var.
Benim bildiğim bu bodrumlar plan projede bazı kısımları sığınak veya kömürlük, odunluk gibi veya garaj gibi gösteriyorlar.

bu satılık bodrum dükkanın daha altında başka bir bodrum yok o binada sığınak , kömürlük, odunluk gibi bölümleri yok , bodrum dükkan denilen yerin bir üstü normal giriş dükkan , onunda üstü ev ,bunu ben tapuya gidince nasıl satın alıcam ki kafama takıldı ?

normalde bu bodrumlar mesken bile olmuyorlar ama bazıları mesken olarakta kullanıyorlar bazıları işyeri gibi kullanıyorlar tapuda bu bodrum ne olarak gözüküyordur satın alsam sonradan bir sorun çıkar mı

saygılar
imza

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Esnaf
yakomoz135
Üye

Toplam 115 yazı
10/06/2013 :  17:22:53  Alıntı
ilgili belediyeye gidip sorarsan yardımcı olurlar

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : İnternet

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

2.18 saniye.
19:50:32, 13 Mayıs 2024, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım