Ptt Bayiliği Hakkında - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Ptt Bayiliği Hakkında

medemirbas
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
06/07/2007 :  22:31:29 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

SELAM ARKADAŞLAR,
PTT'NIN YENI VERECEGİ BAYİLİKLER HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VAR MI?

SİZLER BU İŞE NASIL BAKARSINIZ, ÖNERİR MİSİNİZ?

SAYGILARIMLA

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Muhasebe

UYARI: Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Tanımadığınız kişilerle ticaret yapmayınız, yapıyorsanız dikkatli olunuz, tedbiri elden bırakmayınız, denemeden görmeden almayınız, alışveriş yöntemi olarak garanti yöntemler seçiniz. Hiçbir zaman kesinlikle birilerine para yada mal göndermeyiniz veya hesabına para aktarmayınız!
Detaylı bilgiler ve sorumluluklar için kullanım şartlarını okuyunuz.

• İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.
  • izcen
    Üye

Toplam 184 yazı
    07/07/2007 :  10:36:16  Alıntı
    konunun ne olduğunu bilmiyorum eğer öğrenirsen bizi de aydınlat lütfen

Yerleşim : Kuzey Kıbrıs TC / Güzelyurt  |  Meslek : Mühendis
    medemirbas
    Yeni Üye

Toplam 7 yazı
    08/07/2007 :  19:21:46  Alıntı
    ptt il ve ilçe dışında kalan yerler için bayilik vericekmiş ptt nın yaptıgı işleri sen yapıcaksın posta telgraf havaleler tahsilatlar fatura odeme merkezlerının remı yerlerı gıbı

gcguess
    Yeni Üye

Toplam 2 yazı
    09/07/2007 :  15:26:27  Alıntı

merhaba konuyla ilgili bi araştırma yaptım www.ptt.gov.tr den ulaşabilirsiniz detaylı bilgi açıklayıcı bi şekilde yazılmış durumda

dt_turan
    Girişimci Editör

Toplam 544 yazı
    10/07/2007 :  20:47:42  Alıntı
    Gerçek ve tüzel kişilerin acentelik açmak suretiyle PTT adına görev yapabilecekleri koşulları belirleyen "PTT Acentelikleri Yönetmeliği" Resmi Gazete'de yayınlandı. Yönetmeliğe göre, acentelikler belli esaslara göre açılıp, özel hukuk hükümlerine dayanılarak hazırlanan sözleşme ile bağlı olduğu PTT merkezinin denetim ve gözetiminde olacak.

Acentelikler; il ve ilçe merkezleri dışında, PTT şubesi bulunmayan belde ve köyler ile diğer yerleşim yerlerinde, sürekli veya mevsimlik olarak açılabilecek. Acentelik açılacak yerler tespit edildikten sonra; PTT'nin resmi internet sitesinde, başmüdürlükler ve merkez müdürlüklerin ilan tahtalarında; beldelerde belde belediyelerince hoparlör veya diğer ilan vasıtalarıyla köylerde köy odalarında veya diğer ilan vasıtalarıyla bir hafta duyurulacak. Acentelik başvurularında aşağıda belirtilen şartlar aranacak:

"Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, reşit ve mümeyyiz olmak, kamu haklarını kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak, altı aydan fazla hapis ya da affa uğramış olsalar bile zimmet, irtikap, rüşvet, **lık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli yada taksirli iflas veya yüz kızartıcı bir eylemden dolayı hürriyeti kısıtlayıcı bir cezadan hükümlü bulunmamak, askerliğini yapmış, tecilli veya muaf olmak, en az lise veya dengi okul mezunu olmak, PTT merkez müdürlüğünce yönetmeliğin 11 inci maddesine göre uygunluğu kabul edilen bir iş yerini temin etme imkanına sahip bulunmak." Acentelik sözleşmesi en az 1 yıl süreli yapılabilecek.

http://www.patronlardunyasi.com/news_detail.php?id=29995

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
    Bartoloucci
    Üye

Toplam 1347 yazı
    04/10/2008 :  12:20:20  Alıntı
    güzel para kazandırabilir.
    Satılık Ziftin Olsun,

Selanik'ten Kel Gelir

Yerleşim : Türkiye / Özel  |  Meslek : Diğer

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
    • Varolan yazılara yorum yapabilir,
    • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.11 saniye.
    07:48:35, 14 Mayıs 2024, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım