Bu Elmalar Çook Tikky - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Bu Elmalar Çook Tikky

tikkyapple
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
05/02/2012 :  11:16:46 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

kimiz?
DokuzEylül Üniversitesi İibf'de öğrenim hayatını sürdüren iki arkadaşız.
Amerika'da work and travel yıllarında öğrendiğimiz bu lezzetli elma şekerlerini Türkiye'de yaygınlaştırmak ve sevdirmek için kurduk firmamızı.
Öğrenim hayatımızda teorikte öğrendiğimiz tüm yönetimsel ve pazarlama modellerini pratiğe dökerek büyümeği hedeflemekteyiz.

Pazara yeni girişimizi,Türkiye pazarının durumunu göz önüne alarak satış odaklı büyümeyi hedeflemekteyiz,bu nedenle bayilerimizden stand ücreti,isim hakkı,reklam katılım payı gibi kalemler talep etmemekteyiz.Kısaca sıfır yatırımla bayimiz olabilir,markamız bünyesinde faaliyet gösterebilirsiniz.

Prestijiyle marka değerimize katkı sağlayacak,kazan kazandır iş yapısını benimsemiş bayi adaylarımızı beklemekteyiz.

test yayınında olan web sitemizi inceleyebilir,bilgi alabilirsiniz.

http://www.wix.com/tikkyapple/candy2

tüm soru ve görüşleriniz için;
tikkyapple@gmail.com
adresinden ulaşabilirsiniz.

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Diğer
makifbeyza
Üye

Toplam 247 yazı
05/02/2012 :  14:29:45  Alıntı
sitenize erişilemiyor
Selim KILIÇ

Yerleşim : Türkiye / Aksaray  |  Meslek : Satış / Pazarlama
tikkyapple
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
05/02/2012 :  14:43:28  Alıntı
test yayınımız olduğu için yurt dışı kaynaklı servis sağlayıcı kullanıyoruz dns ayarlarınızı yaptıktan sonra rahatlıkla sitemizi inceleyebilirsiniz. Kısa süreliğine böyle bir durum söz konusudur.

makifbeyza
Üye

Toplam 247 yazı
05/02/2012 :  18:43:28  Alıntı

ürününüzle ilgili bilgi gönderebilirmisiniz ?
Selim KILIÇ

idemirci
Üye

Toplam 131 yazı
06/02/2012 :  12:50:50  Alıntı
Selamlar,

marka adı için çok düşünmüşsünüz belli. Ama www.tikkyapple.com web adresini almamışsınız? Biri burada görse ve -benzerleriyle birlikte alsa- ne olacak? Öğrenim hayatında dahi olsa bunlar ilk yapmanız gereken şeyler olarak öğretilir (marka koruması, isim tescili, vs). Bizlerde acı tecrübelerle öğrendik maalesef. Çok bir masrafı yok bilesiniz. 20 USD .com ve .net uzantılı adresler için. İsim tescili için ise 125 TL falan veriyorsunuz patent enstitüsüne şahsen başvurursanız.

Başarılar diliyorum.
Kolay gelsin.

en büyük kurnazlık dürüstlüktür.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
tikkyapple
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
06/02/2012 :  13:04:44  Alıntı
ürün açıklaması;

-Amerikada yılda milyonlarca tüketilen ancak ülkemizde pek bilinmeyen çikolata ve karamel kaplamalı elma şekerleridir.Kaplamanın üstü hayalgücüne bağlı çikolata şekerleme kuruyemiş vb çeşitli soslarla süslenebilmektedir.Yurtdışında Disneyland vb alanlarda çocukların yoğun ilgi gösterdiği ürünlerdir.Türkiye için 80 ve 90 yılların lezzeti çocukluğumuzun elma şekerlerinin 2000 li yıllara yansıması olarak düşünebiliriz.

kar marjı;

-Kar marjımız %80ila%100 arasındadır.Tüm satış noktalarında sabit fiyat uygulaması yapılacaktır.

İade ve ürün dayanıklılığı

-Ürünlerimiz oda sıcaklığında 20 güne kadar dayanmaktadır.Ancak ürünümüzü piyasada tutma süremiz 1 haftadır.
Bir hafta sonra değişim yapılmaktadır
-Ürünlerimizde değişim yapılmaktadır.

Bayilik Koşulları;

-İsim hakkı,stand ücreti,reklam katılım payı vb ücretler talep edilmemektedir.
-Bayilerimize ürün desteği,genel reklam,promosyon benzeri konularda destek verilecektir.
-Bayilik türlerimiz tezgahüstü,mini stand ve kiosk olmak üzere 3 ana tema üzerine kurulmuştur.Standlarımız satış rakamlarına göre bayilerimize tahsis edilecektidir.
-Mevcut stand işi yapan bayi adaylarımız önceliğimizdir.

dns ayarları yapılmış bir pc ile web adresimizi ayrıntılı inceleyebilirsiniz.
aklınızdaki diğer sorulara buradan ve mail üzerinden cevap verilecektir

Saygılarımızla

ny152
Yeni Üye

Toplam 52 yazı
06/02/2012 :  17:21:48  Alıntı
internet sitenizi sadece merak ettigim icin inceledim
urunleriniz gercekten hos ve gozalici biraz reklam destegiyle
cok iyi is yapar kanaatindeyim iyi calismalar

Yerleşim : Suriye / Halep
makifbeyza
Üye

Toplam 247 yazı
06/02/2012 :  21:51:15  Alıntı
dns ayarları nasıl yapılacak? yardımcı olurmusunuz ?
Selim KILIÇ

tikkyapple
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
06/02/2012 :  22:23:13  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - makifbeyza
dns ayarları nasıl yapılacak? yardımcı olurmusunuz ?

arama motorundan bulduğum bir link işinizi umarım görür
ayrıntılı acıklamıslar linkte,
http://www.webmastersitesi.com/tarayicilar-browser/65525-dns-degistirme-dns-degistirmek-resimli-anlatim.htm

saygılarımla.

tikkyapple
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
06/02/2012 :  22:27:12  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - idemirci
Selamlar,

marka adı için çok düşünmüşsünüz belli. Ama www.tikkyapple.com web adresini almamışsınız? Biri burada görse ve -benzerleriyle birlikte alsa- ne olacak? Öğrenim hayatında dahi olsa bunlar ilk yapmanız gereken şeyler olarak öğretilir (marka koruması, isim tescili, vs). Bizlerde acı tecrübelerle öğrendik maalesef. Çok bir masrafı yok bilesiniz. 20 USD .com ve .net uzantılı adresler için. İsim tescili için ise 125 TL falan veriyorsunuz patent enstitüsüne şahsen başvurursanız.

Başarılar diliyorum.
Kolay gelsin.

merhabalar, yorumunuzu şimdi fark ettim söylediğiniz konularda çok haklısınız uyarılarınız ve basarı dilekleriniz için tesekkür ederiz.Daha öncede belirttiğim gibi sitemiz bu adreste gecici yayında,gerekli tedbirleri aldık,almayada devam ediyoruz uyarınız için teşekkür ederiz.
saygılarımızla

makifbeyza
Üye

Toplam 247 yazı
06/02/2012 :  22:37:21  Alıntı
en iyisi siz bana ürünlerinizin resimlerini gönderin. selim.kilic1@hotmail.com
Selim KILIÇ

KARYA15
Üye

Toplam 644 yazı
09/02/2012 :  13:22:26  Alıntı
irtibat telefonunuzu özelden yazarsanız sevinirim

Yerleşim : Türkiye / Burdur  |  Meslek : Serbest meslek
tikkyapple
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
09/02/2012 :  21:13:41  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - Berat06
BAŞLIĞI DÜZELTİN. TÜRKÇE KONUŞMAYA ÖZEN GÖSTERİN.

Konu başlığı firmamızın reklam politikasına göre düzenlenmiştir.Genel konularda bu şekilde yazılışına tepki verebilirsiniz ancak bu topik ilanlar başlığındadır.İlanlarda firmaların reklam politikalarına göre verilir.Bu yorumu içeriği incelemeden yazdığınızı düşünmekteyim.Değiştirmek ya da düzenlemek söz konusu değildir.Bu konuda eğer sıkıntı duyuyorsanız Admin ya da moderatör arkadaşları yönlendirebilirsiniz.

KARYA15
Üye

Toplam 644 yazı
22/02/2012 :  17:26:34  Alıntı
bu firma ayaktamı bilgisi olan varmı telefonlara bakmıyorlar

acparantez
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
20/04/2012 :  22:16:51  Alıntı
mail adresime bayilik şartları ve sizlerle nasıl temasa geçebileceğim konusunda mail atarsanız çok memnun olurum iyi çalışmalar
balik61@gmail.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Yöneticilik
galerisami
Üye

Toplam 232 yazı
20/04/2012 :  22:34:06  Alıntı
Bu girişiminiz için kutlar,başarılar dilerim.

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Satış / Pazarlama
toptaneticaret
Yeni Üye

Toplam 95 yazı
20/04/2012 :  23:34:25  Alıntı
merhaba tebrik ederim sizi fakat değişik bir sey yapmadıgınızı gözlemledim bir firmaya denk geldim bu ürünün envay cesidini yapmakta dilerseniz özelden paylasırım

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
KARYA15
Üye

Toplam 644 yazı
21/04/2012 :  08:06:50  Alıntı
firma telefonlara bakmıyor arkadaşlar

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

7.75 saniye.
08:13:06, 19 Mayıs 2024, Pazar

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım