Keçi Sütü Üretim Çifliği Hakkinda - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Keçi Sütü Üretim Çifliği Hakkinda

armandoTR
Üye

Toplam 992 yazı
20/12/2008 :  23:27:36 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Degerli arkadaslar diger bazi yorumlarda yazmistim bu konuyu ama bu konuda benim icin ozel ,gondereceginiz tum bilgileri ,
fikir ve dusuncelerinizi derleyip dosyalayacam ilerideki benim projem de bu olacak.

Yerleşim : İspanya / Tarragona
Küçük Ağa
Üye

Toplam 683 yazı
21/12/2008 :  01:08:44  Alıntı
Keçi peynirine bayılırım; bu süt üretimini teşvik edecekse...
Üslubu beyan, ayniyle insandır.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Yayıncılık
armandoTR
Üye

Toplam 992 yazı
21/12/2008 :  02:23:28  Alıntı
keci sutu uretimi ulkemizde cok yaygin olmasada yine tuketimi mevcuttur.ve pek cok urunun uretiminde hammaddedir.ve fiati digerlerine nazaran pahalidir.evet haberlerde okudum mado cokbuyukce bir ciflige mevcut ,zamaninda yurt disindan birikimler ve devletten alinan desteklerle bu hale gelmis ilerlemesi durmustur. cunku hedefine ulasmis ve yorulmustur. bende moda nin basladigindan cok daha kucuk bir seyle baslayip ilerlemek ve durmamak istiyom.ilerde teknoloji ve ticaret gelistimi duraklamalar gorulur gaayet normaldir ama benim hedefim cok litre sut imalat etmekle kalmayip elimdaki bas sayisini arttirmak.kisa zamanda zengin olup altima mercedes cekme gayem yok .bu isin nerde yapti isem imparatoru olmak gayem.

muratik2002
Üye

Toplam 581 yazı
21/12/2008 :  06:46:27  Alıntı

ArmandoTR sana daha once buldugum bazi internet siteleri ve bu isin hakkinda yazilmis haberleri link atmistim. Simdi onlari bir yerlere kayit etmedigimi anladim, en kisa zamanda yeniden bulup yollayacagim.

Senin projeni az cok biliyorum, o yuzden hemen hatirlatayim, sen keci sutu isinden baska dallara yonelmemeyi dusunuyorsun ama, kuracagin ayni entegrede, tesiste dilersen inek sutu, koyun sutunude ayni zamanda uretip isleyebilirsin. Eger Turkiye'de yapacaksan, dogu bolgesinde degerlendiremeyen, tam randimanli sutlerini cikarip satamayan insanlar icinde umut ve gecim kaynagi olursun.

Dilerim basarili olursun.
Murat Gocmen

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
armandoTR
Üye

Toplam 992 yazı
21/12/2008 :  17:50:59  Alıntı
arkadasim muratik gondermis oldugun linkler yorumun icinde hic bir zaman kaybolmaz,(istanbulda bir fikir dogdu ) ben alinti yapmasini bilmiyom,olsun yinede
cok tesekkurler bayagi isik tutuyo bana bilgilerim yenileniyo.
ben keci sutu uretimi ve bas sayisinin yukselmesi icin dusunuyom yani sadece keçi ....

bu konu cok ilgimi cekiyo ama bu demek degilki benim ticaretim bu veya bunu yapacam insaallahbelki bir gun bir girisim yaparim.

benim derdim ve dusuncem (istanbulda bir fikir dogdu ) yakin gelecekte icinde olmayi dusundugum bu yorum ve guruplasmada amacim ticarete donuk
herturlu urunu alip satmak ,ithalati ve ihracati, bir cati altinda internacional olarak cok yerli ve yabanci sirketlerin birlikte calismasi en buyuk amacim.

sen cukuru aç , hep birlikte fikrin temelini atip harekete gecirebiliriz. ben bu arada bu yorumda keci sutu hakkinda bilgilerimi arttirayim en uygun olanini yapacagima inanin.

KeçiSütü
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
29/05/2012 :  11:58:03  Alıntı
Ankara'da günlük 200-300 Lt. arasında keçi sütü üretimi yapmaktayız. İlgilenen arkadaşlar arasın.
0543 543 08 07 Abdullah
Keçi sütü satılır.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Gıda

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.25 saniye.
17:31:27, 19 Mayıs 2024, Pazar

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım