Dügün Salonu - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Dügün Salonu

erdo
Yeni Üye

Toplam 15 yazı
27/10/2010 :  02:05:59 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

arkadaslar benim muglada 10 dönüm tarlam var yüzde 5 imarli ve merkeze yakin,buraya yari acik önü havuzlu ortalama 400 metre karesi kapali olmaküzere birdügün salonu yapmayi düsünüyorum.tecrübesi bilgisi olan arkadaslardan ricam,böyle bir salonun bana maliyeti,giderleri ne olabilir,bu konuda elinde proje,resim,ayrica gelir gider konusunda hesaplari olanlar
dan yardimci olmalari konusunda rica ediyorum

SAYGILARIMLA.

Yerleşim : ALMANYA / Nürnberg  |  Meslek : Gıda
karakus
Yeni Üye

Toplam 13 yazı
27/10/2010 :  10:05:57  Alıntı
önce likle fikriniz çok güzel ve çok karlı bir iş hele merkeze yakınsa daha da güzel ve Muğla gibi bir yerde bu iş çok kazançlı olur. Benim hayalimdede bu işi uşakta yapmak var yalnız bu iş uşk taki amacım deniz olmadığından dolayı gündüzleri havuz olarak geceleri düğün salonu olarak işletmek bu şekilde kar marjı yükseliyo sizin yapacağınız işin maliyeti yapacağınız yatırıma göre değişir ucazda yapabilirsiniz çok pahalıda bu sizin tercihiniz ancak gelir konusunda sizin yapacağınız hizmete göre değişir Düğün salonlarında en Önemli sorun yemektedir Yemeğin lezzeti ve kalitesi güzel olursa düğün salonundan daha çok gelir bırakır birde yapacağınız süsleme işini kendiiz yapabilirseniz daha güzel olur ancak süslemede size tavsiyem doğal süsleme yapın her zaman maliyet getirmez açık düğün salonunu doğal çiçkelerle süsleyin bu şekilde maliyetiniz azalır
karakus

Yerleşim : Türkiye / Uşak  |  Meslek : Gıda
RDa
Yeni Üye

Toplam 77 yazı
22/08/2011 :  17:34:58 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
arsanızın %5 olan imarının nevisi nedir?
Üretebilmek bir iksirdir! O iksirden içtin içtin,
İçemedin hiçbir zaman üretemezsin...

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İmalat

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

2.14 saniye.
11:41:29, 2 Mayıs 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım