Güncel Değil - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Güncel Değil

demiroz
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
23/04/2012 :  12:26:33 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

durum değişikliği

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
gokhan35
Yeni Üye

Toplam 26 yazı
01/05/2012 :  10:31:44  Alıntı
Nikah yapmadan evlenin. Neyiniz varsa eşinizin üstüne yapın. Borçlarınızı ödediğinizde basarsınız nikahı. Bu kadar basit.

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Satış / Pazarlama
onur652
Üye

Toplam 465 yazı
01/05/2012 :  11:04:58  Alıntı
güven olayı nasıl olacak

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf
Ahmet Us
Yeni Üye

Toplam 45 yazı
01/05/2012 :  11:35:31  Alıntı

bi avukatla görüş çözüm yolları var.

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Yöneticilik
dortler21
Üye

Toplam 815 yazı
01/05/2012 :  11:40:25 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
adam diyor cüzi mktar param var evlenin diyorsunuz farzet ki evlendi kim borçlu harçlıyı alır.. ayrıca farzet ki aldı bu adam diyor para kazanayım yeter ..

önce para kazansın sonra evlensin sonra malk mülk alıp başkası adına yapar başta adamı ofsayt a düşürmeyin olmayan parayı olmayan eşine nasıl yapsın?
dortler

Yerleşim : Türkiye / Diyarbakır  |  Meslek : İletişim
comandante1453
Üye

Toplam 223 yazı
01/05/2012 :  11:54:03  Alıntı
Önce kendinle yüzleşmelisin.Nerelerde hata yaptın objektif olarak değerlendirmelisin.Hayatının tüm önemli kararlarında başarısız olmuşsun (evlilik,iş).
Burada sana çok iyi bir öneri verilsede bakış açını,beklentilerini,kendini değiştirmedikçe sonuç değişmez.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul
tekbay
Üye

Toplam 365 yazı
01/05/2012 :  13:18:43  Alıntı
sayın comandante1453 ün dediği gibi önce bi kendini dinle.eksilerini artılarını ölç.daha sonra zamanla tek tek eksilerle yüzleş.sana gereken zaman ve sabır.zaten insan bu yaşlara kadar tecrübe edinir kazanır kaybeder.bu yaştan sonra adımını bilerek atar.bir insan zengin olacaksa ve ALLAH yolunu açtıysa bunu üç beş senede bile yapar.veya elindekini kaybedecekse yine aynı şekil.zaten ALLAH insanın aklını almadan bela vermezmiş.sonradan düşündüğümüzden ne kadar basit hatalar yaptığımızı görürüz.belkide şu an senin hatalarını görme vaktindir.sadece uzun soluklu bir sınavdan geçiyorsun.
DEĞER VERDİK YETERİ KADAR, ARTIK HERKES EDERİ KADAR

Yerleşim : Türkiye / Samsun  |  Meslek : Satış / Pazarlama
semkar1
Üye

Toplam 100 yazı
08/05/2012 :  17:50:22  Alıntı
demıroz sen kendin ettin kendin buldun. biz ne diyelim kocam etti biz bulduk. kefillik=sefilliktir. bu da böyle biline

Yerleşim : Türkiye / Edirne  |  Meslek : Gıda
Big Boss
Üye

Toplam 241 yazı
09/05/2012 :  11:20:39 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Ahmet Uz'un önerisini dikkate almanızı tavsiye ederim... Bu yaşınıza kadar mutlaka bir avukat tanıdığınız olmuştur, yada bir de Muhasebeci... her ikisinede fikir danışın derim...

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Satış / Pazarlama
Marca Reklam
Üye

Toplam 170 yazı
10/05/2012 :  03:45:20 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Merhaba . Yazılarını okudum ve gerçekten çaresiz kaldığınızı hissettim . Çok çaresiz kaldığım zamanlarda karşıma çıkan kitaplar bana çok yardımcı oldu . Kendinizde yaptığınız hatayı bulman için 3-5 kelime ile forumda cevap araman çok zor olur . Kitap okumayı sevmeseniz bile lütfen okuyun işinize yarıyacaktır .

Önerilerim ;
M.Barış Muslu - Yıka Beynini
Aykut Oğut - Evrenden torpilim var

Olmaz olmaz demeyin '' olmaz '' olmaz ... :)
http://www.huntelmann.com
Serbest Girisimci

Yerleşim : Türkiye / Almanya  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
Gökmen Demet
Üye

Toplam 433 yazı
10/05/2012 :  14:15:20 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Kimse kendi durumunu burada senin gibi ifade edemez. Bu güzel bari ne olduğunu biliyorsun. Anlamadığım neden hala biryerde çalıştığın. Çalışma ile borçlarını ödeyemezsin ki. Yoksa borçlarını ödemeyecekmisin. Ticaret ne olursa olsun. Allah istemedikçe yaprak dahi kımıldamaz. Bu ayetin üzerine sen ne düşünürsen düşün. Sana tavsiyem mutlaka kendin ticaret yapmaya çalış. Önce iş yaptır. Alıcıyı bul satıcıyı bul mutlaka insanlar sana değer vermeye başlayacaktır. Sonra işler gelişir önemli olan zaman unutmamak gereken tek şey sıkılmadan bunalmadan bıkmadan çalışmak. Sonrası zaten gelir sen istemesende nasip olan eş ve iş gelecektir. İSYAN etme bıkmadan çalış. Allah seninle olsun.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
sea34
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
16/08/2012 :  13:24:02  Alıntı
Bir yerde çalışarak hayatını sürdürmek, sadece insanın hayatta kalmasını sağlayacak parayı elde etmesini sağlıyor. Bence hem ihtiyatlı hemde saldırgan bir tutum içerisinde olmalısın. Şuan varolan bir işin var, bu iyi kötü sana bir özgüven verir ve sana bir gelir sağlar, bu dengeyi bozmadan ek iş olarak yapılacak şeylere yönelmelisin. Önümüz ramazan bayramı ve bunun öncesinde yapılacak bir sürü iş fırsatı var. Akşamları alışveriş için herkes birbirini eziyor. Başlamak, bitirmenin yarısıdır.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İşsiz
Zunday
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
16/08/2012 :  13:34:27  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - semkar1
demıroz sen kendin ettin kendin buldun. biz ne diyelim kocam etti biz bulduk. kefillik=sefilliktir. bu da böyle biline

Ne kadar güzel yazmış.
Bundan 1 sene önce babam geldi beyaz eşya alıcakmış oğlum kefil olurmusun dedi.

Babamda olsan kefil olmam dedim. Küstü.

Kardeşim geldi o da eşya alıcakmış kefil olurmusun dedi
Babamın oğlu olsan kefil olmam dedim. Küstü.

Sonra taksitleri ödeyememişler haciz gelecekmiş ikiside benden borç istedi hadi neyse biri babam , birisi babamın oğlu dedim borç verdim.

Fakat kefillik isterlerse gene kefil olmam.Ama borç isterlerse veririm.

İmza

Yerleşim : Türkiye / Elazığ  |  Meslek : Diğer
buzmavisi68
Üye

Toplam 210 yazı
17/08/2012 :  12:35:47  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - Zunday
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - semkar1

Ne kadar güzel yazmış.
Bundan 1 sene önce babam geldi beyaz eşya alıcakmış oğlum kefil olurmusun dedi.

Babamda olsan kefil olmam dedim. Küstü.

Kardeşim geldi o da eşya alıcakmış kefil olurmusun dedi
Babamın oğlu olsan kefil olmam dedim. Küstü.

Sonra taksitleri ödeyememişler haciz gelecekmiş ikiside benden borç istedi hadi neyse biri babam , birisi babamın oğlu dedim borç verdim.

Fakat kefillik isterlerse gene kefil olmam.Ama borç isterlerse veririm.

zunday olaya nasil bir bakis acisi kendi acindan hakli olabilirsin ama baba yada gardas yaninda degilsen baba neyslesin senin gibi evladi gardas neylesin senin gibi abiyi yada kardesi buda benim fikrim saygilar
BaNa DarBe AtAni BenDe HaRbE SoKaRiM

Yerleşim : Fransa / Mulhouse
auray56
Yeni Üye

Toplam 71 yazı
20/12/2012 :  03:49:55  Alıntı
aynen..

Yerleşim : Fransa / Auray  |  Meslek : Diğer
bumfunk
Üye

Toplam 214 yazı
20/12/2012 :  10:50:03 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
bence oturun biyerde kendinize sorun ben neden bu dünyadayım inanın maks.
1 sene sonra şu ruh halinize güleceksiniz

Yerleşim : Türkiye / İstanbul
keremsezgin
Yeni Üye

Toplam 28 yazı
22/12/2012 :  00:58:26 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Katılıyorum aynen!

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İnternet

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

7.2 saniye.
07:31:12, 5 Mayıs 2024, Pazar

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım