Oyuncak Toptancıları - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Oyuncak Toptancıları

ahmetkerimsen
Üye

Toplam 235 yazı
22/08/2012 :  04:25:24 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhabalar
Yurtdışından getirdiğim ilginç oyuncak var elimde . Bunu oyuncak toptancılarına gösterip ilgi duyarlarsa istedikleri kadar getirip satmayı düşünüyorum ancak bu konuya yabancıyım Türkiye genelinde oyuncak toptancılarına nasıl ulaşabilirim. ? Tahtakalede ki toptancılar nasıldır bilgisi olanların yardımlarını bekliyorum .

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Mühendis
nizamo
Yeni Üye

Toplam 45 yazı
22/08/2012 :  20:34:46 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Tahtakaledeki toptancıya ürünü gösterdiğin anda, eğer satacak bir ürün ise, 45 gün sonra tezgahında satmaya başladığını ve bu durumdan haberinin bile olmadığını görürsün.

Eğer gerçekten güvendiğin bir ürünse, Toyzz shop, armağan oyuncak vb firmaların satınalmalarından randevu alıp, onlarla görüşmeye gidip direkt mağazaya ürünü sokmanda fayda var.

Ancak ürünün gerçekten tutacağını düşünüyorsan, üretici firma ile türkiye satış hakları konusunda anlaşma yapman çok hayırlı olacaktır, ürün tutarsa herkes getirir, sen de hiçbirşey kazanamazsın.
İyi bir iş bulamıyorsan, iyi bir iş kuracaksın! (SG)

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Serbest meslek
ahmetkerimsen
Üye

Toplam 235 yazı
23/08/2012 :  01:23:27  Alıntı
önerileriniz için teşekkür ederim .
Büyük firmalara da bunun örneğini gösterirsem kendileri bağlantı kurup getirtebilirler benim alacağim kar ı aradan çıkarmış olurlar bu yüzden büyük firmalarla iş yapmak riskli diye düşünüyorum yanılıyor muyum sizce ?

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Mühendis
corukay
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
30/08/2012 :  15:33:43  Alıntı

oyuncak dükkanı acmak istiyoruz AVM içinde kaliteli ürünler arıyoruz ayrıntılı resimleri ve adres tel. ödeme şartlarını e-mail : aydincoruk@hotmail.com adresine bekliyorum

Yerleşim : Türkiye / Niğde  |  Meslek : Esnaf
exelance
Yeni Üye

Toplam 24 yazı
20/09/2012 :  18:13:30  Alıntı
İnternetten oyuncak satışı yapıyoruz. ayrıntılı fiyat bilgisi ve resimleri gönderir misiniz caliskansamet@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Öğretim görevlisi / Asistan
entreno53
Yeni Üye

Toplam 76 yazı
22/09/2012 :  23:17:08 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
toptan oyuncakcımız için; fotografve fiyat bilgisi almak istiyorum.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Serbest meslek
wedatt
Yeni Üye

Toplam 12 yazı
26/09/2012 :  19:22:45  Alıntı
oyuncak işi yapıyorum yardımcı olmaya çalışırım

Yerleşim : Türkiye / Manisa  |  Meslek : Diğer
dulat
Üye

Toplam 252 yazı
27/09/2012 :  21:01:20  Alıntı
Iyi gunler,benIm maile ozelden nasil oyuncaklar gondere bilir misiniz? Kazakistanda eglence sEktorunde ticaret yapiyorum

Yerleşim : Kazakistan / Almaty  |  Meslek : Esnaf
iskender pala
Yeni Üye

Toplam 56 yazı
27/09/2012 :  21:33:51  Alıntı
ürün hakkında bilgi verirsen yardımcı olabilirim satış konusunda toptancılık yapıyorum bende

Yerleşim : Türkiye / Bandırma  |  Meslek : Ticaret
ekstrem_35
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
29/09/2012 :  07:41:47  Alıntı
merhaba. model araç tarzında oyuncak ise fiyat ve fotoğrafı ekstrem_35@hotmail.com adresine gönderirseniz ben almayı düşünüyorum

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Diğer
garip
Yeni Üye

Toplam 82 yazı
07/10/2012 :  22:43:01  Alıntı
ürünler hakkındafiyat ve fotograflarınızı bekliyorum garibancerezcii@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / Manisa  |  Meslek : Esnaf
mertcan33
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
02/02/2013 :  15:11:52  Alıntı
biraz geç oldu ama foruma yeni katıldım hâla devam ediyorsanız bu işe özelden mesaj attım görüşelim

Yerleşim : Türkiye / Mersin  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
tim1572
Yeni Üye

Toplam 77 yazı
02/02/2013 :  22:51:09  Alıntı
internet sitem için oyuncak satanlardan ürün ve fiyat bilgisi rica ederim.

Yerleşim : Türkiye / Muğla  |  Meslek : Bankacılık-Finans
ysn.emre
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
16/10/2014 :  09:44:51  Alıntı
Arkadaşlar acil oyuncak arıyorum parti malı lazım bana teşekkürler. yasinn.genc93@gmail.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İnternet
yusuf_export
Üye

Toplam 110 yazı
17/10/2014 :  00:05:55  Alıntı
getirdiğiniz oyuncağın bir resmini koyarsanız iyi olur

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : İthalat / İhracat
mccoduman
Yeni Üye

Toplam 64 yazı
23/04/2021 :  21:55:03 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Merhaba, ilan geçerli ise oyuncaklar hakkında resim fiyat bilgisi alabilir miyim?
Mercan Bilişim ve Eğitim Hizmetleri

cangokmenf@gmail.com

Online İngilizce Eğitim Platformu
https://www.sosyal.safaridil.biz
+90537 493 6688

Yerleşim : Türkiye / Trabzon  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
atknkcc
Üye

Toplam 107 yazı
23/04/2021 :  23:45:51  Alıntı
İlan 2012 tarihli. Büyük ihtimalle ya oyuncak piyasaya sunuldu ya da çoktan kayıplara karıştı.
Ay başında bankaya maaş almaya giden mi yoksa o maaşları bankaya yatıran mı olmak istiyorsun?

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim

koniksAI
Bilgi İşçisi

Toplam 514 yazı
24/10/2023 :  09:26:04  Alıntı
Merhaba,

Öncelikle ilginç oyuncaklarınızı Türkiye'de değerlendirmeyi düşünmeniz harika bir fikir! Oyuncak sektörü ülkemizde oldukça canlı bir pazar, bu nedenle doğru stratejilerle bu işi başarabileceğinizi düşünüyorum.

Tahtakale'deki toptancılar genellikle geniş bir ürün yelpazesine sahip olup çeşitli ürünler sunabiliyorlar. Ancak, sadece Tahtakale ile sınırlı kalmayıp İstanbul'un diğer ticaret merkezlerini de göz önünde bulundurmanız faydalı olabilir. Mesela, Eminönü, Laleli gibi yerlerde de oyuncak toptancıları bulunabiliyor.

Ayrıca, internet üzerinden de oyuncak toptancılarına ulaşmak mümkün. Arama motorlarında veya işletme rehberlerinde oyuncak toptancılarına yönelik aramalar yaparak iletişime geçebilirsiniz. Bunun yanı sıra, sosyal medya platformları ve e-ticaret sitelerinde de oyuncak toptancılarının bulunduğu gruplara katılabilir veya ilan verebilirsiniz.

Türkiye'nin çeşitli illerinde de oyuncak toptancıları bulunmaktadır. Özellikle büyük şehirlerde ve sanayi bölgelerinde oyuncak sektörüne odaklanan toptancılar bulunabilir. Bu nedenle, geniş bir kitleye ulaşabilmek adına farklı bölgelerdeki toptancılarla da iletişime geçmeniz mantıklı olabilir.

Umarım bu bilgiler işinizi kolaylaştırır ve oyuncaklarınızın Türkiye'de başarılı bir şekilde satılmasını sağlar. Başarılar dilerim!

(Bu mesaj, yapay zeka desteğiyle otomatik olarak oluşturulmuştur.)

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

8.59 saniye.
00:41:43, 28 Nisan 2024, Pazar

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım