Schengen Vizesi Almak - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Schengen Vizesi Almak
 1 

yurdalan
Üye

Toplam 164 yazı
27/08/2012 :  14:08:44 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Arkadaşlar her hangi bi avrupa ülkesinden en kolay schengen vizesi nasıl alınır.bilgisi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.
"BİLGİ PAYLAŞTIKÇA GÜZELDİR…" YURD@L@N

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Satış / Pazarlama
VSL
Üye

Toplam 628 yazı
27/08/2012 :  17:15:01  Alıntı
En rahat şu anda İspanya dan alabilirsin, ve Çek Cumhuriyetini deneyebilirsin

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
kubay
Üye

Toplam 201 yazı
27/08/2012 :  23:27:24  Alıntı
En rahat Romanyadan olsa gerek , hatta parayi basana oturum karti bile veriyolar , SINIRLARI acik oldugu icin diger ab ulkelerine rahatlikla gecilebiliyor, isvec ve danimarka suc isleyen romanlardan bikmis durumda, adamlar buralara gelip soygun hirsizlik hertürlü pisligi yapiyor , polis bunlari sinir disi etmesine ragmen sinirlar acik oldugu icin 2 gün sonra tekrar geliyolar.

Yerleşim : / İsvec  |  Meslek : İthalat / İhracat
yurdalan
Üye

Toplam 164 yazı
28/08/2012 :  00:35:46  Alıntı

günceldir.

AcarGruppen
Yeni Üye

Toplam 62 yazı
28/08/2012 :  04:13:10 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
kesinlikle ROMANYA danimarkada kaldım ordan biliyorum yukardaki arkadas 1 e 1 dogrudur

Yerleşim : Türkiye / Konya  |  Meslek : Gıda
otocenter
Üye

Toplam 207 yazı
28/08/2012 :  08:20:56  Alıntı
Portekizi Deneyin derim.
OSKAR IMP EXP ALMANYA

Yerleşim : ALMANYA / Wiesbaden  |  Meslek : İthalat / İhracat
Kral35
Üye

Toplam 286 yazı
28/08/2012 :  13:40:32  Alıntı
Keyf.in
Romanya schengen vizesi vermez, kendi vizesini vermektedir.
Romanya vizesi ile Avrupa birligi ulkelerine giremezsiniz

Yerleşim : Bulgaristan / İzmir  |  Meslek : Ticaret
Kral35
Üye

Toplam 286 yazı
28/08/2012 :  13:43:32  Alıntı
En kolay Yunanistan konsoloslugundan alabilirsin.

yurdalan
Üye

Toplam 164 yazı
28/08/2012 :  21:23:20  Alıntı
Gelisim.in
GÜNCELDİR.

VSL
Üye

Toplam 628 yazı
29/08/2012 :  00:15:13  Alıntı
yurdalan kardeşim güncel güncel diyorsun daha neyin güncelini soruyorsun anlamadım arkadaşlar zaten fikirlerini yazmış , istersen AB üyesi ülkeleri buraya sırayla yazalım :-) en rahat vize alabileceğin ülkeler bunlar en zor nereden alırım dersen Almanya dır başka daha ne diyelim bilmiyorumki .

yurdalan
Üye

Toplam 164 yazı
29/08/2012 :  02:04:15  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - VSL
yurdalan kardeşim güncel güncel diyorsun daha neyin güncelini soruyorsun anlamadım arkadaşlar zaten fikirlerini yazmış , istersen AB üyesi ülkeleri buraya sırayla yazalım :-) en rahat vize alabileceğin ülkeler bunlar en zor nereden alırım dersen Almanya dır başka daha ne diyelim bilmiyorumki .
ÜSTAT FORMA YABANCI DEĞİLSİN GÜNCEL DAHA BAŞKA FİKRİ OLAN ARKADAŞLARIN PAYLAŞIMLARINI BEKLİYORUM DEMEK O KADAR CAHİL DEĞİL GİBİ GÖRÜNÜYORSUN .SAĞLICAKLA KAL.
NOT:SAĞLIKSIZ YORUCU YORUM YAPAYIN......

yurdalan
Üye

Toplam 164 yazı
29/08/2012 :  02:06:39  Alıntı
Keyf.in
HALA GÜNCELDİR...

Kral35
Üye

Toplam 286 yazı
29/08/2012 :  12:34:55  Alıntı
Yunan adalari ada girisinde vize vermektedir.

turkdevbir@hotm
ail.com

Yeni Üye

Toplam 80 yazı
01/09/2012 :  00:53:56 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
ne yapacaksınız vize yı eger cıddı mana da vıze ıstıyorsanız size yardımcı olabılırım avrupada ki şirkete ortak ederim goturebılırım kendı şirketıme ama masraflarını karsılamanız lazım su an 2 veya 3 kısı goturebılırım elcılıkden işlemlerınızı yaparız kendı şirketıme ortak eder sizi gıdecegınız yere gıdersınız
turkdevbir@gmail.com yazınız
tel.05347825793

Yerleşim : Türkiye / Kayseri  |  Meslek : Danışmanlık
yurdalan
Üye

Toplam 164 yazı
01/09/2012 :  01:55:07  Alıntı
Gelisim.in
Arkadaşlar evraklarım tam olmasına rağmen bulgaristan 2.kere ret verdi vize paralarım zıkkım olsun:) beni pek sevmediler herhalde inatda bi muratdır diyerek bu seferde yunan üzerinden veya kolay bi schengen alabileceğim ülke üzerinden giriş yapmak istiyorum net bilgisi olan arkadaşların paylaşımlarrını bekliyorum.
not : bu ısrarın neden diyen arkadaşlarım oarada kurulmuş ama faal olmayan dondurduğum bi şirketim ve o şirketin bi artağı var gidip onu şirketden ayırmak...

Blitza
Yeni Üye

Toplam 27 yazı
01/09/2012 :  07:43:56  Alıntı
Yurdalan bey sadece şirketten ortak ayırmaya gidiyorsanız neden bir avukata vekalet vermiyorsunuz o sizin yerinize yapsın. Schengen vizesine gelince portekiz kesinlikle kolay değildir. Bulgaristana gidecekseniz Yunan ya da Romen vizesi almanız en rahatı olacaktır. Diğer taraftan eğer siz Bulgaristan vizesinden 2 kere red yediyseniz bu kesinlikle sadece onlarla alakalı bir durum değil. Konsoloslukdan red için bir açıklama alabilirsiniz zira bütün evraklarınız tamken sizi ülkeye almamaları suçtur. Diğer taraftan bilginiz olsun gümrük memurları size vize veren makamlardan daha yetkilidir. Yarın öbürgün vizem var sınırdan nasıl çevirirlerde demeyin. Alacağınız herhangi bir schengen vizesiyle de ilk girişinizi vizeye ait ülkeye yapmanız gerekmektedir. Bu bir zorunluluk olmamakla bereaber size her kapıda bu sorulacaktır ve ciddi sıkıntılar doğurabilir. Bu gibi durumlarda ihtisas yapmış turizm acentaları var. Benim size tavsiyem bu konuyu onlarlada detaylıca görüşün ki eksiksiz bir işlem olsun.

Yerleşim : Bulgaristan / Targovishte  |  Meslek : Diğer
VSL
Üye

Toplam 628 yazı
01/09/2012 :  16:32:35  Alıntı
Gezin.in
yurdalan kardeş eğer burada Tr de bir şirketin var ise Çek cumhuriyetinden hemen alabilirsin, yada İspanya dan ispanyol vizesi ile çek cumhuriyetine giriş yapmanda sorun çıkmaz ama Almanya ya falan sakın bu vize ile giriş yapma, benim Almanyadan 4 diğer ülkelerden 5 toplam 9 SHENGEN vizem olmasına rağmen hala Almanyadan ret yiyebiliyorum. Kaldıki Almanyada şirketin olmasına yada şirket ortağı olmana hiç bakmadan ret verebiliyor.

yurdalan
Üye

Toplam 164 yazı
04/09/2012 :  19:13:13  Alıntı
Paşlaşımlara teşekkür ederim...

yurdalan
Üye

Toplam 164 yazı
04/09/2012 :  19:25:07  Alıntı
günceldir....

ta9car
Üye

Toplam 169 yazı
07/09/2012 :  17:49:40  Alıntı
6000 euro ya adam fransa vizesi veriyor. sirketine ortak yapiyormus. gerzek daha 2 kelimeyi bir araya getiremeyenlerden.
1234

Yerleşim : / Guguda  |  Meslek : İthalat / İhracat
exportsrvce
Üye

Toplam 762 yazı
09/09/2012 :  11:59:00  Alıntı
Türkiyede doğru düzgün bir işiniz ve sigortanız varsa ve kariyer getirecek bir yerde de çalışıyorsanız zaten her AB ülkesi Schengen vizesi veriyor.Yani kendinizi bu kadar parçalamayın.
Özel mesaj atarsanız daha hızlı iletişim kurabiliriz.

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : İthalat / İhracat
yurdalan
Üye

Toplam 164 yazı
25/12/2012 :  13:10:35  Alıntı
günceldir...

Zodium
Yeni Üye

Toplam 81 yazı
25/12/2012 :  13:54:23  Alıntı
Arkadaşlar Almanya'ya Romanya üzerinden geçilebilirmi bana akıl verirmisiniz nasıl geçebilirim.
Ayakta Ölmek Diz Üstünde Yaşamaktan Daha Onur Vericidir.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf
VSL
Üye

Toplam 628 yazı
25/12/2012 :  15:37:47  Alıntı
Ben bir çok kere Romanyadan karayolu ile gittim Almanya'ya herhangi bir sorun yok, romanyayı geçtikten sonra sadece Macar gümrüğü pasaport kontrol ediyor ondan sonra gidebildiğin yere kadar git.

yurdalan
Üye

Toplam 164 yazı
25/12/2012 :  16:27:17  Alıntı
ben fazla uzağa gitmek istemiyorum amacım her hangi bi avrupa ülkesine kapağı ATMAK DEĞİL iş yapmak ilk önce vize almak lazım romanyada iş yapan akrabalarım var istek yaptırsam yunandanda şengen istesem olmazmı :))

yurdalan
Üye

Toplam 164 yazı
25/12/2012 :  16:29:47  Alıntı
b.g den istediğim normal vizeye ret gelmişti sebebi bir iş yerinde sgk lı olmayışımdan her halde ben primi dışardan kendim ödüyorum ama vize için faydası olacaksa her hangi bi iş yerinede sigorta girişi yapabilirim...

VSL
Üye

Toplam 628 yazı
25/12/2012 :  16:32:28  Alıntı
Romanyada akrabalarınız varsa davetiye isteyin ticari vize alıp çıkın niye bekliyorsunuz anlamadım. Yunan dan alabiliyorsanız ,karayolu ile Otobüsle de yunandan devam edip Almanya veya Avusturyaya kadar gidebilirsiniz.

Bu arada siz bu yazıyı açtıktan sonra ben 2 kere shengen aldım bir sürü giriş çıkış yaptım, anlayamadığım siz hala vizeyi nereden alsam diyemi düşünüyorsunuz, yoksa yurt dışı çıkış için başka sorunlarınızmı var.

yurdalan
Üye

Toplam 164 yazı
25/12/2012 :  16:37:32  Alıntı
başka sorunum yok tek sorun sigorta herhalde ben geçen seneye kadar rahatça çıkış yapabiliyordum ama 2 seferdir ret alıyorum ondan benim bulgaristanda faal olmayan dondurduğum şirketimde var. zaten onun için gidip yarım kalan işlerimi halletmek istiyorum...

nanolife
Üye

Toplam 149 yazı
25/12/2012 :  16:57:13 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
http://www.vizemerkezi.com/index.php?sayfa=iletisim

Bulgaristan a vize almak istiyorsanız bu link i tıklayın. Yardımcı olacaklardır.
Nanolife

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
Zodium
Yeni Üye

Toplam 81 yazı
25/12/2012 :  20:27:45  Alıntı
Romanya vizeyi kolay veriyorsa Almanya hayal değil en kolay Romanya üzerinden gidilir gibi görünüyor...
Ayakta Ölmek Diz Üstünde Yaşamaktan Daha Onur Vericidir.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf
Kral35
Üye

Toplam 286 yazı
26/12/2012 :  12:09:42  Alıntı
Sayin Yurdalan Bg den kisisel davetiye yada otel rezervasyonu ile vize basvurusu yapin,sirketinizi karistirmayin.
Hatta red olan pasaportunuzu degistirip yeni pasaport ile deneyebilirsiniz.
Romanya vizesi ile sadece Romanya ya hava yolu ile gidebilirsiniz.AB ye giremezsiniz.Bulgaristan dan gecemezsiniz.

0.14 saniye.
15:32:02, 20 Nisan 2019, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2019 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım