Alüminyum Pvc İmalatçısıyım İş Yok Öneriniz Varmı. - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Alüminyum Pvc İmalatçısıyım İş Yok Öneriniz Varmı.

umut06
Yeni Üye

Toplam 12 yazı
10/12/2011 :  18:42:35 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

37 38 yıldır. alümniyum pvc cam balko imalatı yapmaktayız. işlerimiz çok durgun. bana işlerimi nasıl düzeltebilirim. fikir ve önerilerinizi bekliyorum.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Esnaf
iraqian
Yeni Üye

Toplam 33 yazı
16/12/2011 :  03:47:13  Alıntı
sana tek cümle.gel ırak suleymaniyeye para bas kardeşim.

Yerleşim : Irak / Süleymaniye  |  Meslek : Diğer
AsiSehirli
Yeni Üye

Toplam 85 yazı
16/12/2011 :  03:51:50  Alıntı
para basmak. ne var arkadaş bu ırakta böle.. Gideyim de ürün getireyim en iyisi
Yaptıklarım Yapacaklarımın İmzasıdır.

Yerleşim : Türkiye / Bitlis  |  Meslek : Esnaf
FZORLU
Üye

Toplam 147 yazı
16/12/2011 :  13:53:06  Alıntı

muhabbet kuşu , kanarya ,saka gibi kanatlı hayvanlar için pvc box kafes üret..
nette ilgili sitelere gir örnek fotolar koy fiyat ver..

http://www.kanaryakafesi.com/
http://www.istanbulkafes.com/
http://www.megakafes.web.tr/pvc_salma.html
http://www.pvckanaryakafesi.com/
pvc kafes ve üretim boxları yapan sitelerden bi kaçı..
bu işe girerken bi kaç kuş alıp beslemeyi ve besleyen,üreten insanların bulunduğu forumlarda takılmayı arkadaş olmayı dene.kuş yarışmalarına git.. yaptığın örnekleri ***ür stand kirala vsvs.
fiyat olarakda 1-2 sene ortalamanın altında satarsan ismin çabuk duyulur..
firmaların bir çoğu istanbul ve izmir firması.insanlar farklı şehirlerdaki firmalardan ürün almaktan korkuyor bide kargo masrafı falan.muhtemelen ankadara yoktur pvc kafes yapan.

merak ettiğin olursa yardımcı olmaya çalışırım.(ben muhabbet ve hint bülbülü üretiyorum hobi olarak..pvc kafes kullanmadım hiç ama kullananlar gayet memnun gördüğüm kadarıyla.)
Fatih A. ZORLU / Antalya

"İnsanın doğarken ezanı okunur ama namazı kılınmaz. Ölünce de namazı kılınır ama ezanı okunmaz. İşte doğarken okunan ezan, ölünce kılınan namaz içindir. Hayat da ezanla namaz arası kadar kısadır.."

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Esnaf
hc006
Yeni Üye

Toplam 24 yazı
16/12/2011 :  13:59:45  Alıntı
umut06 alüminyum doğrama ve cephe giydirmede ustalığınız ne seviyede?
Ortak Çalışmak isteriz

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Diğer
ruzgar77_77
Yeni Üye

Toplam 77 yazı
16/12/2011 :  18:56:16  Alıntı
benim moldova ile bağlantılarım var bu ülkedede plastik pvc çok karlı bi iş ön araştırmanı yap bence dene ben bu işten anlasaydım şimdiye kadar yüz defa yapardım

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
zerd
Yeni Üye

Toplam 36 yazı
17/12/2011 :  16:25:14  Alıntı
Türkiyede doğrama sektörü doymuştur iş yapsanızda çok düşük kar marjlarıyla çalışmak zorundasınız o yüzden varsa imkan yurt dışı

Yerleşim : Türkiye / Kayseri  |  Meslek : Ticaret
gama
Üye

Toplam 398 yazı
17/12/2011 :  17:13:30  Alıntı
agrı dogubayazıtı onerebılırım. 70 bın nufusu ve ınanılmaz derecede ınsaat var. Gıdıp gorun. Yok orası kurtarmaz dersenız yurt dısı yardımcı olabılırım
cosmostextil@hotmail.com

tel:+380937411834
00380677502032

Yerleşim : Ukrayna / Odessa  |  Meslek : Esnaf
tradeengineer
Üye

Toplam 292 yazı
20/12/2011 :  14:49:17 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Umut bey , alümniyum pvc cam balkon imalatı yapıyoruz derken profilleri bir fabrikadan alıp işliyormusunuz yaksa ekstrüzyon ile imalat mı yapıyorsunuz?
Fırtınalar kopuyorsa beyninde bir gün başaracaksın. Sadece adım at.
KARTPOSTAL İÇİN www.instagram.com/postcard_kartpostal
Pul, efemera, tarzıma göre eski koleksiyonlar ve eski ürünlerle ilgilenmekteyim.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Mühendis
umut06
Yeni Üye

Toplam 12 yazı
21/12/2011 :  15:58:23  Alıntı
bu işi biizat kendimiz imal ediyoruz. pvc ve alüminyum bize 6 mt uzunluğunda profil olarak gelir. biz ölçü ve ebada göre imalatını ve montajını yaparız.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Esnaf
salem5561
Yeni Üye

Toplam 71 yazı
21/12/2011 :  18:43:39  Alıntı
umut üstadım bana gurcustana gönderılmek uzere pvs doğrama lazım ama işlenmemıs olacak yanı 6 mt boy olarak kanat pvs kasa pvs ve eğer uygun fıyatlarınız varsa gorusebılırz saygılar

Yerleşim : Türkiye / Samsun  |  Meslek : İthalat / İhracat
bahtiyar00
Yeni Üye

Toplam 18 yazı
08/01/2012 :  23:22:44  Alıntı
Sanırım Ankara'dasınız. Özel mesajla bana firmanızdan ve ürünlerinizden bahseder misiniz? Ortak çalışabiliriz, size müşteri bulabilirim veyahut fikir paylaşımında bulunabiliriz.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Satış / Pazarlama
galimcan78
Yeni Üye

Toplam 74 yazı
04/02/2013 :  21:57:36  Alıntı
Umut Bey, Kazakistan için PVC ve Alüminyum lazım ama işlenmemıs olacak yanı 6 mt boy olarak kanat pvs kasa pvs ve kapı pencere gerekli ürünler gerekiyor. Kazakistan'da Çimkent şehrinde 3 katlı mağzamız var. Burada PVC toptan malzemelerini satmak istiyoruz. Buna ek olarak plastik boru ve plastik inşaat malzemeleri. Kazakistan piyasasında her türlü türk malı iyi tutulmaktadır. Tekstilden kozmetik ürünü ve inşaat malzemelerine kadar. Kazakistan'da Enderpen ve Adopen iyi tutuluyor. Biz Kazakistandaki türk toptam firmalarla çalışmayı denedik. Peşin çalışacaklarını söylediler. Bizim 10 bin dolar gibi kapitalimiz var. Eğer bu işe germek isterseniz ortak çalışabiliriz. Ben Türkiyede okumuş ve şu anda araştırma görevlisi olarak Ankarada bir üniversitede çalışıyorum. Güvence olarak ben devlet memuru statüsünde olduğum için her türlü tekliflere açığım. Tabi bu işleri Kazakistandaki kardeşim yapacak. Eğer düşünür iseniz iletişim içim galimcan@mail.ru cep: 05543842886

Yerleşim : Kazakistan / Turkistan  |  Meslek : Halkla ilişkiler
By_StaR
Yeni Üye

Toplam 28 yazı
07/02/2013 :  19:00:56  Alıntı
Yani açıkçası Biraz Üzerindeki Ölü Toprağını kaldırıp Sağa Sola Saldırmaya çalışabilirsin bence. Abimde seninle Aynı İşi yapıyor. Maliyetini İyi Belirleyerek Kendinden Ödün Vermeden İş Kapabilirsin Diye düşünüyorum abicim .
vsvs..

Yerleşim : Türkiye / Tekirdağ  |  Meslek : Kimyager
f.karasoy
Yeni Üye

Toplam 34 yazı
14/02/2013 :  14:52:03  Alıntı
ihracat ve dış ticaret gibi konularda çok dikkatli olmak gerek. ihracatla ilgili sizlere yardımcı olmayı isterim. hem devlet teşvikleri hem pazar açmada hemde güvenli akış sağlama açılarından yardımcı olabiliriz. orta doğu ve kuzey afrika avrupa ne zaman krize girse bizim kurtuluşumuz olmuştur. ırak mısır libya gibi yerler süreklli pazarlarken biz hep boşluğa düştüğümüzde bakıyoruz. oysa şu an libya altın yumurtlayan tavuk. ilgilenenler fuatkarasoy@gmail.com dan iletişim bilgilerini yollarlarsa ben size ulaşırım. saygılarımla.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
nisa nakliyat
Yeni Üye

Toplam 16 yazı
22/02/2013 :  13:09:26  Alıntı
herkeze merhaba ben uluslar arası nakliye yapıyorum tırlarım var
artı taşımacılık olarak
türk cumhuriyetleri çalışıyorum yükleri olan arkadaşlara yardımcı olabilirim
0537 991 02 87
sabri ispoglu
sabri

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
calliante
Üye

Toplam 294 yazı
22/02/2013 :  13:20:01  Alıntı
arkadaşım az olsun temiz olsun dersen simit tezgahları yap.ufak ebbatlarda aluminyumdan.sahibinden.com vs. sitelerde satışa koy .piyasada hazırda bu türden simit poğaça ekmek için teşkilat yok pek

Yerleşim : Türkiye / Konya  |  Meslek : Diğer
yunus456
Yeni Üye

Toplam 31 yazı
10/03/2013 :  16:03:11  Alıntı
yaptığın malzemeleri Türkiyenin en çok ziyaretçisi olan
www.birincisahibinden.com sitesine ücretsiz ilan ver satışlarını artır selamlar

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Fotoğrafçı
mali.ozyapar
Yeni Üye

Toplam 72 yazı
18/04/2013 :  10:41:51 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
ırak ile ilgili uzun zamandır forumlarda paylaşımlarda bulunuyordum. yaklaşık 5 aydır açmış olduğum bir adres var. portalın ismi IRAK İŞ DÜNYASI . ırak hakkındaki birçok bilgi ve paylaşımı bulabilirsiniz. görüşmek üzere

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf
Admtmm
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
08/02/2019 :  01:46:20  Alıntı
Herkese merhaba ben pvc doğrama imalatı yapıyordum daha önce kendi iş yerim vardi bu işe çekirdekten yetiştim malasef ki ülkemizde artık pek bir kari yok o sebeple kapatmak zorunda kaldım beraber iş yapmak isteyen varsa her şekilde yurtdişi pazarını iyi bilen bu işten para kazaniriz diyecek varsa bu işi beraber yapabileceğim birini arıyorum açıkcasi

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

9 saniye.
16:45:00, 25 Nisan 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım