Sandviç Ve Döner Dükkanı Açmak(izmir) - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Sandviç Ve Döner Dükkanı Açmak(izmir)


korkmazferhat
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
21/09/2020 :  17:02:46   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Yakın zamanda Alsancak,Bornova veya Konakta sandviç ve döner dükkanı açmak istiyoruz.Bu konuda tecrübeli olanların iletişime geçmesini rica ederim.
1-Sandviç ustalarının maaşları ne kadar?
2-Ortalama kâr marjı nedir?
3-Dükkan araştırırken dikkat edilmesi gerekenler?
4-Nerelerden izin alınması gerekiyor?
5-İzin alınırken yapılacak masraf nedir?
6-Kaç metrekare alan yeterli olur?
Özelden iletişim numaralarını yazarsanız dönüş yapabilirim.
Şimdiden teşekkür ederim.
BORNOVA LTD.
delawarecompany.co

Yerleşim : Gürcistan / Tiflis  |  Meslek : Danışmanlık

 UYARI: Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Tanımadığınız kişilerle ticaret yapmayınız, yapıyorsanız dikkatli olunuz, tedbiri elden bırakmayınız, denemeden görmeden almayınız, alışveriş yöntemi olarak garanti yöntemler seçiniz. Hiçbir zaman kesinlikle birilerine para yada mal göndermeyiniz veya hesabına para aktarmayınız!
Detaylı bilgiler ve sorumluluklar için kullanım şartlarını okuyunuz.

 • İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.
 • proff333
  Üye

  Toplam 135 yazı
  23/01/2021 :  22:09:03 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
  Selamlar
  Şu an icin uygun zaman oldugunu dusunmuyorum fakat 4 .aya kadar hazırlık ve bekleme durumunuz varsa sectıgınız bolgeler guzel bucayıda ekleyin
  Guzel bır marka ve kurumsal konseple iş yaprsınız kar marjı yerıne gore degısır .Ne yapmak istediyinize gorede tavuk ve et . konsep yada kaliteye gore de burada sadece servis olmasına ragmen firmalar halen iyi satış yapıyor. kira sectiginiz bolgede biraz yuksek fakat tam donemı pandemıden dolayı uygun fiyata bulursunuz dıye dusunuyorum dukkanı .
  Dukkanda baca sorunu yoksa beledıyelerden ızın almanızda sorun yok.
  Bornovada universite yakını yada kucuk park tarafında bi dukkan olur- konakta kemeraltı tarafı- alsancakta kıbrıs sehıtlerı caddesi- bucada menderes cad gel gec musterısı icin 45 m2 bi dukkan yeterlı ...internetten getir.com yemeksepeti.com face ilanlave reklamla iş yaparsınız
  Sizin bence ne kadarlık yatırım yapcagınız onemlı buna gore yer planlaması yaparsanız iyi olacagı dusuncesındeyım. maaslar ustanın iyi olusuna gore 4000 den başlar servis elemanı asgeri ucret motorcu 150-200 tl gunluk (burda en sıkıntı yasayacagınız).

  detaylı bilgi ve işletci olarak düşünürseniz 0539 974 03 43 berkman82@gmail.com

  Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Satış / Pazarlama

  1.67 saniye.
  03:11:14, 22 Nisan 2021, Perşembe

  Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

  Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

  © 2000-2021 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım