Toparlayamıyorum. Son Çare Yurtdışı - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Toparlayamıyorum. Son Çare Yurtdışı

kskliberkay
Yeni Üye

Toplam 63 yazı
23/12/2012 :  01:00:31 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

türkiye de toparladım :)
streç saralım

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Esnaf
berkcira
Yeni Üye

Toplam 12 yazı
23/10/2013 :  15:51:00  Alıntı
Merhabalar,

Amerika ordusuna katılabilirsiniz.Bunun için herhangi bir tecrübe vs gerekmemektedir.Fakat amerika ordusuna katılabilmek için amerikada ikamet etme zorunluluğu veya green card sahibi olmanız gerekmektedir.Maaşları iyidir 4000-5000 usd arası bildiğim kadarıyla fakat şunu aklınıza koyun orduya katıldım oraya buraya giderim öyle zaman geçer diye düşünmeyin.Amerika farklı ülkeden askere başvuranlara direk olarak terör bölgesine gönderiyor.Afganistan,kuzey ırak,afrika,suriye vb. Eğer 5 sene şansla yaşarsanız size amerikan vatandaşlığıda verilmektedir.ABD askerleri zor ölüyor birbirlerine sahip çıkıyor diye düşünmeyin çünkü medya ideolojik örgütler ve kişiler tarafından subjektif bir şekilde kullanılmaktadır.Tıpki türkiye deki gibi 100 asker ölmüşse gazetede 10 tane çıkar.Amaç halkı galeyana getirmemektir.Herhangi bir sorun varsa seve seve bilgi verebilirim :)
Berk ÇIRA
Avrupa Bölge Müdürü / European Area Manager
Universal Foreign Trade & Marketing Co Ltd.
berkcira@hotmail.com / skype: berk.cira

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
kymk
Üye

Toplam 187 yazı
23/10/2013 :  21:33:37 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
yok canım onlari kopyalayıp gonderiyorlar.olaya ideolojik bakan sensin arkadaş bunun ailesi yakınları var. ortalığı ayaga kaldirirlar.eskisi gibi iletisim zayif değil. bir yerde olan aninda baska kitada. Amerikalılar *** adamlar. ama bunu Turkiyede dersen is olmaz
www.kayelajans.com
www.sifa24.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
berkcira
Yeni Üye

Toplam 12 yazı
24/10/2013 :  12:00:57  Alıntı

Yayın organları hükümet tarafından kontrol edildiğinden dolayı istesenizde ortalığı ancak kendi kendinize kaldırırsınız kimseye sesinizi duyuramazsınız.
Berk ÇIRA
Avrupa Bölge Müdürü / European Area Manager
Universal Foreign Trade & Marketing Co Ltd.
berkcira@hotmail.com / skype: berk.cira

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
comandante1453
Üye

Toplam 223 yazı
24/10/2013 :  14:04:06  Alıntı
Arkadaş nasıl saçmalarım diye uğraşmış.

Becermişte :)

Yerleşim : Türkiye / İstanbul
kymk
Üye

Toplam 187 yazı
24/10/2013 :  14:39:10 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
arkadaş o dediğin Türkiye icin eskiden di. hükümet yanlısı yayinlamasa bile muhalif basin fırsat kolluyor
www.kayelajans.com
www.sifa24.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.27 saniye.
08:25:33, 5 Mayıs 2024, Pazar

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım