Türk Telekom Ve Yürek Sızısı :( - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Türk Telekom Ve Yürek Sızısı :(

Harpacı
Üye

Toplam 285 yazı
14/11/2005 :  12:55:39 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Siz hiç elinizdeki, değerli bir MÜLKÜ böylesine satarmıydınız?

ÜÇ yıllık karına, BEŞ yıl taksitle kim kime neyi satar.?????????
2 (iki)yıllık cirosuna hangi şirket satılır.?

Hangi mantık? hangi insaf? buna razı olur?
Kanla, terle, yıllarca çaba sonucu 100 milyarlarca dolara kurulmuş TÜRK TELEKOMU beş (5) yıl taksitle sattırır ki?
Siz evinizi ya da arabanızı satarken "napim piyasa böyle bu fiyatı verdiler" bende sattım gitti dermisiniz?

TÜRK TELEKOM satılmasaydı bugünkü kar durumuyla 5 yılda 25 milyar dolar HAZİNEYE kaynak aktaracaktı.
Hesap mı bilinmiyor? ihanetin insafı mı yok?

Bugün, devir anlaşmasının imza günü. Şu saate orada parmakları sızlamadan imza atacakları sadece Allaha havale etmekten başka birşey elden gelmiyor.

Az çok işin içinde ve detayları bilen biri olarak; Bu imza benim YÜREĞİMİ sızlatıyor.

Tüyü bitmemiş yetimin hakkını, peşkeş çekenlerin(hem de kime) yüreğini de,
Yüce Yaradan sızlatsın diyorum. Ne gelir ki başka elden.((((((((

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
hascence
Üye

Toplam 1122 yazı
14/11/2005 :  16:59:33 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
http://www.onlar.net/

Yerleşim : Kuzey Kıbrıs TC / Güzelyurt  |  Meslek : Bankacılık-Finans
Harpacı
Üye

Toplam 285 yazı
15/11/2005 :  09:24:39  Alıntı
Sayın yasemince, link attığın siteyi izledim.

Onlarda babalarının yaptığını hataların cezasını çekiyor.
Çünkü bir zamanlar onlarda modaya uydular ve kendileri içi çarpışan Türk askerlerini ingilizlerle bir olup arkadan vurdular.
Şehit Türk askerleri Şam sokaklarını kirletiyor diye çöplüklere attılar.
Bu belgeleri İngiliz kaynaklarından görebilirsin.

Her belanın bir geliş nedeni vardır.

İşte bizlerde; global sermayenin dolduruşuna u****, kanaklarımızı, malımızı, mülkümüzü, özelleştiriyormuş gibi yaparak değerinin onda birine, yok pahasına satarsak sonumuz o sitede olanlardan daha beter olacaktır.

Dur demezsek, Sıra TÜRKİYEDE ve TÜRK insanda.
Acıyı biz değil çocuklarımız çekecek.

Geleceğimizi ve varlık nedenimizi yok ederek, birileri kendi çocuklarına istikbal hazırlıyor.

Hayırlı olsun.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
hascence
Üye

Toplam 1122 yazı
16/11/2005 :  16:29:46 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

Emperyalizm in tuzaklarını göstermek için iyi bir site hazırlamışlar. Hepsi birer zehir ve adeta temel beslenmemiz halini alma üzereler. Kola nedir ya, çocuk kanserilerinin büyük bir çoğunluğunun kola yüzünden oluğunu duymuşmuydunuz? Ramazanda süt reklamları neden tavan yapmaz da kola reklasmları her an gözümüzün önünde. Herkesi milli beraberlik içerisinde yerli malı tüketimine çağırıyorum. Hayatımıza sokulan zehirlerdende artık kurtulalım.

Yerleşim : Kuzey Kıbrıs TC / Güzelyurt  |  Meslek : Bankacılık-Finans

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

2.39 saniye.
10:47:00, 29 Mart 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım