Pazar Yeri Bölümleri Kapanmıştır. - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Pazar Yeri Bölümleri Kapanmıştır.


Koniks.com
www.koniks.com

Toplam 39 yazı
20/04/2010 :  13:17:09   Yazarın websitesini ziyaret et Website


Merhabalar,

Uzun süredir devam eden Pazar Yeri bölümlerinin işleyişi ile ilgili sorunlar nedeniyle Pazar Yeri bölümleri kapanmıştır. Site bu günden itibaren tamamen iş forumları olarak devam edecek.

Herhangi bir ilan göndermek yasaktır, üyeliğin iptaline neden olabilir.

Bugüne kadar bu bölümlere göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz.

İyi çalışmalar, bol kazançlar dileriz.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar / Bilisim

1.28 saniye.
15:08:58, 22 Ekim 2020, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım