Otomat İşi Yapmak İsteyen Arkadaşların Dikkatine - Sayfa 3 - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Otomat İşi Yapmak İsteyen Arkadaşların Dikkatine
 3 

gemici
Yeni Üye

Toplam 38 yazı
05/06/2010 :  23:16:10 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

ÇAĞIMIZIN PARLAK GÖRÜNEN ZAHMETSİZ AMA KAZANÇLI OLARAK LANSE EDİLEN SEKTÖRÜ OLAN OTOMAT İŞLETMECİLİĞİNE HEVESLİ ARKADAŞLAR BU KONUDA SEÇİM YAPARKEN ŞU HUSUSLARA DİKKAT ETSİN.BURADA BAHSEDİLEN OTOMAT CİNSLERİ SICAK SOĞUK İÇECEK VE GIDA YANİ SNACK OTOMATLARIDIR.DİĞER CİNS OTOMATLARA GİRMENİZİ TAVSİYE ETMEM.
1-OTOMAT KOYULACAK NOKTALAR ALIŞVERİŞ YAPILABİLECEK YERLERE UZAK OLMALI FAKAT BUNA MUKABİL İNSAN SİRKÜLASYONUNUN FAZLA OLMASI GEREKİR.ÖRNEĞİN`;HASTANELER,KAMPÜSLER,İŞ PLAZALARI,FABRİKALAR,BÜYÜK ÇAPLI OFİSLER.BURALARDA KANTİN VS OLMASI SİZİ ETKİLEMEZ.
2-OTOMATLARDAKİ ÜRÜNLERİN İÇERİĞİ LOKASYONA GÖRE DEĞİŞİR.HER ÜRÜN HER NOKTADA AYNI HIZLA SATILMAZ.
3-SICAK İÇECEK OTOMATLARI DEVAMLI İLGİ VE BAKIM İSTER.HİJYEN BUNLARDA ÖNEMLİDİR.ANCAK KAZANCI DİĞER SNACK OTOMATLARDAN FAZLADIR.
4-OTOMAT TEMİNİNDE ÇOK DİKKAT EDİLMESİ GEREKİR.PİYASADA ÇEŞİTLİ FİYATLARLA SATILAN OTOMATLAR VAR.BAZI FİRMALAR FRANCHİSİNG ÜCRETİ TALEP EDİYOR.KESİNLİKLE BUNLARA KANMAYIN.BOŞUNA BAYİLİK ÜCRETİ VERMEYİN.BU MAKİNELERİ PEK ÇOK YERDEN RAHATLIKLA GARANTİLİ OLARAK ALABİLİRSİNİZ.HATTA İNTERNET SİTELERİNDE İKİNCİ EL OLARAK SATILAN OTOMATLAR VAR.YARI FİYATINA ALMAK MÜMKÜN.İYİ İNCELEYİP İKİNCİ EL DE ALABİLİRSİNİZ.ZATEN ÜLKEMİZDE BU SEKTÖR ÇOK YENİ OLDUĞUNDAN ŞU AN ESKİ OTOMAT YOK DİYEBİLİRİZ.OTOMAT İŞİ İÇİN BAYİLİK VEYA FRANCHİSİNG ÜCRETİ VERMEK ***LIKTIR.
5-OTOMAT İŞİ PEŞİN PARA GETİRİSİ OLAN BİR İŞTİR.KİMSEYLE MUHATAP OLMADAN İŞİNİZİ YAPARSINIZ.ANCAK BELLİ BİR SAYIDA OTOMATA ULAŞMADAN BİR İKİ OTOMATLA KAZANÇ ELDE EDEMEZSİNİZ.RANTABL BİR OTOMAT İŞİ İÇİN İYİ ÇALIŞAN 10 NOKTA VE BİR O KADARDA OTOMATLA BAŞLAMAK VE ZAMANLA ARTIRMAK GEREKİR.
6-OTOMAT KOYACAĞINIZ YERLER MÜMKÜN OLDUĞUNCA YAKIN LOKASYONLARDA OLMALIDIR.BİRBİRİNDEN NE KADAR UZAK OLURSA O KADAR YAKIT VE ZAMAN HARCARSINIZ.
7-MUTLAKA BİR SERVİS ARACINIZ OLMALI.10 OTOMATA KADAR ( HATTA DAHA FAZLADA OLABİLİR) KENDİNİZ BAKABİLİRSİNİZ.ELEMAN İSTİHDAM EDECEKSENİZ BU SAYIDAN FAZLA OTOMATINIZ OLMALIDIR.
8-OTOMATLARA KOYACAĞINIZ ÜRÜNLERİN HEPSİ SPOT PİYASALARDA VARDIR.RAHATLIKLA TEMİN EDİLEBİLİR.
9-EĞER KENDİ HESABINIZA ÇALIŞTIĞINIZ BAŞKA BİR İŞİNİZ VARSA DA OTOMAT İŞİNİ EK OLARAK RAHATLIKLA YAPABİLİRSİNİZ.TÜM İŞLERİN TIKANDIĞI ŞU GÜNLERDE NAKİT OLARAK ANINDA GERİ DÖNEBİLEN ENDER İŞLERDEN BİRİDİR.KESİNLİKLE ELİNİZDE TAPON KALMAZ.BÜTÜN ÜRÜNLERİ SON TANESİNE KADAR SATABİLİRSİNİZ.ÇOK FAZLA ŞEY BEKLEMEDEN DENGELİ GİDERSENİZ YARDIMCI OLUR.
10-ARACINIZ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜRSEK ŞÖYLE BİR FİZİBİLİTE YAPABİLİRİZ.

YENİ 10 ADET OTOMAT ALIRSANIZ ORTALAMA TANESİ 7000 LİRADAN 70 000 İKİNCİ EL ALIRSANIZ ORTALAMA TANESİ 4000 LİRADAN 40 000 EDER.ORTALAMA İŞLEYEN NOKTALARDA BUNLAR AYDA TANESİ 350 TL RAHAT KAZANIR.10 TANESİ 3500 EDER.BU EN ALT NOKTASIDIR.DEPO OLARAK İSE ARACINIZI KULLANACAKSINIZ .HİÇ MÜBALAĞA YAPMIYORUM.İŞ VAR YOK ÇEK ÖDENDİ ÖDENMEDİ KİRAYDI ELEKTİRİKTİ DERDİNİZ OLMAZ.BUGÜN NORMAL BİR MAĞAZA AÇSANIA BU KADAR PARAYI DOLABA RAFA SPOTLARA YAZAR KASAYA VERİRSİNİZ.ONDAN SONRADA OTURUR MÜŞTERİ BEKLERSİNİZ.HESABIN GERİSİNİ SİZ YAPIN.İNŞALLAH BU İŞİ DÜŞÜNEN ARKADAŞLARA FAYDALI OLMUŞUMDUR.

Yerleşim : Türkiye / Trabzon  |  Meslek : Yöneticilik
tugiacar
Üye

Toplam 100 yazı
26/05/2016 :  19:56:07  Alıntı
Güzel bir nokta ile 4 otomat için anlaştım.Anlaştığım noktalar güzel iş yaptığını bildiğim ve uzun zamandır çalışan noktalar.Fakat benden sıfır makine isteniyor ve kahve makinesinin kapasitesi 650 bardak ya da en kötü 500 bardak olmalı.2 adet de snack otomatı olacak.Bu 4 mak,nen,n bedel,n, çıkarmam mümkün gözükmüyor vadeli alabileceğim tanıdığınız güvenilir firmalar var mı ?Bana bu konuda yol gösterin lütfen.Ya da sıfır gibi temiz makine bulabilir miyim mesela necta kikko max seviesinde.Bu iş ile ilgilenenlerden acil cevap bekliyorum

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Diğer
sibeltmz
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
08/12/2017 :  19:31:24  Alıntı
merhabalardaha öncede sorulmuş ama cevap verılmemiş sanırım.
bu otomatların izinleri nasıl alınıyor. elektrık su vs nasıl karşılanıyor.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ev kadını
sennan
Üye

Toplam 360 yazı
16/12/2017 :  08:09:24  Alıntı

Otomatı kurmayı düşündüğümüz yerle anlaşma nasıl sağlanır. Bunun bir sözleşmesi felan varmı, bir dükkan önüne koymak mantıklı mı?

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Serbest meslek
tunawa
Yeni Üye

Toplam 41 yazı
13/06/2018 :  23:27:33 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
istediğimiz yere otomat koaybiliyokmu www.tunawa.com

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Öğrenci
tunawa
Yeni Üye

Toplam 41 yazı
13/06/2018 :  23:31:52 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
ben internet sitesi kuruyorum da yurt dışına gıda satsammı diye düşünüyorum www.tunawa.com adresinde ..bu arada istediğin yere otomat koyabiliyon mu

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Öğrenci
Jacksparrow
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
24/12/2018 :  00:53:25  Alıntı
Meraba.ben enes şahin sizinle otomat işi hakkında görüşüp güzel fikirkerinizden istifade etmek istiyorum bana gmail üzerinden geri dönüş yaparsanız sevinirim (enes1258.29@gmail.com)
Fds

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
elektral
Yeni Üye

Toplam 21 yazı
17/09/2019 :  11:23:26 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Elektral A.Ş. , 1978 yılında DPT teşvikiyle kurulan, 42 yıllık kurumsal tecrübesi ile yüksek teknolojili satış otomatları ve güvenlik metal dedektörleri üreten milli bir yatırımdır. Sahip olduğu geniş ürün spektrumunun %60’ını ihraç eder. Gelişmiş entegre tesisiyle sektöründe Avrupa’nın önde gelen üretici firmalarındandır. Lütfen EBSO’nun en eski teknoloji firması özelliğine sahip köklü firmamızın tanıtım videosunu İZLEYİNİZ. https://www.youtube.com/watch?v=qP5uQx5TZO0&t=7s

Satın aldığınız ilk günden itibaren Para Kazandıracak, hijyen ve konfor sağlayacak, sizleri rahat ettirecek olan otomatlarımızın tanıtım videosunu izlemek için lütfen TIKLAYINIZ. https://www.youtube.com/watch?v=vt1IvvC-gog

Türk Malı, Servis Sıkıntısı çekmeyeceğiniz, Basit & Sağlam otomatlarımızla siz de tanışın.
Dr. Erdem DINCSOY elo.muh.

Yerleşim : Türkiye / Izmir  |  Meslek : Satış / Pazarlama
oben78
Yeni Üye

Toplam 52 yazı
18/01/2024 :  11:09:39  Alıntı
Eskiden her yer otomattı, şimdi çok yok
aslında belki 3 harfli marketlerin otomatları iyi fikir olur

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Asker

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

4.39 saniye.
03:22:25, 19 Nisan 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım