Kars Kaşarı Yurtiçi Ve Yurtdışı Pazarlama Önerisi - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Kars Kaşarı Yurtiçi Ve Yurtdışı Pazarlama Önerisi


tptpolat
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
17/11/2020 :  23:52:26 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhaba arkadaşlar ben Kars'lıyım. Kars'tan bir kaç mandırayla anlaştım ve Kars kaşarının pazarlanması işiyle uğraşmak istiyorum. Bu hususta önerisi ve teklifi olmak isteyenler yazabilir.

Yerleşim : Türkiye / Malatya  |  Meslek : Ticaret
Selçuk86
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
12/12/2020 :  22:07:29  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - tptpolat
Merhaba arkadaşlar ben Kars'lıyım. Kars'tan bir kaç mandırayla anlaştım ve Kars kaşarının pazarlanması işiyle uğraşmak istiyorum. Bu hususta önerisi ve teklifi olmak isteyenler yazabilir.


Merhabalar ben şarküteri market dukkani açıcam nasip olursa bende Kars lıyım iletişim bilginizi yazarsanız konuşalım getirttireceğime sizden fiyat alalım anlaşırsak çalışabiliriz sizinle

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Esnaf
COVER AFRIKA
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
13/01/2021 :  23:27:20 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
ECOWAS ülkelerine müşterilerinizn gıda ihracatında gerekli NAFDAC izinlerinin alınması için başvuru ve takibini yapmaya yetkiliyiz.
https://www.nafdac.gov.ng/

Biz COVER AFRIKA olarak Türk Ticaret Ateşeleri listesinde yer alan ve ECOWAS ile işbirliği halinde bölgede hizmet veren yabancı ortaklı bir firmayız. Afrika Bölge ofisleri yanında Londra ve Amerika‘da hizmet vermekteyiz.

COVER AFRIKA olarak, hedefimiz, işinizi ve projelerinizi arttırmanız için ECOWAS kısa adıyla, Batı Afrika Devletleri Ekonomik Birliği altında toplanmış 15 ülkede size hizmet vermektir.

ECOWAS Batı Afrika Devletleri Ekonomik Birliği altında 15 üye ülkesi ile Benin, Burkina Faso, Fildişi Sahili, Gambiya, Gana, Gine, Gine Bissau, Liberya, Mali, Nijer, Nijerya, Senegal, Sierra Leone, Togo, Yeşil Burun Adaları (Cape Verde) olmak üzere DEİK arasındaki 2017 yılındaki işbirliği anlaşması ile Türk iş dünyası temsilcilerinin Batı Afrika ülkelerinde yatırım ve işbirliği fırsatlarını arttırması amaçlanmıştır.

Lütfen bizden bir randevu alınız, uzaktan görüntülü toplantı ile ya da pandemic şartları uygunsa sizi ziyaret ederek sorularınızı cevaplamaktan memnuniyet duyarız.


USA Line 1 815 664 3331
Whats Up&Turkey Line +905307942190
Email us : contact@coverafrika.com
www.coverafrika.com

COVER AFRIKA TURKIYE İŞ GELİŞTİRME KOORDİNATÖRÜ

Yerleşim : Türkiye  |  Meslek : Satış / Pazarlama
 

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

  • Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.


 

2.03 saniye.
04:41:16, 25 Temmuz 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım