Poşet İmalatı - Sayfa 2 - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Poşet İmalatı
 2 

atacan65
Yeni Üye

Toplam 52 yazı
10/12/2010 :  00:17:30 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba ben poşet fabrikası açmayı düşünüyorum.Bulunduğum ilde sadece bir tane yapan var oda sadece baskılı poşet imalatı yapıyor.Bu konu ile bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.Şimdiden ilginizden dolayı tşk eder.Saygılarımı sunarım...

Yerleşim : Türkiye / Van  |  Meslek : Ticaret
SemAmbalaj
Üye

Toplam 136 yazı
14/01/2014 :  10:48:54 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
merhaba arkadaşlar ben sultanbeyli poşet imalatı yapmak tayim poşet imalatı kurmak isteyen,poşet isteyen ark.larla ayrıntılı bi şekilde goruşebilirim
eyupaysel@gmail.com
semambalaj@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
SemAmbalaj
Üye

Toplam 136 yazı
14/01/2014 :  11:00:42 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
merhabalar ark.lar ben ist. sultanbeyli de poşet imaltı yapmaktayım ve bütün ailem poşet işi yapıyor her konuda poşet satımından tutun poşet tesisine kadar citti düşünen ark.lara yardımcı olabilirim
eyupaysel@gmail.com
semambalaj@hotmail.com
citti düşnen ark.lar la görüşelim

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
fikret şahin
Üye

Toplam 130 yazı
15/01/2014 :  22:13:36  Alıntı

sayın üstadım nasıl yardımcı olabilirsin ben burada manav fırın hariç, bakkal-market kanadında yaklaşık 400 müşteriyle çalışıyorum gıda üzerine çalışıyorum poşet ve ürünlerini her noktaya satabilirim hadi yardımcı ol da sen de ekmek ye bende olamazsın niye biliyormusun para peşin diyeceksin ama ben müşteriye veresiye vericem nasıl altından kalkıcam ben bu işin

Yerleşim : Türkiye / Ordu  |  Meslek : Satış / Pazarlama
ferhat.yüce
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
01/10/2014 :  01:19:23  Alıntı
ırak a poşet satmak isteyen arkadaşlar batmanda poşet tesısım vardır naklıye açısından gayet mantıklı ilgilenen arkadaslar olursa ulasabılır

Yerleşim : Türkiye / Batman  |  Meslek : Matbaacı
giyotin
Üye

Toplam 381 yazı
30/11/2014 :  21:06:47  Alıntı
Rulo poşet te aynı makineden mi çıkar?
158

Yerleşim : Türkiye / Mardin  |  Meslek : Reklam
mehmetkrdmr
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
07/02/2015 :  18:15:11  Alıntı
Poşet üretimi veya toptan poşet satışı yapan firma için yaptığım internet sitesini satıyorum.
Firma sahibinin iş değişikliği sebebiyle site kullanılmamıştır.

Site her şeyiyle hazırdır. Yazılar ve görseller kalitelidir. Anahtar teslimdir.
poşet sektörü için çok değerli bir isime sahiptir ve ismi Türkiye'nin her yerinden hem internet kanalıyla hem de telefonla sipariş alabilecek şekilde düşünülmüştür.
ilgilenenler info@aloposet.net ten bana ulaşabilirler.

Site ismi: AloPoset.net

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
mkypmühendislik

Yeni Üye

Toplam 96 yazı
28/02/2015 :  02:46:04 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
MErhaba ;

Mkyp mühendislik olarak Teknik ve İdari süreç gelişimlerinde İş kurulum süreçlerinde Sermaye sahibi kişilerin en büyük problemi doğru tanımlama ile üretim sahalarını organize edememek-Yüksek işçilik-Yüksek fire ve kalitesizlik-Personel sayısının fazla olması gibi nedenlerden dolayısıyla daha ilk kurulduğu dönemlerde bocalamakta,pazar payı elde edememekte ,sermayede kısıtlı ise ilk yıllarında kapanmaktadırlar.
Küçük kobi tarzı işletmeler Dalında ve konusunda uzmanlarıda firmalarında barındıracak bütçeye sahip olamamaktadırlar.Bu kapsamda sizler ile hizmet oratklığı kapsamında geçici süreli proje bazlı çalışmalarınıza destek oluyoruz.Hizmetlerimizi sizinle paylaşmak istiyoruz.Sizleri sahanızda ziyaret etmekten ve kendimizi tanıtmaktan büyük memnuniyet duyarız.

“MKYP ;Yalın yönetim ve proje-metod/mühendislik hizmetleri konularında ,Süreç geliştirme ve uygulama hizmetleri vermek üzere kurulmuştur.15 yılın üzerinde otomotivin İmalat kollarında gelişmiş bilgi ve yöneticilik-Türkiyenin en büyük plastik tesislerinin kurulum ve işletim tecrübesine sahip bir ekipten oluşmaktadır. Marmara bölgesinde otomotiv sektörü dahil türlü firmalara hizmetlerimiz halen gerçekleşmektedir.Türkiyenin her bölgesine belirli süreli hizmetlerimizi sunabilmekteyiz.

Bu kapsamda :

Danışmanlık hizmetlerimiz :
-Yalın Yönetim felsefesi ile yönetim süreçlerinin reorganizasyonu,
-Yalın Enstrüman (hoshin politikaları ) ve araçlarının iş yapış ve organizasyonel şekli (5s-kanban-kaizen-Smed vb.) olarak tüm sisteme entegrasyonu,
-Ana üretim hatlarında üretim akışlarının hızlandırılması ,Çevrim süreleri optimizasyonu,Alan ve saha kazanımları,
-Kalite süreçlerinin iyileştirilmesi,
-İnsan kaynakları organizasyonunda mevcut yapının Yalın Yönetim ile birleştirilmesi,
-Girdi-Çıktı arasındaki tüm kayıpların minimize edilmesine yönelik üretim sahasının izlenmesi ve gelişiminin takibi,
-Stokların ve mamül stoklarının yönetimi ve azaltılması ,
-Smed çalışmaları ile müşteri taleplerine hızlı reaksiyon ,
-Toplam verimli bakım ve 5S uygulamaları ile üretim duruş ve verimsizliklerinin
-Kurulu insan gücünün aktif saha çalışmalarına (verimlilik-kalite-maliyet düşürülmesi) katılımının organizasyonu ve takım çalışmaları
Faaliyetleri kurgulanarak bir plan dahilinde entegrasyonu yapılmaktadır.

Bu amaçla Eğitim, Proje-Saha yönetim Danışmanlığı aracılığıyla Yalın Yönetim düşünce felsefesini çalıştığı firmalara aktarmakta ve uygulama faaliyetlerinde Danışmanlıktan ziyade direkt olarak uygulamalarda Firma Çalışanı gibi görev alabilmektedir .
Konusunda sanayi deneyimi olan uzman kadrosuyla firma vizyonunuza ulaşmanız için takım arkadaşı olmaya hazırdır.
Teknik hizmetlerimiz ise :
Fabrika kurulum ve metod çalışmalarınıza destek,
Doğru akış ile saha faaliyetlerinin organizasyonu,
İşletme güvenliği-işçi sağlıgı ve güvenliği için saha optimizasyonu ve havalandırma / projelendirme hizmetleri,
Endüstriyel tip çelik taşıyıcılı atölye ve bina oluşumları,
Gıda endüstrileri için cleanroom atölyelerinin projelendirilmesi ve kurulumu
Boyahane dizaynı/projelendirilmesi/danışmanlığı
hizmetlerimiz içersindedir.
www.mkyp.com.tr

Enerji Kimlik Belgelendirme com

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Mühendis
masal06
Üye

Toplam 2659 yazı
01/03/2015 :  01:11:57  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - mkypmühendislik
MErhaba ;

Mkyp mühendislik olarak Teknik ve İdari süreç gelişimlerinde İş kurulum süreçlerinde Sermaye sahibi kişilerin en büyük problemi doğru tanımlama ile üretim sahalarını organize edememek-Yüksek işçilik-Yüksek fire ve kalitesizlik-Personel sayısının fazla olması gibi nedenlerden dolayısıyla daha ilk kurulduğu dönemlerde bocalamakta,pazar payı elde edememekte ,sermayede kısıtlı ise ilk yıllarında kapanmaktadırlar.
Küçük kobi tarzı işletmeler Dalında ve konusunda uzmanlarıda firmalarında barındıracak bütçeye sahip olamamaktadırlar.Bu kapsamda sizler ile hizmet oratklığı kapsamında geçici süreli proje bazlı çalışmalarınıza destek oluyoruz.Hizmetlerimizi sizinle paylaşmak istiyoruz.Sizleri sahanızda ziyaret etmekten ve kendimizi tanıtmaktan büyük memnuniyet duyarız.

“MKYP ;Yalın yönetim ve proje-metod/mühendislik hizmetleri konularında ,Süreç geliştirme ve uygulama hizmetleri vermek üzere kurulmuştur.15 yılın üzerinde otomotivin İmalat kollarında gelişmiş bilgi ve yöneticilik-Türkiyenin en büyük plastik tesislerinin kurulum ve işletim tecrübesine sahip bir ekipten oluşmaktadır. Marmara bölgesinde otomotiv sektörü dahil türlü firmalara hizmetlerimiz halen gerçekleşmektedir.Türkiyenin her bölgesine belirli süreli hizmetlerimizi sunabilmekteyiz.

Bu kapsamda :

Danışmanlık hizmetlerimiz :
-Yalın Yönetim felsefesi ile yönetim süreçlerinin reorganizasyonu,
-Yalın Enstrüman (hoshin politikaları ) ve araçlarının iş yapış ve organizasyonel şekli (5s-kanban-kaizen-Smed vb.) olarak tüm sisteme entegrasyonu,
-Ana üretim hatlarında üretim akışlarının hızlandırılması ,Çevrim süreleri optimizasyonu,Alan ve saha kazanımları,
-Kalite süreçlerinin iyileştirilmesi,
-İnsan kaynakları organizasyonunda mevcut yapının Yalın Yönetim ile birleştirilmesi,
-Girdi-Çıktı arasındaki tüm kayıpların minimize edilmesine yönelik üretim sahasının izlenmesi ve gelişiminin takibi,
-Stokların ve mamül stoklarının yönetimi ve azaltılması ,
-Smed çalışmaları ile müşteri taleplerine hızlı reaksiyon ,
-Toplam verimli bakım ve 5S uygulamaları ile üretim duruş ve verimsizliklerinin
-Kurulu insan gücünün aktif saha çalışmalarına (verimlilik-kalite-maliyet düşürülmesi) katılımının organizasyonu ve takım çalışmaları
Faaliyetleri kurgulanarak bir plan dahilinde entegrasyonu yapılmaktadır.

Bu amaçla Eğitim, Proje-Saha yönetim Danışmanlığı aracılığıyla Yalın Yönetim düşünce felsefesini çalıştığı firmalara aktarmakta ve uygulama faaliyetlerinde Danışmanlıktan ziyade direkt olarak uygulamalarda Firma Çalışanı gibi görev alabilmektedir .
Konusunda sanayi deneyimi olan uzman kadrosuyla firma vizyonunuza ulaşmanız için takım arkadaşı olmaya hazırdır.
Teknik hizmetlerimiz ise :
Fabrika kurulum ve metod çalışmalarınıza destek,
Doğru akış ile saha faaliyetlerinin organizasyonu,
İşletme güvenliği-işçi sağlıgı ve güvenliği için saha optimizasyonu ve havalandırma / projelendirme hizmetleri,
Endüstriyel tip çelik taşıyıcılı atölye ve bina oluşumları,
Gıda endüstrileri için cleanroom atölyelerinin projelendirilmesi ve kurulumu
Boyahane dizaynı/projelendirilmesi/danışmanlığı
hizmetlerimiz içersindedir.
www.mkyp.com.tr

Güya forumun bu bölümünün başında reklam yapmak yasak diyor kimsenin taktığı yok Nasıl bir Forum yönetimi var ben anlamıyorum
"BEDAVA PEYNİR SADECE FARE KAPANINDA OLUR"

"Zirvelerde Kartallar da bulunur, Yılanlar da. Ancak birisi oraya süzülerek, diğeri ise sürünerek gelmiştir. Önemli olan nereye gelmiş olduğunuzdan çok, nereden ve nasıl geldiğinizdir."

ßeLki Sandığınız Kadar Ukala,
ßeLkide Tahmin Edemeyeceğiniz Kadar Mütevaziyim
ßiraz SakLıyım ßazen YasakLıyım Kimseyi Örnek ALmam
Kimseye Örnek OLmam Arkama ßakmam 'AsLa' Demem
'Keşke'Leri Sevmem !!
ELeştiri DinLerim Nasihat DinLemem

Şüpheciyim ama kuruntu yapmam Kendimle çelişebilirim ama kafama takmam Dalga geçerim ama kırmam Ciddiye alırım ama kapılmam Huzur veririm ama söz vermem Sahip olurum ama ait olmam....

Yerleşim : Türkiye / Samsun  |  Meslek : Satış / Pazarlama
mikaeldemir
Yeni Üye

Toplam 15 yazı
01/03/2015 :  11:11:43  Alıntı
aga61 kredi çekersen 1 ayda kapatırsın zaten. Bu nasıl bir iş ?

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Gıda
Genç girişimci6
5

Yeni Üye

Toplam 4 yazı
21/06/2019 :  14:28:32  Alıntı
Acaba bu işi aktif olarak yapan biri oldu mu ? Bana mesaj atarak yada özelden cep numaranızı bırakıp bilgi almak isterim sizden
Genç girişimci

Yerleşim : Türkiye / Van  |  Meslek : Muhasebe

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

5.84 saniye.
22:42:12, 28 Mart 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım