Laleli Piyasasında İşler Nasıl İlerliyor? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Laleli Piyasasında İşler Nasıl İlerliyor?


ufukihracat
Yeni Üye

Toplam 98 yazı
25/09/2020 :  21:11:53 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Arkadaşlar ilan sitelerinde Laleli devren mağaza ilanları neden yok. Devren mağazalar el altından mı satılıyor?

Mağazalarda satış dolarla mı yoksa Rusya ile yerel ticaret meselesi nedeni ile müşteriler Ruble ile de alışveriş yapıyor mu?

Mağazalarda dil meselesi nedeni ile çalışan yabancı uyruklu personel kaçak mı çalışıyor yoksa çalışma izni yapılıyor mu?

Laleli'de mağazalarda aylık ortalama ciro ne kadardır? 200-300 Bin dolar ciro yapabilir mi? İş hacminin büyüklüğü ciro bazında ne kadardır?

Mağazalarda karlılık oranları nasıldır? Yapılan cironun yüzde kaçı kardır?

Kısacası Laleli'de düzen nasıl işliyor? Bilen arkadaşlar bizi aydınlatırsa merak eden binlerce insan faydalanır.

Herkese iyi çalışmalar...

Yerleşim : Türkiye / Türkiye
dirih.d@gmail.c
om

Üye

Toplam 104 yazı
28/11/2020 :  20:46:37 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
merhaba

Laleli piyasasını internet ortamına sokmak için laleliexport.com adlı web sitesi projem var,çalışmalarımız devam ediyor,oradaki firmaları ve ürünleri bir araya getirme projesi.
ihracat pazarı

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Yöneticilik
womart
Üye

Toplam 351 yazı
30/11/2020 :  01:36:31 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
laleli eskiden araba yedek parcaları satardı.80 li yılların sonunda rusların gelmesiyle beyazıt piyasasından ve cevreden gelenlerinde eklenmesiyle 90 lı yıllara süper girdi.işi tekstil olmayan ama ekonemik gucu olanlarında girmesiyle itibarsızlaştı-gercek esnafı rusca ingilizce bilir ama sonradan gelen tacirler bi şekilde tutunmak adına rus tezgahtar yalan dolan leleli müşterisini mertere ve tekstil kente kaptırsada turist akını oldukça hareketlenen bir piyasadır yılın yarısı ölü gecer işi alsat olanlar kazandıklarıyla ölü zamanda ayakta kalma mücadelesi verir kiraları gecmişte dolarla idi dukkanlar boşalmadan hava paraları verilerek tutulurdu şimdilerde altın tl gibi degişken anlaşmalar var kısacası orayı çözmek için biraz yontulursunuz.dayanma gucu ve iş disipliniz size baglı degilse cabuk ufalanırsınız bulaşmayın.
bay -bayan-cocuk dış giyisi imalatı ve tekstil tasarım işleri
https://www.facebook.com/groups/aficgiyim/

aficgiyimsanayi.tr.gg

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Hazır giyim

2.16 saniye.
05:35:55, 5 Mart 2021, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2021 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım