Network Marketing Sistemi Kurmak İstiyorum Yardım! - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım          

Network Marketing Sistemi Kurmak İstiyorum Yardım!


oguzhanfatih
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
13/09/2011 :  20:24:39 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Arkadaşlar katalog üzerinden satış yapılabilecek ve temsilcilerimin olabileceği bir sistem kurmak istiyorum tıpkı avon, oriflame yada jetnetworking şirketlerinde olduğu gibi. Lütfen bu sistemi nasıl kurabileceğimi aşama aşama kısaca söyler misiniz? Ya da bu şirketlerin ürün tedarik sistemi hakkında bilgi verir misiniz en önemlisi bu. Katalog da yer alan her üründen onlarca stok yapmama gerek var mı, bu sistemi kullanan şirketlerin nasıl bir ürün tedarik sistemleri var ? Örneğin jetnetworking kataloğu var şu an elimde, katalogda değişik markalardan onlarca değişik ürün var bunları sipariş üzerinde mi alıyorlar stok mu tutuyorlar kendileri mi ithal ediyorlar nasıl oluyor bu iş.. Bilen varsa yada ufacık da olsa düşüncesi olan varsa yazarsanız çok çok sevinirim yeni bir girişime sebep olabilirsiniz şimdiden sağolun bekliyorum... (Bu arada katalogda olacak ürünler sıradışı hediyelik eşyalar olacak)

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
onze
Yeni Üye

Toplam 83 yazı
14/09/2011 :  02:48:58 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
sevgili girişimci kardeşim.fikrin çok güzel ve çok karlı bir iş fikri ancak şunu unutmamalısınki bu şirketin kurulumu ve sistemin otruması bir hayli zman alıyor.ben bizzat kurdum .çokta iyi gidiyor.ancak aynen o söylediğin gibi ürün gamının çok geniş ve tüm ürünlerının elınde stokta olması gerekiyor.yada imalatını veya italatını yapman gerekmektedir.bu işinde en az 300 bın dolar ayrmadan başlamamını tavsiye edeceğim.
onze

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Satış / Pazarlama
oguzhanfatih
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
14/09/2011 :  02:58:47  Alıntı
Peki, bu sistemi nasıl kuracağım teknik alt yapıdan bahsediyorum yani bu satış ağını?
abcd

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
Fikri
Üye

Toplam 488 yazı
14/09/2011 :  10:39:43  Alıntı


sistemi bilmiyorsan zarar edersin sistemi oturup yazman çizelge haline getirmen ve bir programcıya bunu yazdırıp takibini yapman lazım.

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Reklam
mehmetgul1806
Üye

Toplam 485 yazı
15/09/2011 :  19:11:16  Alıntı
Merhaba, Bu sistem için gerekli olan para şaha gibi gelebilir ama 1 Milyonu Bulur. Onze arkadaş sana bence minumum maliyeti yazmış 300 bin dolar diye. lakin Emin ol ki 300 Bin dolarla işin içinden çıkamazsın.
Öncelikle sistemi ve nasıl işleyeceğini en ince ayrıntısına kadar kağıda dök. Planını yap. Sistem için ortalama 20000 TL para ödersin. Ürün markalarını ve ürünleri belirleyip kesin alış yapmalısın. Ülkemizdeki birçok bilindik MArketinglerin nasıl çalıştığını çok iyi biliyorum. Genelde ürünleri stoklarında mevcuttur. İşte kurcağınız maliyetin geneli buradan kaynaklanmaktadır. Ama yazımın başında 1 Milyonu bulur dedim ama ürün hariç kurulum + web sitesi + katolog + reklam + ofis + ofis malzemeleri için maksiumumda 100 bin yeterli diye düşünüyorum. Ancak Örneğin renk ve beden seçeneği olamaycak ürün satacaksanız eğer bu size maliyeti bayağı düşürebilir. Örneğin Marketing olarak temizlik ürünleri satacaksınız diyelim.
250 Çeşit ürün * herbirinden 20 adet =5000 Ürün
5000 ürün * ortalama 1 ürün birim fiyat 20 TL = 100000 TL eder buda demekki sistemi 20000 TL kurarsınız. Burada önemli olan ürünleri alacağınız yerle yapacağınız hızlı ürün tedarik anlaşmasıdır.

Diğer bir taraftan teksili örnek verirsek eğer
2000 çeşit ürün * 4 beden * 4 renk * herbirinden 20 adet olsa = 320000 bin adet ürün * ortalama birim maliyet 5 TL * = 1,6 milyon TL eder.

Bu rakamlara bakınca yok artk ya bu işin maliyeti bu akdar olurmu hiç demeyin olur, çünkü çok iyi tanıdğım ve 4 yıl önce 1 Milyon küsür sermaye ile 6 ortak kurulan marketin sistem sermaye yetersizliği nedeniyle neredeyse batma noktasına gelmişti. Zor toparladılar işi.

Bu iş için ne kadar sermaye gerekli konusu siz hangi ürünleri hangi markaları satacağınız kesinleşmeden kesinleşmez.
Saygılarımla
Stj. Mali Müşavir

Yerleşim : Türkiye / Kayseri  |  Meslek : Tekstil
harunuysal
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
04/02/2014 :  17:49:00 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Merabalar az maliyetle kendi işinizi kurabilirsiniz..
İnternete hakimseniz ve internette uzun zaman geciriyorsanız sadece internetten oturdugunuz yerden 900TL ile bayilik alarak kendi işinizi kurabilirsiniz. Yada part time çalışarak ek gelir elde edebilirsiniz.
işimiz Büyük bir AVM nin ürünlerini internet ortamında sosyal medyada veya ücretsiz alışveriş sitelerinde ürün tanıtımını yaparak satışa çıkarmak kampanyalardan haberdar ermek ve bizi arayan kişilere ürünün hakkında kısa bir bilgi verdikten sonra mağazamızın alışveriş sitesine yönlendirmektir. Bu sayede % 5 ve %30 arasında pirim ödemeleri ile güzel kazanclar elde etmekteyiz.
Genelde bayan distribütörlerimiz kozmetik ve giyim üzerinde satışlar yaparak 1000 tl ile 2500 tl arasında guzel kazanclar elde etmekteler.
Hem mevcut işlerine veya aile yaşantısını hiç etkilemeden evinden satış yapma imkanı ile ek gelirler elde edebilirsiniz.
Bayilik lisansı ücretlidir. (450TL başlangıç paketi – 900 TL profösyonel paket) Bayilik lisansı aldıgımızda 4 katlı içinde 250bin ürünün oldugu ve 80 kişinin çalıştıgı 5 kargo firmasıyla anlaşmalı olan magaza artık bizim mağazamız oluyor.
Ayrıca sistemin network gelirlerinden de kazanc elde edebiliyoruz. Her yeni üyede 3 derinlikten 90 TL pirim alıyoruz
Eğer işimizle ilgilenirseniz daha detayı bilgi almak için birebir görüşmelerde yapıyoruz.
www.ynsgroup.org şirketimizin kurumsal websitesidir.
www.ynsmagazacilik.com e-ticaret sitemizdir.
saygılarımla
Skype: harunuysal_
0554 464 88 66
www.ekiskur.net
www.onlineiskur.com

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Yöneticilik
ayyildiz_turkiy
e1

Üye

Toplam 125 yazı
04/02/2014 :  18:59:25 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
250bin ürün var ama sitenizde 250 ürün var yada yok diyebiliriz nedir bu network işi arkadaş akıllan türkiye akıllan

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Serbest meslek
harunuysal
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
05/02/2014 :  14:05:12 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - ayyildiz_turkiye1
250bin ürün var ama sitenizde 250 ürün var yada yok diyebiliriz nedir bu network işi arkadaş akıllan türkiye akıllan

YNS GROUP hakkında bilginiz olmadıgı için bu yorumu yaptınız. Aydında 4 katlı ve 250bin ürün olan bir AVM miz var. Tanıdıklarınıza sorabilirsiniz..
E-ticaret sitesi yeniden yapılanıyor ürün tek tek ekleniyor. Sitede olmayan ürünler magazaya bildirilip ekletirek te spariş ediliyor.
www.ekiskur.net
www.onlineiskur.com

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Yöneticilik
sdogan34
Üye

Toplam 108 yazı
17/02/2014 :  12:16:18 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
sana bir örnek olması ve fikir vermesi açısından bu sektör hakkında kendi yaptığım web sitesini incelemeni tavsiye ederim.bu işi kurmak çok basit değil önce insanların çokça tercih edeceği ve piyasadaki muadillerinden farklı bir kaç ürünle başlamalısın kesinlikle başlangıçta çok çeşitle girmemelisin.ürün yelpazeni zamanla artırmalısın.aslında analatılacak çok şey var,önce dünyadaki mlm sistemlerini ve şirketleri çok iyi inceleyip analiz etmelisin.başarılar.
www.iyiisiyikazanc.tr.gg

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Serbest meslek
mudurnufoto
Yeni Üye

Toplam 39 yazı
17/06/2015 :  10:24:35 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Arkadaşlar, ek işe ihtiyacı olan ve gerçekten para kazanmak isteyen arkadaşlar bana e-mail adreslerini mesaj atsınlar. Ben çalışarak kendi işimi yapmak istiyorum, ben ek kazanç elde etmek istiyorum diyorsanız yeni gıda sektöründe çok kazançlı ve az yatırımlı bir iş tavsiyesi ile kısa süre içerinde hayalleriniz gerçek olabilir. Tabiiki çalışırsanız. Türkiye genelinde çok hızlı gidebilecek bir ürün ve şu an için neredeyse Türkiye nin tüm il ve ilçeleri boş sayılır. Mesaj atın size geri dönüş yapalım, detayları anlatalım. Kurulu bir NETWORK düzeni, anında para kazanmaya başla.

Yerleşim : Türkiye / Bolu  |  Meslek : Esnaf
bilgen1957
Yeni Üye

Toplam 59 yazı
18/06/2015 :  18:55:09  Alıntı
MADDİ İMKANI VE ÇEVRESİ OLAN İŞ YAPMAK İSTEYEN ARKADAŞLARA İŞ İMKANI LÜTFEN OKUYUN

Dünyada en fazla para harcanan sektörlenden biri sağlık sektörüdür . Bunların içinde kaplıcalar , saunalarda yer alır . Yılda milyarlarca lira harcayıp şifa arıyan insanlar var . Türkiyede yeni olan ve Türkiyede üniversitelerin desteği ile yapılan kaplıca ve sunalarda 7 kat etkili olan FAR-İNRARARED Saunalar ile evinizde , yazlık evinize , kışlık evinizede kolayca taşıyıp kurabilir , evinizde sauna keyfini yaşıyabilir ,yarım satinizi ayırıp sağlınıza kavuşabilirsiniz.
Ev tipi Far-İnfarared saunanın Bazı İl Bayiliklerini
aldım . Bu illerde ortak arıyorum. Far-İnfarared (uzak-kızıl ötesi ) sauna nedir ? size onu anlatayım :

1- Saunamız nano sistemi ile geliştirilmiş , Far-İnfarared ısıtma filmi ile üretilmiştir
2- Saunamız 220 yerine 48 volt ile çalışmaktadır , gücü 600 vatt tır
3- Sistemin yaymış olduğu eloktromanyetik sinyal , dünyanın doğal manyaetik sinyalinin 5’te biri olup kansorejen etkisi yoktur
4- Kullanılan tekstiller ve malzemeler Fitelatsız olup kansorejen değildir
5- Sistemde buhar yoktur , kuru ısı vermektedir
6- Kurulumu çok kolay olup yarım dakikada kurulup içine girilebilir
7- 30 dakika içinde kalındığında 500 ile 700 kalori yakılmaktadır
8- Yarım saatlik seansta harcamış olduğu elektrik tutarı 20 kuruştur
9- Geleneksel buharlı sistem saunaların dışında , baş dışarıda oluğundan yüksek tansiyon ve kalple ilgili rahatsızlık sorunu olmaz
10- Geleneksel buharlı saunalar yüksek ısılarda ( 100 derecelerden yukarıda ) ancak vücudun yarım cm derinliğine işlediği halde , Far-İnfarared saunamız yaydığı ısı dalgalarıyla vücudumuzun 4.5 cm derinliğine kadar işleyerek , tedavi ve diğer fonksiyonlarını yerine getirir
11- Buharlı saunalardan 7 kat daha fazla ve toksin atılmasını sağlar
12- 30 dakikalık sauna seansımız esnasında yaklaşık vücudumuzdan 400-500 gr ter ve toksin atılmasını sağlar
13- Bağışıklık sistemimizin güçlenmesini sağla**** buna bağlı hastalıkların tadavisine yardımcı olur
14- Romatizma , siyatik , ölü derilerin atılması , kireçlenme , sedef , kas ağrıları , damar tıkanıklıkları , varis ve daha başka hastalıkların tedavilerine yardımcı olur
15- 2 veya 3 akşamda bir girildiği taktirde ayda 4-5 kg verildiği gözlemlenmiştir
16- Vücutta rekreasyon etkisi gözlemlenmiştir
17- Toplam ağırlığı 15 kg dır
18- Bu ürünTürk mühedislerince 5 yıllık AR-GE çalışmaları sonucunda Nano teknolojisi ile : Far-İnfarared sistem kişisel saunanın üretimi esnasında Dokuz EylülÜniversitesi Mühendislik fakültesi Malzeme ve Metalürji bölümünden teknik destek , laboratuar desteği , Ege Üniversitesi Elektrik ve eloktranik Mühendisliği bölümünden test desteği ve Bilim Sanayi ve Bakanlığından da maddi destek sağlanmıştır. Ayrıca bu ürünün Can Damarı olan ısıtıcı ünitesinin Patenti de alınmıştırFAR-İNFARARED SAUNAYA KİMLER GİREMEZ

Sobalı veya Far-İnfarared , hangi tip ısıtma sistemi olursa olsun ısıya çok duyarlı küçük çocuklar ve çok yaşlılar , İltihaplı eklem romatizması , hemofili hastaları , hamilelik şüphesi durumu olan bayanlar , kemoterapi tedavisi gören kanser hastalarında , kalp pili ve ritim düzenleyici kullananların sauna kullanması tavsiye edilmez

Bilim adamlarının ve Doktorların Far-İnfarared saunaların faydalarını anlatan yazılarını Facebook ta ÖZSA SAUNA dan okuyabilir
izmirliyim tekstil isi yapiyorum

Yerleşim : Türkiye / İzmir
vcetin01
Üye

Toplam 413 yazı
25/06/2015 :  15:16:59  Alıntı
Arkadaşlar Network Marketing Sistemi Yazmaktayız.
E-ticaret & Web Sitesi Tasarımları Yapmaktayız.
Sosyal Medya Danışmanlığı ve MRP - ERP Yazılımı yapmaktayız.
Aradığınız tüm soruların yanıtlarını size verebiliriz.
Lütfen Benimle İrtibata Geçiniz...

Veli Çetin
E-ticaret & Sosyal Medya Uzmanı
MRP - ERP Danışmanı
05333045994 - 05459594930
VeliÇetin

Yerleşim : Türkiye / Denzili  |  Meslek : Yöneticilik
yerelma
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
20/04/2016 :  14:35:32  Alıntı
**Çalışmayı düşünen, çalışma saatlerini kendi belirlemek isteyen,
**Kendi işinin patronu olmak isteyen, kendine güvenen, başarılı olmak isteyen;
**Yılmadan, pes etmek bana göre değil, ben yapabilirim diyen; **Bahaneler üretmeyen, cesur, yürekli, girişimci ruhlu olan; **Hedefleri ve hayalleri olan;
**Emek harca**** geleceğini inşa etmek isteyen;
**Çocuklarına miras bırakmak isteyen;
**Firmanın sunduğu bonusları kazanmak için mücadele vermekten kacinmayan;
** Kaliteli ürünleri kullanma şansı elde etmek isteyen; **Emeklerin sonunda prim,saat, telefon, tablet, yurtiçi ve yurtdışı eğitim, tatiller ve ARABA kazanmak isteyen,
**Üyelik için aidat bedeli talep etmeyen, %40 kâr marjı olan, ekip çalışmasında katlanarak derinlemesine prim veren ALMAN firmasında, benimle beraber bu yolda yürüyecek ekip arkadaşları arıyorum!!!
Detaylı bilgi için mesaj atınız

Yerleşim : Türkiye / İstanbul
MelihSen
Yeni Üye

Toplam 22 yazı
04/12/2016 :  11:49:02  Alıntı
network işi bitti hocam paranızı hiç çöpe etmayın derim.

Yerleşim : Türkiye / Balıkesir  |  Meslek : Mühendis
Bireyselemeklil
ik

Üye

Toplam 658 yazı
04/12/2016 :  13:40:15  Alıntı
BOŞ İŞ.....
İşimiz insanların en güzel ve en zor günlerinde yanında olabilmek.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bankacılık-Finans
Cankayhan4
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
07/12/2018 :  02:37:14  Alıntı
Network marketing sisteminde çalışmak istiyorum internetle ilgim baya vardir geniş cevreye sahibim bilgisayatla alakali her seyi yapabilirim

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Öğrenci
mkutun
Üye

Toplam 116 yazı
23/08/2020 :  19:08:07  Alıntı
bu sistem öyle kolay kurulabılen bır sıstem degıl. zor zahmetlı takıp ve ekip işi. siz 300.000.usd maliyetleri çıkarabiliyorsanız ortalamaa 90 günlük zaman diliminde %30 net kar edebileceginiz ve bunu tamamen resmi bankacılık sıstemı uzerınde kurgulayabileceginiz bir ticaret ile sizi tanıstırabilirim. Tamamen yasal ve reel bir ticarettir. kontratları uluslararası geçerlı olup geliri garantidir.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bankacılık-Finans
Serq_33
Yeni Üye

Toplam 41 yazı
23/08/2020 :  20:59:38  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - mkutun
bu sistem öyle kolay kurulabılen bır sıstem degıl. zor zahmetlı takıp ve ekip işi. siz 300.000.usd maliyetleri çıkarabiliyorsanız ortalamaa 90 günlük zaman diliminde %30 net kar edebileceginiz ve bunu tamamen resmi bankacılık sıstemı uzerınde kurgulayabileceginiz bir ticaret ile sizi tanıstırabilirim. Tamamen yasal ve reel bir ticarettir. kontratları uluslararası geçerlı olup geliri garantidir.


Mkutun..
Özelden msj paylaştım sizinle incelermisiniz.

Yerleşim : Türkiye / Mersin  |  Meslek : Yöneticilik

7.91 saniye.
02:09:42, 13 Mayıs 2021, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2021 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım