Dernek Üzerinden Gazete Veya Dergi Yayını Yapmak - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Dernek Üzerinden Gazete Veya Dergi Yayını Yapmak


ahmetodabasoglu
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
19/09/2010 :  00:48:24   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Arkadaşlar dernek olarak gazete basabilmemiz buna reklam alabilmemiz için ne gibi bir prosedür izlememiz gerekiyor.

Yerleşim : Türkiye / Düzce  |  Meslek : Medya
gencdenizli.net

Üye

Toplam 149 yazı
27/09/2010 :  15:11:57 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Bulunduğunuz şehirdeki adliyeye giderek dergi çıkartmak istediğinizi söylüyorsunuz. Detayları kendi kişisel sitemde yazdıktan sonra burda yayınlayacağım. Süper bir iş fikri bu.
http://www.gencdenizli.net - Kişisel Blog Sitem

Yerleşim : Türkiye / Denizli  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
MaRCHoS34
Yeni Üye

Toplam 16 yazı
08/04/2021 :  00:32:35 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Bunu belirli bir ücret karşılığında yapıp yapmayacağınız çok önemli. Eğer ücret karşılığında yapacaksanız, derneğiniz kurumlar vergisi mükellefi olacaktır. Bunun için dernek iktisadi işletmesi kurulumunu gerçekleştirmelisiniz. Detaylar için: https://dernekciler.com/dernek-iktisadi-isletmesi/ bu yazıdan bilgi alabilirsiniz.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık

2.16 saniye.
13:19:14, 23 Nisan 2021, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2021 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım