Aç Mühendisler Nerede? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Aç Mühendisler Nerede?

denizliarge
Yeni Üye

Toplam 94 yazı
26/09/2007 :  11:24:53 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

HEY MÜHENDİS,

HAYAL KIRIKLIKLARI, CANAVAR BİR İŞ YAŞAMI, ACIMASIZ KAPİTALİZM, PARASI OLANIN DÜNYASI, FABRİKALARDA ARADA KALAN MÜHERNDİSLER,
DOĞALGAZLA UĞRAŞAN GARİBANLAR,
AUTOCAD TEN TİKLERİ ARTMIŞ OLAN ZAVALLILAR
ÜNİVERSİTE BÖYLEMİYDİ?

YOK MU ÜLEN AÇ MÜHENDİSLER, NERDESİNİZ, SAKLANDIĞINIZ YERDEN ÇIKINDA Bİ KENDİNİZİ GÖSTERİN, SİLKİNİN BİR, AYAĞA KALKIN.

DELİ MÜHENDİS BİRLİĞİNE SİZDE KATILIN. (DMB)
www.muratcengiz.com
Entropi Su Soğutma

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İletişim
Harpacı
Üye

Toplam 285 yazı
26/09/2007 :  12:11:56  Alıntı
Ah nerde ah nerde o mühendisler.
Onlar bir masa başıda otrup, izin, visite kağıdı, görev formu imzalama peşindeler.
Kim kalkacakta şimdi birşeyler yapıp uğraşacak gece gündüz çalışacak.

ufff ufff... az olsun, devlet memuru olsun, ben masa başında oturayım dişini tırnağına takıp iş yapanlara ukalalık yapayım, şurası olmamış burası yanlış olmuş diye ahkam keseyim.
Bu güzellik varken kalkmış nerde bu mühendisler diyorsun murat bey. Seç çalış biz hık hık deriz.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
sevcengiz
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
26/09/2007 :  12:46:42  Alıntı
Çılgın Dostum,
nedir bu DMB?
deli olmak zorunda mıyız?
s.c.

Yerleşim : Türkiye / Denizli  |  Meslek : Halkla ilişkiler
sevcengiz
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
26/09/2007 :  13:16:23  Alıntı

selams, lütfen mesaja cvp.
s.c.

Yerleşim : Türkiye / Denizli  |  Meslek : Halkla ilişkiler
denizliarge
Yeni Üye

Toplam 94 yazı
28/09/2007 :  19:50:40  Alıntı
selamlar, açmühendisdis mi yok yoksa sadece benim tanıdığım mühendisler mi aç.
Entropi Su Soğutma

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İletişim
eda88
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
06/10/2007 :  19:13:02  Alıntı
slm ben gıda mühendisliği okuyorum bence mühendislik dalına göre durum değişiyor aç olan mühendis de çok para babası olanda bi elektirik mesela çok para kırıyor
eda

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep  |  Meslek : Mühendis
lias26
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
27/08/2008 :  03:43:41  Alıntı
ben kimya mühendisiyim emekli oldum 600 tl emekli maaşı alıyorum halen kiradayım
denizliarge, aç mühendis çok ama ben açım diyen yok......

Yerleşim : Türkiye / Eskişehir  |  Meslek : Emekli
akinselcuk
Editör

Toplam 5590 yazı
27/08/2008 :  09:48:58 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Ben inşaat okudum üstüne bide ziraat okudum ama elektronikçi oldum. DMB kapsamına girermiyim.
tamnland.com

Yerleşim : Türkiye / Türkiye  |  Meslek : Diğer
metsin
Yeni Üye

Toplam 57 yazı
27/08/2008 :  10:12:14  Alıntı
hemen hemen her mühendisin keyfi tıkırında.işleri iyi.sen aç, açıkta kaldıysan kendi beceriksizliğindendir.dürüst olupta iş yapamayan bir mühendis tanımıyorum.ilk önce dürüstlük....

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Yöneticilik
marcoverticelli

Yeni Üye

Toplam 42 yazı
21/04/2009 :  16:37:36 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Gün Dini önce siyaset sonra ticaret yapanların.

Gerçek bilgili dürüst dini alet etmeyenler ise aç
bu gerçeği göremiyenlerin karnı tok tayyip sağ olsun.

Her gün yüzlerce mühendis işsiz kalıyor işsizlik dağ gibi büyüyor bunu görmemek için kör olmak lazım

Bilmeden insanlara hakaret edip dürüst değil demeniz zaten dürüst olmamaktır.

Lütfen saygılı olunuz.

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
METTİN
Üye

Toplam 2311 yazı
13/06/2009 :  02:43:59  Alıntı
BİRİNCİSİ BEN ONA MÜHENDİSLER DEMİM, AİLESİNİN DİŞİNDEN TIRNAĞINDAN ARTIRDIĞI İLE YILLARCA Bİ DÜNYA PARA HARCAYIPOKUMAYA ÇALIŞAN,ABONMAN BİLETİ DIŞINDA LÜKSÜ OLMAYAN,ARKASINDAN BİR SÜRÜ HAYIR DUASI ALAN,SIRT KÖPRÜSÜ SINAVLARDAN YÜZÜNÜN AKI İLE ÇIKAN AMA MEZUN OLUP GÖZÜNDEKİ IŞIKLA İŞİNE SARILAN,İLK SÜRÜŞTE KAPİTALİZMİN DUVARINA TOSTLAYAN OKUMUŞ KARDEŞLERİM DİYİM...BAZISI BİR ŞEY DEMİŞ DEMİŞDE GALİBA YÜZDE 5LİK DİLİMDE YAŞIYORLAR YADA SADECE ANLI ŞANLI MEDYAYI TAKİP EDİYORLAR....SAYIN MARKO YA KATILIYORUM BU ÜLKENİN BAŞINA NE GELDİYSE AKILLILARDAN GELDİ,VE GELMEKDE,BU YÜZDEN BİZE DELİ LAZIM ARKADAŞ,HA BEN CAHİLİM İKTİSAT TERK AMA TARİHE BİR BAKIN EN ÇOK ELEŞTİRİLEN,EN ÇOK DALGA GEÇİLEN,HATTA EN ÇOK İŞKENCE GÖRENLER ŞİMDİ BAŞIMIZDA BİZİ İDARE EDEN AKILLI ADAMLARA BENZİYORMU.....?BU KADAR SAVAŞI,HASTALIĞI ,FUHUŞU,UYUŞTURUCUYU,İŞSİZLİĞİ,KRİZLERİ,HER HALDE ÇOCUKLAR İCAT ETMİYOR SAYIN BÜYÜKLERİMİZE DİKKAT EDİN HEM DE ÇOK DİKKAT....SAYGILARIMLA..

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Satış / Pazarlama
METTİN
Üye

Toplam 2311 yazı
13/06/2009 :  02:52:47  Alıntı
HA BENDE BU ARADA MARSLI TÜRKLER DİYE BİR OLUŞUM İÇİNDEYİM....ZİRA BEN VE ARKADAŞLARIM TSE NİN AÇIKLADIĞI STANDARTLARA UYMUYORUZ,ARAŞTIRDIK MUADİLİMİZ BULUNMUYOR O ZAMAN BİZİ UFOLAR GETİRDİ EN YAKIN GEZEGENDE MALUM....DAVAMIZ MARSLILARA ÖZGÜRLÜK.......

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Satış / Pazarlama
aragon
Üye

Toplam 191 yazı
13/06/2009 :  09:47:26  Alıntı
Arkadaşlar bende bu sene mezun oldum bilgisayar mühendisliğinden eğitim sistemi gerçekten çok iyi admlar sana temelini veriyo üstüne senin birşeyler koyman lazım.Bizim sınıf 3e ayrılıyodu bi bölüm sadece geçmeye bakıyo babadan kalacak para var işte var diploma için geliyodu.Bir bölüm maddi durumu iyi çoğu iş ayarladı zaten ayarladığı işler genelde türktelekom,ptt,trt gibi devlet daireleri lisede türktelekom 118de staj yapmıştım mühensiler anca bilgisayarın başında oturuyorlar emir veriyorlar başka bişi yok su getir çay getir kuşburnumu doldur bana bir tost yaptır 600 tane bilgisayara 2 kişiydik biz bakıyoduk koş şu bilgisayar arızalanmış koş şu pc açılmıyo vs. yaptığım işten hiç gocunmadım tam tersine ilk işe gelenler arkadaşla bizdik.Demek istediğim anca emir veriyolardı zaten birçoğu zamanla hamlıyo bildiklerini unutuyorlar.Diğer bölümse okul zamanı olsun yazın olsun gerçekten işini seven hayata sarılarak bakan gelenceğini kendi yaratan arkadaşlarımızdı çoğu zaten 7-8 yılda zor biriktirilecek paraları topladılar şimdi kendi işlerini kuruyorlar.Demekki okulla ilgisi kişinin kendisinde sorun tabi her insan aynı değildir ama birşeyleri başarmak için geleceğini iyi planmak gerekir.Bir mühendisin işçilerle birlikte çalışıp onlardan olursa ozaman başarılı olacağına inanıyorum...
ALIENWARE

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

5.77 saniye.
17:47:31, 29 Nisan 2024, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım