Nasil Mi Zengin Olunur? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Nasil Mi Zengin Olunur?


istanbul12345
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
14/03/2010 :  22:22:38 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


arkadaslar herkes cok guzel yazmista nasil zengin ourum diye. aslinda hepiniz ve hepimiz cok zenginiz neden diyeceksiniz.

1 -size once soyle bir hikaye anlatayim cocugun biri surekli ayakkabilarim olsun diye sizlanirmis (bizim nasil zengin oluruz dememiz gibi)bir gun yolda giderken karsidan kendisine dogru gelen ayaklari olmayan bir cocuk gormus ve hemen soyle dusun mus o cocugun ayaklari hic yok ama en azindan benim ayaklarim var demis arkadaslar insafli olalim allah hepimize tum insanlik bir araya gekse dahi yapamayacaklari el ayak goz kulak...................................................................vermis hemde bunu hic bir ucret almadan vermis demekki veren alllah ozaman parayida zenginligide verecek olan allah bize dusen sabir ve sebeplere sarilmak kaliyor hakkinizi helal edin
1234

Yerleşim : Türkiye / Samsun  |  Meslek : İmalat
sonmez_57
Yeni Üye

Toplam 38 yazı
21/06/2010 :  21:49:55  Alıntı
valla bız farkına varamadıgımız cok şey var haklısın hakkım varsa helal olsuuuuuun.
huseyin sonmez

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İmalat
afrikalı
Üye

Toplam 137 yazı
21/06/2010 :  22:03:16  Alıntı
Saglıgın yoksa hiç bir şeyin yok demektir,ve her saglıklı insan bir özürlü adayıdır.
O nun için arkadaşlar bol sadaka verin,şükür edin.
Unutmayın sakat bir insana gülümsemek,yada bir cocugun başını oksamak bile sadakadır..
Sadaka küçük belaları def eder..
Nasıl zengin olurum, demedim demiycemde inşallah,ama rızkım için hep gayret edip mücadele edecegim..
SN. sakıp sabancı(rahmetle anıyorum) da her fani gibi yaşadı ve ahirete intikal etti..inşallah öbür dünyası iyidir..
sadece yaptıgı iyi amelini ***ürebildi (ve 2 mt kefen)

İşin özü ben bunları düşününce hayata daha iyi motive oluyorum,sizlerede tavsiye ederim..saygılarımla..
Yoksa eş dost,şu ömür gam yoludur.
Bilki tekmilce ölüm,düş doludur.
Su ; zehirdir,kötü ettiyse seni,
İyi ettiyse zehir ; bilki Sudur ...!!!

Yerleşim : Türkiye / İçel  |  Meslek : Ticaret
eminem
Yeni Üye

Toplam 95 yazı
22/06/2010 :  12:17:17 Yazarın websitesine git Website   Alıntı


Şükür ve sadaka bu durumda çok önemli..Şöyle bakıyorum zengin fakiri hiç önemsemiyor,insanların cebinde akrep var..Geçen pazar pazar dönüşü bira dolaşarak eve döndük,Sarıyer,Bebek,Ortaköy........Köşkler lüks arabalar,eğlence yerleri tıklım tıklım,şurda bir fakir açlıktan can çekişiyo desen tınan olmaz...Hayatımda ilk kez seyrederek iç çektim manzaraya,hiç büyük beklentilerim olmadı ama bu kadar çalışmama rağmen hala sıfırın altını yaşıyo olmam beni üzdü...Sabahın 6 sında kalkıp,çocukla sersefil yollara düşüp gece 12 de eve geldik,sonuç sıfıııırrrrr.........İşte bu bana çok dokunuyo....Tirilyoner adamda öbür tarafa ameli ve 3 metre kefenle gidecek,fakir olanda.........Yaşadığım sıkıntı günahlarıma kefaret olsun inşallah....

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf
sf_temizlik
Yeni Üye

Toplam 89 yazı
22/06/2010 :  12:48:46 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
ARKADAŞLAR YAŞADIGINIZ SIKINTI GÜNAHLARINIZA KEFALAT OLURMU OLMAZMI ONU ALLAH BİLİR İNŞALLAH DEMİŞSİNİZ GERCİ AMA BEN BUNA YORUMUM ŞUDURKİ NE GÜZEL DENİLMİŞ ALLAH EL VERMİŞ AYAK VERMİŞ ARKADAŞLAR ÇALIŞMAK UGRAŞMAK ALLAHIM HIC BIR CABANIN SONUNU BOŞA CIKARMAZ VE SUNA EMİN OLMAMIZ LAZIM ORALARA GİDECE K KADAR EGLENCE MEKANLARINA GİDECEK KADAR PARAN OLSA SENDE GİDERSİN EMİN OL SAKIN HAYIR DEME GİDERSİN KARDEŞ ... MA TEMELİN SAGLAMSA DA GİTMESSİN FITRAT MESELESİ TİCARET O KADAR GÜZELKİ TİCARETLE UGRASAN İNSAN ZEKİ OLMAK ZORUNDA AKILLI OLMAK ZORUNDA FİKRİ NET OLMAK ZORUNDA BERRAK OLMAK ZORUNDA TABİKİ ÖBÜR TARAFA 3 METRE KEFENLE GİDİLECEK HADİ ZENGİNE 5 METRE SARSINLAR YAİNLIZ BU ARADAKİ EKONOMİK FARKA BASKA PENCEREDEN BAKMAK LAZIM EGER O ADAMLARA ZENGINLERE KIZARSANIZ KOMİNİST REJİMİNDEN FARKIMIZ KALMAZ HERKES EŞİT OLURSA BAKIN BİR COK SIFIRDAN BASARI OYKUSU VAR BIR COKDA BASARIDAN SONRA SIFIR OLMA OYKUSU VAR YANİ AKLIN YOLU BİRDİR ZENGINIK PESINDE DEGILDE BİR CORBA PESINDE OLURSAK ONUMUZE CIKAN FRISATLARIDA DEGERLENMDIRIRSEK INANIN RAHAT BIR HAYAT SÜRÜLEBİLİR FITRAT MESELESİ ZENGİN VE MAL DÜŞMANI OLMAYALIM MÜSLÜMAN ZENGİN OLMAK ZORUNDA MÜSLÜMAN KALİTELİ OLMAK ZORUNDA BUDA AYRI BİR BAKIŞ ACISI HER KESE İYİ GÜNLER

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Serbest meslek
c411
Yeni Üye

Toplam 20 yazı
30/06/2010 :  00:17:49 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
zenginlik neye ve kime göre zenginlik.1 ekmeği olan 2 ekmeği olandan fakirdir....zenginlik görecelidir..Herzaman şükretmek paylaşmak ve hırslarını yenmek esastır fakat bunlar kadar çok çalışmak azmetmek ve bıkmamakta önemlidir.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Müzik
bulutbey
Yeni Üye

Toplam 64 yazı
30/06/2010 :  10:58:24  Alıntı
Keyf.in
sf_temizlik gayet net açıklamş konuyu "MÜSLAMAN ZENGİN OLMAK ZORUNDA" derken ben anlıyorum ki zengin müslüman fakir müslümandan hayırlıdır. alan el olma veren el ol... gibi cümleler kurulabilir. ama insan fakirse bir dönüp yaşantısına ve yaptıklarına bakmalı diye düşünüyorum. ailevi baskılar okumamışlık kökenin zayıflığı vb. örnek vermek grekirse 20 yaşından 45 yaşna kadar simit satmış biri , deniz kıyısına gidip bir sigara yaktığında ULEN BEN NEDEN ZENGİN OLMADIM derse . bu gülüncek bir durumdur. ve sorulması gereken soru ZENGİN olmak için ne yaptındır.. hergün 100 yada 200 simit satarak zengin olunmaz. bu simitçi ne yapardı işi kavrardır bir fırın açablirse açardı kendine 100 tablacı bağlardı 100 tablacı 100 simit alırdı 100*100=10000 %10 karla yapardı günlük 1000 lira kazanırdı kazandığınla yatırım yapardır vesaire şeyler... İNSAN önce zengin olabilmek için bişi yaptım mı yapmadım mı diye sormalı kendine. ALLAH herkesi yar ve yardımcı olsun . ve O nu gerçek manada anlamamızı sağladın. ( simitçileri küçümsemiyorum ki bende çok sattım , sadece o günü kurtardım .bir simitin karı 0,20 kuruştur günde 100 tane satarsın günü kurtarır günde 1000 tane satarsan yaşamını kurtarır .günde 10000 tane satarsan geleceğni kurtarsın. sürüm meselesi)
Kaç darbe alıp hayatta yoluna devam edebiliyorsun?"

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Esnaf
avi
Yeni Üye

Toplam 26 yazı
12/01/2012 :  20:53:48  Alıntı
kısaca cok mal ılemı zengın olunur yada cok az seye ıhtıyac duyanmı zengındır bunu cozumlersek sıkıntı kalmaz...
COLDE SU ARASAM UTU BULURUM WOLTRANI OLUSTURSAK DOTU OLURUM......

..........leoparın kuyruğunu tutmayacaksın tutarsan da bırakmayacaksın..............

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Serbest meslek
Cando
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
12/01/2012 :  22:16:48 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Gelisim.in
Sabır insanı tembelleştirir!
Nasıl mı?
"Ben nasıl olsa yapılacakları yaptım, sabredelim bakalım ne olacak" dedirterek, senelerce uyu babam uyu yaptırır.
Sabır aynı zamanda da tembel insanın bir numaralı mazeretidir. ( Sabır tavsiye eden arkadaşlar üstüne alımasın. "Çoğunlukla öyledir" demek istiyorum. )
Nasıl mı? Şöyle:
-- Yahu kardeşim, işin yok gücün yok. Akşama kadar 2 saat çalışıp, 6 saat yatıyorsun. Müşterin mi yok? Ayağa kalk, oturma, işinde değişiklik yap, Olmuyor mu? O halde hemen başka bir iş yap.
--- Yook, olmazz. Ben sabrediyorum, sabrın sonu selamettir.
İşte bu şekilde; tembel insanın mazeretidir.

Sabır, aynı zamanda da insanın, olmayacak bir işe umudunu bağlatarak, yıllarını yer yutar. Ben 30 yıldır iş hayatı içindeyim. Bu 30 yıl içinde işlerimin iyi gittiği zamanlar da oldu, kötü gittiği zamanlar da oldu. Şimdi geriye dönüp baktığımda, işlerimin kötü gittiği zamanlarımın hep sabır denen illete bulaştığım zamanlar olduğunu görüyorum. Çünkü sabır benim, yanlışta (Veya yanlış işte) devam etmemi sağlamış.

Sabır, aynı zamanda da fakirin ekmeği, suyudur. Bu nedenle, zenginler tarafından fakire bol bol yedirilir, içirilir. Çünkü bedavadır. (Sen sabret, bir gün senin de olacak.)
"Sabreden derviş, muradına ermiş" deyimi ise, zengin tarafından, (aracı vasıtasıyla), ezilen fakire gönderilen talkımdır, zenginin ve aracının yediği ise salkımdır.

Özetle söylüyorum: "Sabrın sonu felakettir!"
Ha, ama dersiniz ki; "Falanca kişiyi tanıyorum, sabretti, kazandı". Onun zaten kazanacağı varmıştır da kazanmıştır. Örneğin cimridir, yıllarca yastık altı yapmış, yememiş, içmemiştir. Üstelik sabredip kazananların büyük bir çoğunluğu, servet değerinde zaman harcayıp, karşılığında da o harcadığı zamana nazaran çok küçük bir şey kazanmıştır.
Saygılar, sevgiler.


Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Emlakçı
omerseven
Üye

Toplam 306 yazı
12/01/2012 :  22:42:20 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Sabır kelimesini geniş kapsamlıdır.
tembellik ederek sabrediyorum dersiniz. Allah vakti gelince yardım edecek derseniz o vakit elbet gelir belki,
ama o vakit sizin işlerinize asıldığınız anlarda olacaktır kanaatindeyim.

Sabretmek, sebat etmek, bir işin direğidir temelidir. insan sabretmesini bilmeli. ama tembellik ile sabrı karıştırmamak lazım.

Nasıl mı sabredilir peki?

bir işe girişirsin sabah erkenden işinin başına geçer akşama kadar tembellik yapmadan odaklanır çalışırsın... ve işin her ince ayrıntısını hesaplamışsın.
olacağına da inanıyorsundur. o zaman baktın 1, 2 hafta iş yapamadın, sabır burada gereklidir... işin olma olasılığı yüksek ise ilk aydan pes edip olmadı diyerek işi bırakmamak lazım..

Sabır çok önemlidir.

E-ticaret sitesi kurup 3, 4 ay satış yapamayanların işi bırakmasında, ya da network marketing işlerine bulaşıp 1, 2 ay kayıt yapamamasında, ya da dil öğrenmek isteyip her gün vakit ayırıp düzenli çalışmamasında, sabrın eksikliği görülür... meyveyi almak için her şeyde sabır gerekir.

Yani sabır çok önemli....

Ömer SEVEN
Olur böyle şeyler.

http://omerseven.com -Şahsi bloğum.
http://kopem.org - Özel eğitimlerle kişileri yardımcı olduğumuz KOPEM
http://innope.com - İnnope Yazılım ve Ar-Ge Merkezi
Lojistik Girişimim http://kargoa.com

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : İthalat / İhracat
mehmetustam
Üye

Toplam 643 yazı
12/01/2012 :  23:01:51  Alıntı
Her insan kendi olduğundan farklı birisi olduğuna inanır. Bunun başlıca mimarı ise kuşkusuz insanın egosudur. Bu inançlar ise elbette insandan insana değişik biçimlerde şekil alır. Kimisi olduğundan daha iyi bir insan olduğunu düşünürken, kimisi olduğundan daha kötü bir insan olduğuna inanır. İlkine inanların sayısı ikincisine inananlardan fazla olsa da bu düşüncenin ikisi de elbette ki insan için zararlı düşüncelerdir. Bunlardan ilki üzerinde durmak istiyorum. Bu trajikomik hisse örnek vermek gerekirse; her insan kendinin gizli bir yeteneğinin olduğuna inanır. Bu gizli yetenekleri ya üzerinde çalışmadıkları için gelişmemiştir, ya diğer insanlar keşfetmedikleri için, ya kendileri istemedikleri için ya da yaşam kendilerine izin vermedikleri için. Bu gizli yeteneğinin varlığına inanmayan insanla ben şimdiye kadar karşılaşmadım. Bu durum aslında bir ego parlatmasıdır diyebilirim. Söyler misiniz bana hangimiz televizyon radyo, gazete ya da radyodaki herhangi bir ünlüyü görüp kendi kendimize; ‘’ Yahu fırsatım olsa ben Onun yaptığı işi Ondan daha iyi yaparım.’’ Diye hayıflanmadık? Şimdi bile tenezzül edip bu yazıyı okuyanlar arasında; ‘’Ben bu yazıyı senden daha iyi yazardım arkadaşım.’’ Diyenleriniz vardır. Bundan nasıl bu kadar emin olduğuma gelince, bende bir insanım. Burada anlattıklarım birçok yazarın bahsettiği gibi diğerlerinin hikâyesi değildir. Aksine ben kendimden yola çıkarak yazıyorum diyebilirim. O halde bu şekilde düşünen hepimiz aynı yanılgının içerisindeyiz. Elbette ki televizyondaki, radyodaki, gazetedeki ya da radyodaki ünlüden daha iyi yapamazsın ünlü kişinin yaptığı o işi. Çünkü eğer yapabilseydin, sen orada o burada olurdu. Kendimizi kandırmayalım lütfen.

Ama insan sık sık kendini kandırır ve insan yaşam enerjisinin büyük bir bölümünü bu kendini kandırma işine ayırır. Aslında bu hayata tutunmanın bir yoludur. Tehlikeli olan kısmı ise sonunda hayal kırıklıkları olmasıdır. Yani o meşhur hikâyeyi bilmeyenimiz yoktur; kurbağa ineğe özenmiş ve şişmiş şişmiş şişmiş. Sonunda ise patlamış. Ya da tavuk kaz gibi büyük yumurtlamaya çalışırken bir yerleri yırtılmış hikâyesi :))

Yerleşim : Türkiye / Kantinci  |  Meslek : Esnaf
masal06
Üye

Toplam 2659 yazı
02/02/2012 :  15:20:27  Alıntı
Keyf.in
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - istanbul12345
arkadaslar herkes cok guzel yazmista nasil zengin ourum diye. aslinda hepiniz ve hepimiz cok zenginiz neden diyeceksiniz.

1 -size once soyle bir hikaye anlatayim cocugun biri surekli ayakkabilarim olsun diye sizlanirmis (bizim nasil zengin oluruz dememiz gibi)bir gun yolda giderken karsidan kendisine dogru gelen ayaklari olmayan bir cocuk gormus ve hemen soyle dusun mus o cocugun ayaklari hic yok ama en azindan benim ayaklarim var demis arkadaslar insafli olalim allah hepimize tum insanlik bir araya gekse dahi yapamayacaklari el ayak goz kulak...................................................................vermis hemde bunu hic bir ucret almadan vermis demekki veren alllah ozaman parayida zenginligide verecek olan allah bize dusen sabir ve sebeplere sarilmak kaliyor hakkinizi helal edin


"Ölümü Gösterip Sıtmaya Razı Etmek" Deyimi Bu konuya baya uydu:))
"BEDAVA PEYNİR SADECE FARE KAPANINDA OLUR"

"Zirvelerde Kartallar da bulunur, Yılanlar da. Ancak birisi oraya süzülerek, diğeri ise sürünerek gelmiştir. Önemli olan nereye gelmiş olduğunuzdan çok, nereden ve nasıl geldiğinizdir."


ßeLki Sandığınız Kadar Ukala,
ßeLkide Tahmin Edemeyeceğiniz Kadar Mütevaziyim
ßiraz SakLıyım ßazen YasakLıyım Kimseyi Örnek ALmam
Kimseye Örnek OLmam Arkama ßakmam 'AsLa' Demem
'Keşke'Leri Sevmem !!
ELeştiri DinLerim Nasihat DinLemem


Şüpheciyim ama kuruntu yapmam Kendimle çelişebilirim ama kafama takmam Dalga geçerim ama kırmam Ciddiye alırım ama kapılmam Huzur veririm ama söz vermem Sahip olurum ama ait olmam....


Yerleşim : Türkiye / Samsun  |  Meslek : Satış / Pazarlama
hasan55
Yeni Üye

Toplam 88 yazı
23/02/2012 :  04:58:21  Alıntı
zengin olmak isteyen dinlesin keyif alsin.
http://www.youtube.com/watch?v=x503XoggQF4

zengin olmanin siniri yok, butun dunya elimize gecse uzayi da istemeye baslariz.Insan oyle bir fitratta yaratilmis. bu yuzden ara sira guzel seslerden dinleyelim.

Yerleşim : Kazakistan / Uzay Ussu  |  Meslek : Ticaret
masal06
Üye

Toplam 2659 yazı
23/02/2012 :  09:25:45  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - hasan55
zengin olmak isteyen dinlesin keyif alsin.
http://www.youtube.com/watch?v=x503XoggQF4

zengin olmanin siniri yok, butun dunya elimize gecse uzayi da istemeye baslariz.Insan oyle bir fitratta yaratilmis. bu yuzden ara sira guzel seslerden dinleyelim.


Dinledim Tamam artık zengin filan olmak istemiyorum Herşeyden elimi eteğimi çekip biraz daha fazla öbür taraf için çalışacağım :)) (şaka bir yana güzel videoydu)
"BEDAVA PEYNİR SADECE FARE KAPANINDA OLUR"

"Zirvelerde Kartallar da bulunur, Yılanlar da. Ancak birisi oraya süzülerek, diğeri ise sürünerek gelmiştir. Önemli olan nereye gelmiş olduğunuzdan çok, nereden ve nasıl geldiğinizdir."


ßeLki Sandığınız Kadar Ukala,
ßeLkide Tahmin Edemeyeceğiniz Kadar Mütevaziyim
ßiraz SakLıyım ßazen YasakLıyım Kimseyi Örnek ALmam
Kimseye Örnek OLmam Arkama ßakmam 'AsLa' Demem
'Keşke'Leri Sevmem !!
ELeştiri DinLerim Nasihat DinLemem


Şüpheciyim ama kuruntu yapmam Kendimle çelişebilirim ama kafama takmam Dalga geçerim ama kırmam Ciddiye alırım ama kapılmam Huzur veririm ama söz vermem Sahip olurum ama ait olmam....


Yerleşim : Türkiye / Samsun  |  Meslek : Satış / Pazarlama
dikoryan
Üye

Toplam 192 yazı
23/02/2012 :  09:59:03  Alıntı
Gelisim.in
Yaradana verdiği sınırsız nimetlerden dolayı şükreder işimizde bile kazancımızın ondan geldiğini bilir ,ona göre hareket edersek bizden zengini olmaz...
Uzman, dar bir alanda yapılabiliecek tüm hataları yapmış olan insandır...

Yerleşim : Türkiye / Samsun  |  Meslek : Diğer
castmut
Yeni Üye

Toplam 12 yazı
23/02/2012 :  22:36:07  Alıntı
VALLA DINLEDIM COK COK GUZEL...ALLAH RAZI OLSUN

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Diğer
kyoshi333
Üye

Toplam 248 yazı
23/02/2012 :  23:33:59  Alıntı
Gezin.in
Allah parayı ıstedıgıne, ılmı ısteyene verır. Bazen cok calısmakda cok zarar ettırır.
d.ibrahim007@hotmail.com
asil azmaz, bal kokmaz. Kokarsa yağ kokar, aslı ayrandır.

Yerleşim : Türkiye / İngiltere Antalya Mersin  |  Meslek : İthalat / İhracat
sezgincesur
Yeni Üye

Toplam 89 yazı
16/05/2012 :  21:57:12  Alıntı
hep birşeyler istiyoruz sonra sahip oluyoruz daha başka şeyler istiyoruz sürekli birşeyler istiyoruz ama ne kadar şükrediyoruz ne kadar neye sahip olduğumuzu biliyoruz bunun farkında bile olmadan sürekli istiyoruz. hatta istediğimiz bir şey olduğunda hemen arkadasından başka birşey istemekten o ana sahip olduğumuz kazandığımız şeye bile sevinemiyoruz biz gerçekten çok karmaşık bir yaratıkız. inanın bu yazıyı okuyacak olanakları olan bizler çoğu insanın hayal ettiği hayatı yaşıyoruz haberimiz bile yok. zenginlik sadece maddiyatla ölçülmemeli ama elde değil doğamız bunu kabul etmiyor yazın kışı kışın yazı isteriz. sağlığımız yerinde ise çok para isteriz ama sağlığımız bozulduğu anda hiçbirşey gözümüzde olmaz ölüm korkusuyla bir dilim ekmekle yetiniriz sağlık için.
TEKİRDAĞ/merkez ...

Yerleşim : Türkiye / Tekirdağ  |  Meslek : Esnaf
redirect
Üye

Toplam 255 yazı
17/05/2012 :  02:22:53  Alıntı
Zengin olmak istiyorsan zengin kayınpeder bulacaksın o kadar :)
redirect

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Ticaret

8.75 saniye.
11:03:54, 5 Ağustos 2020, Çarşamba

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım