Kahve 1 Lira - Sayfa 2 - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Kahve 1 Lira
 2 


kornbatu
Yeni Üye

Toplam 14 yazı
15/11/2012 :  12:44:49 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Arkadaşlar merhabalar aklımda bir proje var sizce iş yapar mı ve ya nasıl bir fikir sizlerinde düşüncelerini almak isterim..

Kahve molası 1 lira sloganı ile her çeşit türk kahvesi,sahlep,sıcak çikolata,espresso,cappucino gibi kahveler satmayı düşünüyorum..Ve Türkiyede henüz çok fazla satışı yapılmayan cupcake satışıda olacaktır...

Aklımda olan soruları sizlere sorayım.

Konsept olarak mobil cafe mi ? Stand mı ?

http://www.sergetheconcierge.com/2011/02/campaccino-coffee-company-delivers-with-its-vw-mini-bus.html

Yukarıdaki linkte gördüğünüz gibi mobil bir cafe.. yada sabit bir yerde stand açarakta yapılabilinir ama hangisi daha faydalı olur o konuda kararsızım..


Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
pin
Yeni Üye

Toplam 16 yazı
28/11/2016 :  23:31:29  Alıntı
arkadaşlar bir expressonun ya da lattenin ya da kapiçinonun kar marjı nedir acaba 5 tl den satmayı düşünüyorum
GirişemeyenAdam

Yerleşim : Türkiye / Malatya

0.06 saniye.
01:25:40, 25 Nisan 2018, Çarşamba

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.
iyis.in! . keyf.in . gezin.in . gelisim.in
© 2000-2018 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım