Eğer Hayattan Sıkıldıysan - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Eğer Hayattan Sıkıldıysan

keshifci
Üye

Toplam 103 yazı
19/06/2010 :  09:29:51 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Eğer hayattan sıkıldıysan, her gün aynı her şey aynı diyorsan, televizyonda aynı yüzler, kafamda aynı düşünceler, endişeler, okulum aynı, işim aynı, eşim aynı, annem aynı, kızım aynı, kendim aynı diyorsan, bitmesi için başlanan ilişkiler yaşıyorsan, insanlar riyakâr, düzenbaz ve menfaatçi diyorsan, stres, yalnızlık ve can sıkıntısı çekiyorsan…
Hemen her şeyi bir tarafa bırakın, ceketinizi giyin ve dışarı çıkın. Bildiğiniz en yakın devlet hastanesinin veya işlek bir hastanenin acil servisine gidin. Kapısından girip hastane kokusunu alın ve genellikle duvar kenarında olan sandalyelerden birine oturup, olup biteni seyretmeye başlayın.
Orada, tansiyonu inmiş, çıkmış nineleri göreceksiniz, kan içinde sedyeler geçecek yanınızdan, kolu bacağı kırılmış, kaşı gözü patlamış insanlar, inleyen ağlayan sızlayan hastalar, feryat eden yakınlar, yorulmuş doktorlar her tarafı kan içinde hemşireler, hasta bakıcılar göreceksin.
Acı dolu gözler, bir saniye daha yaşamak isteyen bakışlar göreceksin, ağlayan bebekler, kahır olan anneler göreceksin.
Bunları gördükten sonra oradan çıkın ve evinize gidin. Biraz oturup düşünün ve hayatınıza yeniden başlayın. ( KAYNAK: Semih BULGUR)
Süleyman DÜNDAR

Yerleşim : Türkiye / Kayseri  |  Meslek : Diğer
yasemin07
Yeni Üye

Toplam 74 yazı
25/02/2011 :  16:38:59  Alıntı
yüreginize saglık.çok yerinde tavsiye olmuş.

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Esnaf
hemperi
Üye

Toplam 508 yazı
25/02/2011 :  17:17:05  Alıntı
walla arada mezarlıkları ve hastahaneleri gezmek lazım

Yerleşim : Türkiye / Mersin  |  Meslek : Ticaret
chotanak
Yeni Üye

Toplam 43 yazı
25/02/2011 :  18:20:49  Alıntı

Özellikle ben olmazsam bu işler yürümez, ben gidersem bu işler durur yada düzen biter gibi düşünenler için özellikle mezarlık ziyareti tafsiye edilir. Orası kendini vazgeçilmez sanan insanlarla dolu.

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Serbest meslek
oy3er
Yeni Üye

Toplam 46 yazı
25/02/2011 :  18:31:27  Alıntı
İddaa ederim burada bu konu hakkında yorum yapanlar 30 yaşından buyuk değildir !

Yerleşim : Türkiye / Balıkesir  |  Meslek : Satış / Pazarlama
ercanerkan
Üye

Toplam 167 yazı
25/02/2011 :  22:39:11  Alıntı
Bazan mezarlıkları gezip , taşlarında yazan kısa öyküleri okumakta iyidir ...herşeyin gelip geçici olduğunu daha iyi anlıyor insan ...
herkese başarılar : )

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.27 saniye.
02:11:23, 24 Nisan 2024, Çarşamba

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım