Gayrimenkul Ofisi Kurmak İçin - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Gayrimenkul Ofisi Kurmak İçin

mustafacoskun
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
25/03/2013 :  12:03:21   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Arkadaşlar gayrimenkul ofisi açmayı düşünüyorum. Bunun için bayilikler verilmekte. Bu bayiliklerin marka'dan başka bana ne gibi avantajlar sağlar ki? Sizce bayilik mi almalıyım yoksa kendime ait bişey mi açmalıyım. Ortalama toplam ne kadar sermaye gerekir? Kazanabilir miylm gerçekten kar nası olur?
Öncelikle bir emlakçıda bir süre çalışıp hem sermaye biriktirmeyi hemde tecrübe edinmeyi düşünüyorum. Ankaradanım. Bu sorular ışığında aydınlatabilirseniz sevinirim herkese kolay gelsin bol kazançlar.
gizemliyim.com

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Öğrenci
NeVFeL
Yeni Üye

Toplam 42 yazı
28/03/2013 :  02:35:20 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Her İlden İlk Kayıt Olan Kurumsal Üyemize Ücretsiz Web Site Hizmeti Sunuyoruz..

Şehrinizde İlk Olamasanız da, EmlakEkseni.Com'a 30 İlan Eklediğinizde,

Ücretsiz Web Site Hizmetimizden Yararlanabilirsiniz..

EmlakEkseni.Com'a Eklediğiniz İlanlarınız Web Sitenizde Otomatik Olarak Yayınlanmaya Başlar..

facebook.com/emlakekseni
twitter.com/emlakekseni

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli. .  |  Meslek : İnternet
ramco1903
Üye

Toplam 351 yazı
01/04/2013 :  23:37:09  Alıntı
Marka bi emlakcida calis bence isin artisi eksisi gorunmus olur masraf dersen goreceli bi araba alirsin 10000 tl ofis icine harcarsin ama sen luks yaparsın o ayrı

Yerleşim : Türkiye / Muğla  |  Meslek : Satış / Pazarlama
yakomoz135
Üye

Toplam 115 yazı
22/04/2013 :  22:41:43  Alıntı

kendi dükkanını aç ama açmadan önce bölgeyi iyi araştır ankara bölgesinde etimesgut,mamak,altındağ civarında iyi iş yapabilirsin dükkanın malzemesi yerleşmen müşteri tutma işi öğrenme süreçlerini katarak EN KÖTÜ 10,000TL araç hariç
,

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : İnternet
akins
Yeni Üye

Toplam 77 yazı
03/05/2013 :  21:35:26 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Kendi dukkanini ac bence...

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İnternet
yusufkurt
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
23/10/2013 :  19:36:39 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Önce en az 6 ay bir emlakçının yanında mutlaka ama mutlaka çalış ondan sonra ofis aç,artıları ve eksileri görmüş olursun böylece ofisini nerede açacağına ve hangi alanda uzmanlaşacağına(daire satmak,arsa satmak,yatırm arsası satmak,inşaat arsası satmak ...vb) daha rahat karar verirsin.
yusufkurt

Yerleşim : Türkiye / Mersin  |  Meslek : Emlakçı
NLN
Yeni Üye

Toplam 31 yazı
23/10/2013 :  20:05:08  Alıntı
Sayın Mustafa Coşkun ;

Her fikre saygı duyduğumu belirterek başlayayım. Ben de bir süre önce emlak bayiliği almak için ( ismini vermenin doğru olduğunu düşünmüyorum ) 2 ayrı firma ile franchising görüşmeleri yaptım. Ortalama 50 - 70 bin aralığında bir yatırım bedeli istediler. Ayrıca yaptığın işten de % 5 - 10 civarlarında pay istiyorlar. Şimdi ;
Ben en mükemmel ofisi açsam 15 - 20 bin lira harcarım , üstüne aracımı alırım , üstüne para artar.
Bana katkınız ne diye sorduğumda isim diyorlar.
Ben zaten az çok bu işten anlayan biri olarak müşterinin alacağı gayrimenkulde emlak firmasının isme takılmadığını çok iyi biliyorum.
Bu tip emlak firmaları müşteri ile sözleşme yapılmasını istiyorlar
Satıcılar sözleşme yapmadan birden fazla emlakçıya haber vererek kim satarsa ona komisyon veriyorlar
Müteahhitler genel çoğunlukla binalarına A B C emlakçıdan satılık diye reklam afişi astırmıyorlar , müşteri getiren emlakçıya komisyonunu veriyorlar
Bence kendi ofisini kendin aç saadet zincirlerine para kaptırma , müteahhitler ile aranı iyi tut

Selamlar

Yerleşim : Türkiye / Samsun  |  Meslek : İmalat
ramco1903
Üye

Toplam 351 yazı
29/10/2013 :  15:18:27  Alıntı
Bu isi yapan yasayan bilir kisa bi arastirma yaparsaniz remax ticari emlak ofisi calisanlarin milyon dolarlar kazandiklarini gorursunuz hasan can olsun ulvikocailik olsun yazin google a bakkin ne yani bu insanlar kazandiklari milyondan bosuna mi veriyor yani yuzde onunu bu is sinerji isidir milletin giremedigi kapidsn bazan bu markalar seni iceri sokar sozlesmeli portfoy alman daha kolaydir egitimlerinden yararlanirsin kullanmasini bilene elbet marka iyidir ama paran yoktur onada dicek biseyim yok ama gereksiz demeyin lutfen imkani olan bence almali

Yerleşim : Türkiye / Muğla  |  Meslek : Satış / Pazarlama

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

4.21 saniye.
03:32:42, 13 Mayıs 2024, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım