Spor Giyim Markası - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Spor Giyim Markası


Gırnatacı
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
13/10/2020 :  03:50:25 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Arkadaşlar kafamda logosu ve ürün kategorisi belli giyim markası oluşturma fikri var. Lakin nasıl başlıcam nasıl uzman tasarımcı bulucam bilmiyorum fikriniz nedir?
asdad

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Diğer
onka
Yeni Üye

Toplam 26 yazı
18/10/2020 :  23:56:30  Alıntı
Marka demek sadece logo tasarımı mı?
Markalama için ayırdığınız bütçe nedir? Hedefiniz nedir? Satislar yurtici mi, yurtdisi mi? Sadece online mi, magaza satisi da olacak mi?

Ulusal bir marka mı yaratmak istiyorsunuz, yoksa instagram üzerinden satış yapılacak bir marka mi? Bütçenize göre size öneride bulunayım.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
lacivertmurat
Üye

Toplam 141 yazı
19/10/2020 :  15:46:19 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
çoook para harcamak gerekir yada çook buyuk ve unlu kişiler ile arkadaşlığınız varsa 1 yıl sonra 1 numara marka olursunuz)))
!!!!zalimler için yaşasın cehennem!!!!!!
enucuzfiber.com/

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Kamu sektörü

2.55 saniye.
12:43:46, 24 Ekim 2020, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım